PDA

View Full Version : dali me haresva ili prosto si igrae s men



;[
06-08-2007, 19:33
parvo zdraveite na vsi4ki :smt006 Iskam da vi popitam za savet i kakvo mislite vie po moq problem,za6toto sam mn obarkana i nz kakvo stava? :-k Ta zna4i istoriqta e slednata:hodeh s 1 mom4e predi okolko 7 meseca i skasahme poneje mi izneveri,i sled vreme namerih skype na brat mu,poneje misleh 4e e na biv6iqt mi,zapo4nahme da si govorim,zapoznahme se i sled vreme,zapo4na vsi4ko.Zapo4nahme da se zaka4ame da se maitapim(toi e ot grad blizo do moq),otidoh na diskoteka i tam se sre6tnahme,sled koeto se celuvahme cqla ve4er,posle az re6ih da ne mu pi6a za6toto taka 6te izlezne 4e mu se vla4a a ne iskah,a i vse pak sam hodila s brat mu.Posle toi ne mi pisa i az pomislih 4e e bilo smao za ve4erta no toi nqma net v tqh i mi pi6e ot 1 fr i sled okolko 4 dni mi napisa sms i pak si govorihme po skype,sled koeto me pokani na kafe i az otidoh,no tam ima6e i dr hora i toi ne prave6e ni6to osvem da se maitapi,sled kato me izprati na spirkata me celuna no samo tova.Sega zamina na nqkakva exkurziq za 4 dni,i nqma ot kade da mi pi6e,no mislite li 4e az trabva da mu pi6a ili da ostavq toi 1 da go napravi?Dali iska da izleze ne6to i me haresva spored vas,ili prosto si igrae s men?kak mislite vie? ](*,) da mu pi6a li ili da ostavq toi da go napravi za da ne izlezne 4e az sam nqkakva mn vlubena a za nego e prosto 1 flirt?Molqvi daite mi savet nz kakvo da pravq i kakvo da mislq [-o<

Th3MaN
06-08-2007, 19:34
Преди 1, 2 седмици я имаше точно същата тема. Защо я повтаряш?

Nassgerrack
06-08-2007, 19:38
da mu pi6a li ili da ostavq toi da go napravi za da ne izlezne 4e az sam nqkakva mn vlubena a za nego e prosto 1 flirt? [-o<

То явно си е просто 1 флирт! Не му се впрягай,ако е сериозно той ще те потърси. За да не те натиска на онова място значи има причина. Пък и ти не ми се вярва да си мн мн мн влюбена. Дори и да си не хлътвай , защото историята ти ще заприлича на някой латиноамерикански сериал.