PDA

View Full Version : Немога да разбера за някой момчета...



опааааа
06-08-2007, 19:41
Немога да разбера как има момчета които нито са нещо особено на външен вид нито като характери..но просто им върви!!Някак си привличат момчитата..и аз нз как

Късмет ли е какво е..

Аз съм момче на 17 и немам особено успех..А съм мноо повече от други [-X

Th3MaN
06-08-2007, 19:42
Ми всичко си е въпрос на вкус. На тебе може да ти се стуват еди кви си ама на момичетата явно им харесват. Промени се и ти.

Nassgerrack
06-08-2007, 19:46
Немога да разбера как има момчета които нито са нещо особено на външен вид нито като характери..но просто им върви!!Някак си привличат момчитата..и аз нз как

Късмет ли е какво е..

Аз съм момче на 17 и немам особено успех..А съм мноо повече от други [-X

Няма такова нещо като върви им! Няма! Те успяват,защото са хванали живота си в ръце и рискуват. Повечето от тези момчета привличат мацките за доста малко време,но въпреки това не отказват да се пробват. Правят го като например.... говорят си с момичетата...бъзикват ги... викат ги на среща.... натискат им се... тия работи си ги чувал нали? И ти се виждат понякога малко странни и налудничави. Но помагат. Защото това е начинът!

Ти може да си много повече от много други,но тва само ти си го знаеш. Покажи добрите си черти на всички хора и ще разбереш как другите момчета се справят.

опааа
06-08-2007, 20:01
Немога да разбера как има момчета които нито са нещо особено на външен вид нито като характери..но просто им върви!!Някак си привличат момчитата..и аз нз как

Късмет ли е какво е..

Аз съм момче на 17 и немам особено успех..А съм мноо повече от други [-X

Няма такова нещо като върви им! Няма! Те успяват,защото са хванали живота си в ръце и рискуват. Повечето от тези момчета привличат мацките за доста малко време,но въпреки това не отказват да се пробват. Правят го като например.... говорят си с момичетата...бъзикват ги... викат ги на среща.... натискат им се... тия работи си ги чувал нали? И ти се виждат понякога малко странни и налудничави. Но помагат. Защото това е начинът!

Ти може да си много повече от много други,но тва само ти си го знаеш. Покажи добрите си черти на всички хора и ще разбереш как другите момчета се справят.

Само че повечето от тея момчета ни правят кой знае какви услили..нз имам чувството че просто си ив върви на някой и това е-

А лошото е че аз много малко рискувам...

tuzaro
06-08-2007, 20:04
Немога да разбера как има момчета които нито са нещо особено на външен вид нито като характери..но просто им върви!!Някак си привличат момчитата..и аз нз как

Късмет ли е какво е..

Аз съм момче на 17 и немам особено успех..А съм мноо повече от други [-X

Няма такова нещо като върви им! Няма! Те успяват,защото са хванали живота си в ръце и рискуват. Повечето от тези момчета привличат мацките за доста малко време,но въпреки това не отказват да се пробват. Правят го като например.... говорят си с момичетата...бъзикват ги... викат ги на среща.... натискат им се... тия работи си ги чувал нали? И ти се виждат понякога малко странни и налудничави. Но помагат. Защото това е начинът!

Ти може да си много повече от много други,но тва само ти си го знаеш. Покажи добрите си черти на всички хора и ще разбереш как другите момчета се справят.

Само че повечето от тея момчета ни правят кой знае какви услили..нз имам чувството че просто си ив върви на някой и това е-

А лошото е че аз много малко рискувам...рискувай повечче и ше има 100% успех

06-08-2007, 20:06
ako sydi6 po belejnika si samo, 4e si pove4e ot tqh.. emi ne ne si

AleX`
06-08-2007, 20:13
Както ти казаха и другите рискувай повече, запознавай се с възможно най-много момичета. Излизай с тях и предлагай, като стане стане кат не има и други, нали ? Не трябва да те е страх от отказа. На всеки му отказват. Не може всяка да те харесва. Рискуваш-предлагаш, без да се притесняваш от нищо. От 10 дори 2 да ти вържат е успех. С времето и опита ще става все по-голяма и по-голяма бройката, така че действай и рискувай ! Покажи и ясно какво искаш от нея. Бъди директен, а не да чакаш постоянно перфектния момент, защото просто няма да дойде и ти пак ще си с очи пълни и ръце празни.

bai_brother
06-08-2007, 20:50
Немога да разбера как има момчета които нито са нещо особено на външен вид нито като характери..но просто им върви!!Някак си привличат момчитата..и аз нз как

Късмет ли е какво е..

Аз съм момче на 17 и немам особено успех..А съм мноо повече от други [-X

В теб е проблема мила.
Изглежда си по претенциозна или просто имаш друг вкус. :-({|=

tuzaro
06-08-2007, 20:54
Немога да разбера как има момчета които нито са нещо особено на външен вид нито като характери..но просто им върви!!Някак си привличат момчитата..и аз нз как

Късмет ли е какво е..

Аз съм момче на 17 и немам особено успех..А съм мноо повече от други [-X

В теб е проблема мила.
Изглежда си по претенциозна или просто имаш друг вкус. :-({|=мила тва е момче или ти имаш друго предвид :wink:

IlLuSi0nS`
06-09-2007, 07:13
и ти си мислиш, че зависи от външния вид?!!? от характера?!?! хахахаха ахахха не, не, в грешка си, човече..
нещото се нарича чар, магнетизъм, едно особено привличане, което излъчват някои хора.. обаяние, как намират точния начин да те "погъделичкат", умение да караш другия да се чувства желан, дори единствен, та било и само за една вечер..
такива хора те карат да се чувстваш интересна, забавна.. разговора почти винаги се върти около теб и твоите интереси (повечето жени си умират да говорят за себе си).. по този начин въпросният човек не говори за себе си, оставя себе си в сянка (загадъчност - предизвиква интерес за опознаване)..
хм.. какво още.. ммм..
това естествено в повечето случаи са просто едни добри актиори, научили ролята наизуст.. но ти питаше защо са харесвани.. но ето това е подробност - харесвани, не обичани.. защото ако мине повечко време опознаваш човека и той става толкова обикновен, колкото всички останали - губи се интереса и чао..

опааааа
06-09-2007, 07:45
и ти си мислиш, че зависи от външния вид?!!? от характера?!?! хахахаха ахахха не, не, в грешка си, човече..
нещото се нарича чар, магнетизъм, едно особено привличане, което излъчват някои хора.. обаяние, как намират точния начин да те "погъделичкат", умение да караш другия да се чувства желан, дори единствен, та било и само за една вечер..
такива хора те карат да се чувстваш интересна, забавна.. разговора почти винаги се върти около теб и твоите интереси (повечето жени си умират да говорят за себе си).. по този начин въпросният човек не говори за себе си, оставя себе си в сянка (загадъчност - предизвиква интерес за опознаване)..
хм.. какво още.. ммм..
това естествено в повечето случаи са просто едни добри актиори, научили ролята наизуст.. но ти питаше защо са харесвани.. но ето това е подробност - харесвани, не обичани.. защото ако мине повечко време опознаваш човека и той става толкова обикновен, колкото всички останали - губи се интереса и чао..

Абе аз ги осъзнавамч че някой неща са така ама нищо не правя по въпроса...

Аз си мисля едва ли не от къде на къде ше се подмазвам на някоя да и казвам колко я харесвам и да и свалям едни вид звезди...Все чакам момичето първо да каже нещо...а като стане това пък ми става безинтересна

Друго нещо: Винаги си викам по-нататъка ше и призная не сега..не сега и времето си минава и нищо не става

И се съм си сам такааа

Barbie
06-09-2007, 08:39
Абе аз ги осъзнавамч че някой неща са така ама нищо не правя по въпроса...

Аз си мисля едва ли не от къде на къде ше се подмазвам на някоя да и казвам колко я харесвам и да и свалям едни вид звезди...Все чакам момичето първо да каже нещо...а като стане това пък ми става безинтересна

Друго нещо: Винаги си викам по-нататъка ше и призная не сега..не сега и времето си минава и нищо не става

И се съм си сам такааа

Дори не мисля, че е въпрос на магнетизъм и загадъчност. Общуване е. Трябва да можеш да заговориш едно момиче, да я ангажираш в интересен разговор... Не се нарича подмазване, а заинтересованост в събеседника ти.
И не е нужно да й признаваш директно, че имаш интерес към нея - трябва да си достатъчно напорист да я поканиш на среща, да изискваш вниманието й. Някои момчета просто наистина умеят да общуват - могат да покажат на едно момиче, че я смятат за интересна и привлекателна без да правят нищо повече от това да поддържат приятелски разговор и да изглеждат естествени.

Adwokat
06-10-2007, 06:17
А съм мноо повече от други [-X


Mi prosto ne sa takiva smotanqci kato tebe i ne se smqtat za neshto poveche ot drugite... kakto ti pravish... sigorno zatova nqmash kusmet... zashtoto si nqkav ............. ](*,)

koalka
06-10-2007, 07:02
Външният вид не е всичко, би трябвало да си го разбрал.Той нека е най-красивия на света, ама да няма нищо в главата, пък да видим дали ще може да впечетли някое момиче.Не става само с външен вид.
Може да има готин характер, да е забавен(да има чувство за хумор) и много други всевъзможни качества.

Soy_tu_mujer
06-10-2007, 07:55
Hm..Emi to ne e samo vunshen vid, prosto drugite znaqt kak da se durjat s horata,s momi4etata.
I edin savet da ti dam: Zamislql li si se, 4e moje tochno za tova da ne te priemat momichetata -> zashtoto se smqtash za poveche ot drugite.Momi4etata ne haresvat naduti mom4eta, to tova e qsno. Inu4e ne te poznavam i neznam kakuv si:) samo kazvam.

P.S: Za vseki vlak ima putnici!!! Moje da ne si stignal do garata oshte,ne burzai:Pp

~LiPs oF aN aNGeL~
06-10-2007, 14:01
А съм мноо повече от други [-X

Може би точно това ти пречи...самочувствието...