PDA

View Full Version : Shte me izvinqvate ama....



06-08-2007, 19:59
ne iskam da vi ubijdam no postoqnno 4eta nqkakvi teenove vav foruma kak pi6at "obi4am q" "Obi4am go" no izob6to nqkoga zamislqli li sa se nad 4ustvata si ? ili prosto izpolzvate tazi duma za6toto e moderna? riskuvali li ste si jivota za lubimiq 4ovek? jertvali li ste se? az li4no sam napravil tova i o6te mn dr ne6ta za lubimiq 4ovek. kajete vie kakvo ste napravili

Th3MaN
06-08-2007, 20:04
ne iskam da vi ubijdam no postoqnno 4eta nqkakvi teenove vav foruma kak pi6at "obi4am q" "Obi4am go" no izob6to nqkoga zamislqli li sa se nad 4ustvata si ? ili prosto izpolzvate tazi duma za6toto e moderna? riskuvali li ste si jivota za lubimiq 4ovek? jertvali li ste se? az li4no sam napravil tova i o6te mn dr ne6ta za lubimiq 4ovek. kajete vie kakvo ste napravili

И фалиш ли се? Браво. Никой не го интересува. И се научи да пишеш на кирилица.

MakeMeLaugh
06-08-2007, 20:06
Мисля за да уча задочно, а не редовно заради нея..
А тя, макар че я притискат техните да заминава и да учи за Кипър, прави всичко възможно и май ще остава в БГ сама...

{}

nejnoto mace
06-08-2007, 20:19
Аз съм изпитвала истинска любов, жертвала съм се без да очаквам това от него.Правила съм от нищо нещо заради него.И никога не испитах неговата ласка.4 години за мен той е Бог и Дявол.Правя всичко за него и истински мога да кажа, че го обичам.И съм готова на всякакви мъки за него.Мисля че спокойно мога да кажа "Обичам го " на висок глас, защото наистина е така.

tuzaro
06-08-2007, 20:23
спях да зарибявам други момичета заради нея :wink:

06-08-2007, 20:28
спях да зарибявам други момичета заради нея :wink:
breiiiiiiiiiiii ti napravo si se jertval totalno....

06-08-2007, 20:34
ne iskam da vi ubijdam no postoqnno 4eta nqkakvi teenove vav foruma kak pi6at "obi4am q" "Obi4am go" no izob6to nqkoga zamislqli li sa se nad 4ustvata si ? ili prosto izpolzvate tazi duma za6toto e moderna? riskuvali li ste si jivota za lubimiq 4ovek? jertvali li ste se? az li4no sam napravil tova i o6te mn dr ne6ta za lubimiq 4ovek. kajete vie kakvo ste napravili


Ами аз се ожених за моята любима.
По голяма жертва от това здраве му кажи. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbie
06-08-2007, 20:35
Защо е нужно да жертваш живота си, за да можеш да кажеш, че обичаш? Любовта изисква малки жертви постоянно. А който обича, дори не осъзнава колко компромиси и отстъпки прави. Не живеем рицарски времена - водим нормално ежедневие - и малките неща са съвсем достатъчни, за да осъзнаеш и докажеш любовта си.

bai_brother
06-08-2007, 20:37
Ами аз се ожених за моята любима.
По голяма жертва от това здраве му кажи. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

това е мой пост .
Не бях видял че ме е изхвърлило. :D

Valserp
06-09-2007, 00:52
ne iskam da vi ubijdam no postoqnno 4eta nqkakvi teenove vav foruma kak pi6at "obi4am q" "Obi4am go" no izob6to nqkoga zamislqli li sa se nad 4ustvata si ? ili prosto izpolzvate tazi duma za6toto e moderna? riskuvali li ste si jivota za lubimiq 4ovek? jertvali li ste se? az li4no sam napravil tova i o6te mn dr ne6ta za lubimiq 4ovek. kajete vie kakvo ste napravili

Обичам те!

lLady_MooN_RaiN
06-09-2007, 04:30
Да, обичала съм. Не съм си жертвала живота, но здравето, спокойствието, отношенията с родителите, гордостта -да.

koalka
06-09-2007, 04:39
Не съм го рискувала, но ако се наложи бих го направила.Може да звучи клиширано и тъпо, но е така.Аз сега нищо не съм рискувала.
Иначе си прав/а, че много хора не се замислят като я казват тая дума.