PDA

View Full Version : проблем



06-08-2007, 20:58
възбуждам се от лайна, това може ли да е проблем завбъдеще, дайте ми някав съвет как да го преодолея. Вече се чувствам много зле, другите сравняват руси и чернокоси мацки, а аз гъсти или редки

06-08-2007, 21:06
Тъп си. Не си смешен. Не си гъзар. Не си интересен на никого. Въобще, абе кой те пусна тука?
не се шегувам, това е наистина гаден и истински проблем и просто не знам къде другаде да го споделя ако не тука. Знам как изглежда и наистина ме е много срам, но проблемът е налице и искам да попитам дали има другаде подобна болна и извратена душа като мен или дали някои може да ми помогне. дали да се консултирам с психиатър или психолог.

lamzzzercho
06-08-2007, 21:14
мене по ме кефят редките щото са повече и рядко идват :P :smt016

06-08-2007, 21:17
по дяволите защо мислите че се шегувам. проблемът ми е истински, тук уж трябва да се помага на хората. :cry:
А иначе обичам диарии, като гледам как изтичат супер много се възбуждам, знам каква ненормалност е това и заради това търся подкрепа разбиране и помощ

06-08-2007, 21:28
добре ако мислиш че си правя ебавка не пиши повече, но искам някой ако наистина ме разбере да се опита да ми помогне, да ми каже нещо, не знам къде другаде да се обърна

ProstoAz
06-08-2007, 21:32
7 и 11 точка от правилника!