PDA

View Full Version : obeca nad gornata ustna...?



alexandrata
06-08-2007, 21:28
zdraveite moje li da zadam nqkolko vyprosa koito me interasuvat...neka da mi otgovori tozi koito znae..molq
iskam da si probiq obeca nad gornata ustna no..
1.boli li mnogo?
2.slaga li se opoika po nqkav nachin ili e nevuzmojno tam?
3.sled tova podduva li se mqstoto?
4.za kolko dni ti minava i izglejda dobre?
5.ostava li dupka ako resha da q mahna ili zarastva?
mersi predvaritelno za otgovorite :oops: :smt006

Just_Be
06-08-2007, 22:57
Нзн ама никога не го праи....нзн за др от форума ама ако видя някоя с обица над устната ........ :evil: б*хти и грозното......недей по-добре.....

i'm so excited!
06-09-2007, 05:26
1. НЕ БОЛИ както и нито един друг пиърсинг
2. може да ти пръсне лидокаин от вътрешната страна на устната
3. не се подува
4. изглежда си добре след няколко дена, като се махне зачервяването
5. разбира се, че зараства. а дали ще остане белег или не, това зависи само и единствено от това, как се грижиш за нея. ако я ръчкаш непрекъснато и не я поддържаш като хората може и да ти остане белегче.

толкова.

06-09-2007, 08:17
mersi za otgovora na i`m so excited,a tova 4e na teb ne ti haresva Just_Be ...tvoi problem..za tva sme razlichni hora.vseki si ima vkus :smt019 \:D/ :-D

Reed
06-09-2007, 10:01
Нзн ама никога не го праи....нзн за др от форума ама ако видя някоя с обица над устната ........ :evil: б*хти и грозното......недей по-добре.....
Какво ще я биеш ли като я видиш с такава обица? :smt005

sWeEt_SeEd
06-09-2007, 13:02
такива дето питат боли ли изобщо не заслужават да им се отговаря...шибана мода...щото ако ти кажат ,че боли няма да си напрайш нали...ше тичаш и още как...щото 'всички имат'...когато искате да си напрайте някъф пиърсинг, не трябва да ви интересува дали боли или не, (щото го искате за себе си и за да ви харесва на вас)...това в скобите не важи за теб :smt006

`Death`Whore``
06-09-2007, 21:38
Подува се мъничко. Не боли много.