PDA

View Full Version : Bolka,Stradanie,Samota



Dead`Paladin
06-08-2007, 21:50
Болка , страдания , Самота ...... това е основата на живота ми от 2 години насам :smt010 .... нито на приятели мога да разчитам ....нито на любимата ми която обича друг ... чуствам се сам на този свят ... не получавам подкрепа от никой ... секи ми се пише за приятел , но ме търсят само когато им е изгодно , постоянно ми говорят зад гърба ....... :smt010 всеки ми гледа на лошо без да има причина ..................а момичето , което обичам от половин година не мога да я забравя :smt010 уморих се от всичко :smt010 искам да умра зя да спре всичко това .... :smt010 какво да правяяя :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

bai_brother
06-08-2007, 21:56
Болка , страдания , Самота ...... това е основата на живота ми от 2 години насам :smt010 .... нито на приятели мога да разчитам ....нито на любимата ми която обича друг ... чуствам се сам на този свят ... не получавам подкрепа от никой ... секи ми се пише за приятел , но ме търсят само когато им е изгодно , постоянно ми говорят зад гърба ....... :smt010 всеки ми гледа на лошо без да има причина ..................а момичето , което обичам от половин година не мога да я забравя :smt010 уморих се от всичко :smt010 искам да умра зя да спре всичко това .... :smt010 какво да правяяя :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Я да позная на 14 или 15 айде може и на 16 години да си.
Това са бели кахъри приятелю , вземи се в ръце намери си момиче което ще те обича и приятели които няма да говорят зад гърба ти и не мисли че трябва да умираш това е най тъпото нещо което може да ти хрумне.

hilarydonau
06-08-2007, 22:06
ei spoku be pi4 seki ima takiva momenti naprimer az ponqkoga izpadam v takiva krizi za po 1 2 4asa i posli se opravqm no da ne si nablizo katu sum v tova polojenie pravq mn gre6ki no ve4i ne mi puka stegni se si4ku 6e otmine pravi si vselo nameri si novi priqteli i nikoga ne misli za samoubiistvo tova e nai glupavotu ne6o koetu moje6 da napravi6 i 6e susipe6 ne samo tvoq jivot a i na blizkite ti kusmet :D

06-08-2007, 22:26
Болка , страдания , Самота ...... това е основата на живота ми от 2 години насам :smt010 .... нито на приятели мога да разчитам ....нито на любимата ми която обича друг ... чуствам се сам на този свят ... не получавам подкрепа от никой ... секи ми се пише за приятел , но ме търсят само когато им е изгодно , постоянно ми говорят зад гърба ....... :smt010 всеки ми гледа на лошо без да има причина ..................а момичето , което обичам от половин година не мога да я забравя :smt010 уморих се от всичко :smt010 искам да умра зя да спре всичко това .... :smt010 какво да правяяя :smt010 :smt010 :smt010 :smt010Не разбирам, как може да има такива смотаняци ](*,) Като те бутнат ставаш и продължаваш!

koalka
06-09-2007, 04:43
Нормално е да искаш да умреш, защото не виждаш изход на цялата работа.За това момиче трябва да спреш да се измъчваш.Знам, че я обичаш много, обаче ти си съсипваш здравето, а на нея не й пука за теб.
Ако всичките ти приятели постъпват така, значи явно такива нямаш.Но няма ли един, който да е свестен и да държи на теб?Лошото е, че дори и момчетата са лицемери.

AlphaPower
06-09-2007, 05:37
Болка , страдания , Самота ...... това е основата на живота ми от 2 години насам :smt010 .... нито на приятели мога да разчитам ....нито на любимата ми която обича друг ... чуствам се сам на този свят ... не получавам подкрепа от никой ... секи ми се пише за приятел , но ме търсят само когато им е изгодно , постоянно ми говорят зад гърба ....... :smt010 всеки ми гледа на лошо без да има причина ..................а момичето , което обичам от половин година не мога да я забравя :smt010 уморих се от всичко :smt010 искам да умра зя да спре всичко това .... :smt010 какво да правяяя :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Братле знам кво ти е :smt011 защото за момента и аз съм така но вече нито се разтройвам нито нищо!Просто съм обърнал гръб на Гадния свят и когато любимата ми ме заряза заради друг мен ме водиха в болница за 2 месеца щото бях скочил от нас от 5тия етаж в опит за самоубииство но НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ СЪЩАТА ГРЕШКА!Сега мога само да мразя защото животът ми отне всичко!Любовта приятелите, и от 1 страна погледнато и родителите :smt009