PDA

View Full Version : Колкото и да ви давам време да поумнеете...



06-08-2007, 22:40
Вие сте все същите идиоти!??!?!
Направо съм изненадан, как успявате да сте толкова тъпи, некадърни и жалки в продължение на толкова много време???

MoHuTo
06-08-2007, 22:48
А аз направо недоумявам, как не ви писна, на ей такива като теб, да се правите на много интересни, а всъщност изглеждате супер малоумни в очите на повечето хора от форума...айде скрий се някъде и престани да се изтъкваш с "интелигентността" си..пфф смешен си чак.. :smt013 :smt011 :smt013 :smt019

06-08-2007, 22:50
А аз направо недоумявам, как не ви писна, на ей такива като теб, да се правите на много интересни, а всъщност изглеждате супер малоумни в очите на повечето хора от форума...



Причината се крие във факта че повечето от форума са идиоти.(Другата част също е от идиоти, но иначе не звучи добре)
А е нормално да не ни писне, вие сте неизчерпаем източник на забавление ^^

MoHuTo
06-08-2007, 22:57
А аз направо недоумявам, как не ви писна, на ей такива като теб, да се правите на много интересни, а всъщност изглеждате супер малоумни в очите на повечето хора от форума...



Причината се крие във факта че повечето от форума са идиоти.(Другата част също е от идиоти, но иначе не звучи добре)
А е нормално да не ни писне, вие сте неизчерпаем източник на забавление ^^

А вие сте неизчерпаем източник на простотии, от които писна на форумците..ама то както се казва - За простотията няма почивен ден...така че какво да се занимавам... ::: [-(

Just_Be
06-08-2007, 23:02
А аз направо недоумявам, как не ви писна, на ей такива като теб, да се правите на много интересни, а всъщност изглеждате супер малоумни в очите на повечето хора от форума...



Причината се крие във факта че повечето от форума са идиоти.(Другата част също е от идиоти, но иначе не звучи добре)
А е нормално да не ни писне, вие сте неизчерпаем източник на забавление ^^
Ти па си мноу умна....Хихи1.9 глеай си работата.....кат сме идиоти не чети вее :evil: :smt019 :smt013

06-08-2007, 23:05
Ти па си мноу умна....Хихи1.9 глеай си работата.....кат сме идиоти не чети вее :evil: :smt019 :smt013



Ама аз чета именно защото сте идиоти ^^
Карате ме да се чувствам добре

Just_Be
06-08-2007, 23:08
Мноу са радвам...Като те караме да се чувстваш добре,не се оплаквай,че сме идиоти....аве я къш всъщтност!!! :smt012 :smt019

06-08-2007, 23:12
Мноу са радвам...Като те караме да се чувстваш добре,не се оплаквай,че сме идиоти....аве я къш всъщтност!!! :smt012 :smt019



Аз не се оплаквам, а се възхищавам как може да не еволюирате и грам за толко много време

Just_Be
06-08-2007, 23:14
ти пък кво?Мноу умен/умна ли си????/

06-08-2007, 23:15
ти пък кво?Мноу умен/умна ли си????/




Много ПО-умен/умна съм

06-09-2007, 00:02
Вие сте все същите идиоти!??!?!
Направо съм изненадан, как успявате да сте толкова тъпи, некадърни и жалки в продължение на толкова много време???

Поясни поне кое неможем да проумееме! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Jeuelle
06-09-2007, 00:08
Ти па си мноу умна....Хихи1.9 глеай си работата.....кат сме идиоти не чети вее :evil: :smt019 :smt013



Ама аз чета именно защото сте идиоти ^^
Карате ме да се чувствам добре
Щом те караме да се чустваш добре ,значи не сме съвсем идиоти....Все пак не е лесно да развеселиш потенциален тъпанар нали?
Вместо да ни даваш евалата ти ни насмиташ.....епа елементарно възпитание нямаш!

koalka
06-09-2007, 04:40
т.11