PDA

View Full Version : Как се прави проект по Свят и личност?



ProstoAz
06-09-2007, 07:48
Много бързичко ми трябва някой да ми обясни накратко, че имаме да правиме по Етика и право някакъв проект, като г-жата каза, че не държи да е правилно направен, тъй като не сме 12-ти клас, но ... и грешно направен не мога да го направя без да имам представа за какво става въпрос. :lol:
Иначе ми трябва някакъв проект за законопроект. :shock:

IlLuSi0nS`
06-09-2007, 08:16
пишеш си в гугъл темичката, копваш възможно най-подробното инфо, после принтираш и ураааа! имаш си проект..
поне аз така го направих, в 12клас..

LetiCherry
06-09-2007, 08:29
От опита, които имам с писането на какви или не проекти 6те ти кажа как горе-долу да изглежда: Зна4и първа то4ка трябва да бъде цели на проекта и описва6 какво цели6, нещо да промениш ли или т.н.. След това описваш целевата група, кои ще спе4ели, ако проекта се реализира, като в това 4исло можеш да напишеш и себе си, защото при реализацията на проекта ти се развиваш и проекта второстепенно развива и теб :wink: След това срокова на проекта, кога смяташ да го реализираш. След това екипа с които ще работиш или сама. И после същинкската 4аст - опсиава6 подробно (законовата) ситуация сега и къде може да се подобри, защо (много важно!) и дава6 твоето предложение като го обосновава6!

Това е горе-долу. Едно време, май в 11клас, едни мои съу4еници писаха проект на тема легализирането на тревата :lol: и бяха вадили разли4ни то4ки от закона, от закона на други държави и какво може да се направи!

Ollas
06-09-2007, 08:30
Ъъъ... :-k Май е най-добре да я питаш все пак какво трябва да представлява това. Дали ще го представяш пред класа примерно с плакат или Power Point. Най добре е да питаш даскалката.

ProstoAz
06-09-2007, 16:18
Направихме го вече. 5 часа се занимавахме.
Много благодаря на всички. :)