PDA

View Full Version : Къде ми са френдовете



otka4en
06-09-2007, 08:26
Откакто се преместих в новото даскало всичко тръгна с главата надолу,компанията от стария клас ме зае*а,в новия клас секи си има компания всмисъл в училище винаги намирам с кой къде да ида ама след училище където и да ми се ходи все няма с кой,искам да си анмеря нова и яка компания даже се опитах да се приобщя към една ама не стана,сега по цял ден след даскало съм на компа и така до вечерта след ,което се повтаря това,много се сдухах какво да правя :-&

Seducti0n
06-09-2007, 08:52
Здравей.Първо каквото и да става,не падай духом.Това,че не можеш да се приобщиш към,някоя компания не е основание да прекарваш почти цялото си свободно време пред компа.Прояви максимални усилия и започни да движиш с някой-не е задължително да е от класа,важно е да има с кой да си прекарваш добре,нали.Аз принципно излизам ,почти всеки ден след,часовете с приятелите от класа по центъра и си ни е супер яко,въпреки че ги познавам от има няма 4 месеца.Просто не си попаднал на точните хора.Айде,къмет и дано за вбъдеше нещатата,станат по цветни и приятни за теб.Всичко е в твои ръце.Успех :wink:

06-09-2007, 09:06
да бе и аз съм горе-долу така... само дето аз имах 3 компании(вкл. и тая от новия ми клас), а сега няма с кой да изляза :roll:

06-09-2007, 09:06
измисли си цяла компания въображаеми приятели. може даже и приятелка да си хванеш, по твой избор.

Presley
06-09-2007, 10:30
Много неприятно положение.Раэбирам те -и в моя нов клас не си пасвам с много хора,но все пак е доста по-добре.А и имам фр иэвън училище.Просто някой път прдложи на някой от приятелите ти в училище да иэлеэете.Предполагам няма да има проблем.А има и друг начин-эапиши се да тренираш нещо,например тенис,волейбол,плуване и т.н.Така 100% ще намериш нови приятели.Но както каэа Цвети-всичко е в твой ръце.Късмет

free_cool_GirL
06-09-2007, 18:45
spoko,vremenno e spored men
vseki ima tak1v period i se 4uvstva nqkak bezmislen...ama posle vs se opravq predstavi se 4e sq e lo6iq period i ti predstoi ne6to mn hubavo i qko :wink: opr nameri nqkoi da izleze6 izv1n daskalo....se nqkoi 6e se nameri izlezte kefete se na jivota....ne stoi s kr1steni r1ce...zapoznavai se s novi hora..prosto b1di sebe si :wink:

06-11-2007, 07:06
И при мен стана така. До 6 клас бях в едно даскало и имах адски готин клас и двама приятели. После в 7 бях в едно тъпо училище със шибан клас и без приятели. После, от 8 до 12 клас, бях в едно друго училище, където не си намерих никакви приятели. Дано сега да си намеря.