PDA

View Full Version : Момиче от Стария клас



Ивчо
06-09-2007, 08:32
Ем така първо здравейте на всички.Значи имам един въпрос и тъй като има по компетентни от мен да ме посъветвате.Значи харесвам едно момиче от стария ми клас бяхме в един клас до 7 клас и тя влезе в гимназия а аз си останах в старото училище.Още от стария клас ми се усмихваше и ме гледаше въпреки че имаше приятел с нея не бяхме особено добри приатели просто съученици.И сега сме една смяня 1-ва и след училише идва там в едно павилионче кадето закусваме и там се събираме едни пушат и т.н. и с нея рядко се поздравявяме само но забелязвам че ме гледа и аз като е погледна сваля глава или ми се усмихва но нищо не си говорим.Дали ме харесва и ако е така как дая заговоря сега лятото тъй като ще хода в друго училище и познатите от стария клас нямя да досаждат 10х на всички предварително

Presley
06-09-2007, 09:46
Е ние от къде да энаем дали те харесва?Нито сме очевидци ,нито пък сме эапоэнати с положението.Като си написал 5 реда и хоп ,ние вадиме вълшебните кълба и докладваме.Не става така.Все пак ти я виждаш,вероятно можеш да прецениш дали има нещо към теб.Една усмивка не эначи нищо,може да е просто приятелска усмивка,но пък може и да е нещо повече.А отностно това,как да я эаговориш:эа теэи неща няма правила.Най-важното е да иэбереш подходящ момент,в които да може да ти обърне внимание.А и все пак какво толкова?Не е чак такова иэпитание.Просто не се притеснявай.

06-09-2007, 09:51
Все по-интересни въпроси се срещат. Как да я заговориш, били сте 7 години в един клас и не знаеш как да я заговориш. Свеждала глава като си я погледнел, ами иди кажи и как си какво правиш как е в новото даскало, има ли готини хора, негни я нещо, пошегувай се, попитай я дали и липсват старите приятели един милион неща, покания я да излезете. ТУка какво да направим да те научим да говориш ли. И най важното е не какво ще й кажеш а как ще го кажеш. С подходящия тон може да отидеш и да я питаш: среща ли ли сме се по-рано и пак ще се получи

bai_brother
06-09-2007, 09:55
[quote="как дая заговоря сега лятото тъй като ще хода в друго училище и познатите от стария клас нямя да досаждат 10х на всички предварително[/quote]

Абе що за тъп въпрос???
Ти колко начина на заговаряне знаеш.?

06-09-2007, 11:13
[quote="как дая заговоря сега лятото тъй като ще хода в друго училище и познатите от стария клас нямя да досаждат 10х на всички предварително

Абе що за тъп въпрос???
Ти колко начина на заговаряне знаеш.?[/quote]
Аз се сещам само с уста, но незнам, ако може човека с гъз да пробва, може да я впечатли и със сигурност ще и привлече вниманието :smt005

Th3MaN
06-09-2007, 11:14
Аз се сещам само с уста, но незнам, ако може човека с "задни части" да пробва, може да я впечатли и със сигурност ще и привлече вниманието :smt005


xaxaxaxaxaxaxaxaxax e тва 100% ще подейства :smt005 :smt005 :smt005

VerryBerry
06-09-2007, 11:29
opitai da q zagovori6 i sled izvesno vreme q pokani da izlezete....

koalka
06-09-2007, 17:41
Може просто да те гледа, защото си й познат.Не е задължително да те харесва.

mechtaq_za_teb
06-09-2007, 18:01
Hm.. :roll: Otivash pri neq,kazvash i Zdravei..Kak si?...i taka zavyrzvate razgovor.Mojesh da q viknesh nqkoi pyt da izlezete uj da si spomnite minalite godini :lol: I taka veche shte razberesh kakvo ima kam teb :P

06-09-2007, 20:52
aaaa iskam da vi pitam tova 4e kato po malki me e haresvala dali ima znacheni sorka 4e pisha na latinica no sam u brata

Ivo0o0o0
06-11-2007, 11:34
kak mislite tova che predi me haresvashe dali ima znachenie