PDA

View Full Version : нещо за епилатора



06-09-2007, 08:42
като си минавам краката нищо нямат,ама на другия ден се появяват на някои места малки косъмчета дето и тях трябва да махам,при вас има ли такова нещо

пп.дайте някво съветче кво да се прави преди и следз епилация :-)

06-09-2007, 10:20
Nz kakuF epilator izpolzvash ... az lichno izpolzvam Braun i sum dovolna i nqmam nikakvi problemi ...

mid_get
06-09-2007, 12:12
като си минавам краката нищо нямат,ама на другия ден се появяват на някои места малки косъмчета дето и тях трябва да махам,при вас има ли такова нещо

пп.дайте някво съветче кво да се прави преди и следз епилация :-)
Ама то си е напълно логично и нормално да се появяват такива малки косъмчета още на следващия ден...но е страшно дразнещо :smt013 Точно си мислиш, че си свършил цялата работа, а те ... :smt005 Та, нормално е, защото при процеса на епилация ти отскубваш само косъмчетата, които са достатъчно пораснали, че да могат да се захванат от епилатора. А другите - или изчакваш да попораснат и минаваш пак с епилатора или с пинсетка, ако не са много :wink:
А за съвета...ами аз след епилация се намазвам с някакъв по-мазен крем, защото кожата ми е изключително суха и...общо взето - това е ;-)

Jamalska
06-09-2007, 15:13
Коя марка са най-хубави?Браун?

be3by
06-09-2007, 16:18
philips sa nai hubavi osobeno tozi s ohlajdaneto :) p1k ina4e e normalno da se poqvqvat ...zavisi ot svetlinata moje da ne si gi vidqla drugoto e 4e izrastvat naistina..

06-09-2007, 18:27
еми с най новия на браун съм,сички си ги махам,гладки ми са краката,ама ми са сухи

mid_get кажи какво кремче ползваш