PDA

View Full Version : Как да печелим пари?



Desperated
06-09-2007, 11:16
В кои от сайтовете за печелене на пари сте се пробвали и какво сте направили? Някога въобще спечелили ли сте нещо? Аз лично се пробвах с имейлите на themailclub и с cashfiesta, като от cashfiestaта се набъках с вируси. Сега съм с една друга, от която съм много доволна, засега "работя" 2 дни и съм спечелила 1$, защото хакнах програмката и всъщност си седи минимизирана, без нищо да правя. Ако някой иска да му я пратя - да ми пише ЛС.

_PuNk`PrInCeSs_
06-09-2007, 11:41
и как ги полу4аваш тея кинти? :lol: \:D/ O:) хаха (мн тъп въпрос нали?)...ама аз не съм веща с "пари4ните" сайтове !!

Desperated
06-09-2007, 11:42
и как ги полу4аваш тея кинти? :lol: \:D/ O:) хаха (мн тъп въпрос нали?)...ама аз не съм веща с "пари4ните" сайтове !!
В cashfiesta се получаваха с чек по пощата. А иначе там, където сега съм регистрирана - през paypal.

Desperated
06-09-2007, 17:25
Хайде, де, никой ли няма идея?

_PuNk`PrInCeSs_
06-10-2007, 16:06
мили4ка, много мерси за помощта! и аз съм много доволна, пе4елят се хубави пари4ки :smt007 :roll: :P O:) \:D/ :о)

06-10-2007, 16:44
daite info

Eagle_13
06-10-2007, 21:31
Само за ореантация КашФиестата е троянец :) Едно време и аз исках да изкарвам така пари, ама антивирусната ми(вече не ползвам) ми го засече като вирус.Естествено аз го оставих и след 20дни се наложи да преинсталирам.От тогава съм се зарекал антивирусни никога.Както и пари по интернет.Парите се вадят с двете ръце а не със човече на десктопа което бяга :)
За мераклиите да пишат в гоогле CashFiesta има цял сайт който до такава степен може да зариби човек, че няма как просто да се откаже от самата програма.

zubi
06-10-2007, 22:52
4Кажете малко инфо за тая система дет за два дена си искарала 1 долар :P

MusicIsTheKey
06-10-2007, 22:56
Явно сте доста ограничени, щом вярвате на тези глупости!

06-11-2007, 11:55
Cashfiesta си е боклук, това го знам отдавна :-D И не говоря за Cashfiesta.

Caspie
06-28-2007, 13:20
Cashfiesta си е боклук, това го знам отдавна :-D И не говоря за Cashfiesta.

прав си

patatnik
06-30-2007, 19:06
ВИЕ ТРЯБВА ДА СТЕ БОЛНИ МОЗЪЦИ АКО СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТЕЯ САЙТОВЕ!!!!!!!!!!!!!!

elf4o
06-30-2007, 21:59
Теи теи теи нека ви поясня нещо не получавате нищо това е пълна лъжа и измама и както каза musicisthekey тряа да сте много ограничени че да вярвате на всичко пуснато в интернет това кеш фиестата е измама както и другите боклуци спамери даите си там меила и почват да ви спамят лично познавам такива дето си мисляха че ще спечелят пари не спечелиха нищо освен спам в емаилите си и до ден днешен не могат да ги блокират!!!!!!!!!!!!!!!
ТАКА ЧЕ всичко си е в ваши ръце!
Такива глупости като хакнах програмата няма програмата те е хакнала иначе и аз мога да ти направя банери че печелиш долари и евро като гледаш някакви глупости........ и мога яко да те лъжа ама за ко :)
Това е фалш и измама спрете да им вярвате!!!!!!!!!!!!!!!
Наскоро четох една статия как все повече хора започват да оглупяват под въздеиствието на интернет и главно на измамите в него.За това ви моля за ваше добро е недеите ползва кешфиеста и другите боклуци и спамове и вируси от онес обити мошеници дето лъжат че ви дават пари НИЩО НЕ ДАВАТ!

jekogg@abv.bg
07-01-2007, 13:31
Уважама ЛС,прочетох съобщето Ви за CachFiesta От скоро и аз съм с нея.За сега не прави проблеми.А и не знам дали ще има резулати.Аз съм пенсионер-инвалид така,че прекарвам много време пред компютъра.Ето защо ще съм Ви много благодарен ако ми пратите вашата програма.Моят адрес е:jekogg@abv.bg.Предварително Ви благодаря!С уважение Георги Жечев

martinplamenk
07-03-2007, 12:18
Cashfiesta си е боклук, това го знам отдавна :-D И не говоря за Cashfiesta.
cashfiesta още откакто го видях в някакъв спам чат-реклама на програмата се досетих че е шарлатанска работа,един приятел само си прецака компютъра не се занимавайте с такива глупости дето "печелиш" пари без да правиш каквото и да е,на мен само ми е много интересно от какъв зор заблудените хорица рекламират тоя троянец