PDA

View Full Version : Проблем по химия.



imaproblem
06-09-2007, 11:26
Здравейте всички! Искам да ви попитам някой може ли да ми обясни как се решават химичните уравненя,че трябва да ги науча за понеделник защото имам шанс да остана на поправка.. :( 9-ти клас сам в момента учиме за Анилин..ако това ще ви помогне по някакъв начин.

tequila
06-09-2007, 12:19
нали се сещаш че за 1 ден няма как да ги научиш... трябваше да се сетиш по-рано сега едва ли някой може да ти помогне ... аз бих с удоволствие , но и аз имам за учене , а и времето е малко :-s успех все пак де .... май ще ти трябва :|

Seducti0n
06-09-2007, 14:05
Здравейте всички! Искам да ви попитам някой може ли да ми обясни как се решават химичните уравненя,че трябва да ги науча за понеделник защото имам шанс да остана на поправка.. :( 9-ти клас сам в момента учиме за Анилин..ако това ще ви помогне по някакъв начин.Съжалявам,мила,но ние тук не сме учители и просто няма как да ти помогнем.Все пак,моят съвет е да помолиш някой твой съученик или приятел,който е наясно с хим.уравнения да ти отдели време и да ти ги обясни.Имам още една идея занапред,ходи на кунсолтация,по който и да е предмет,щом усетиш,че материалът не ти е ясен.Така ще избегнеш подобни моменти,какъвто е настоящият.Искрено,съжаляв ам,че не мога да ти помогна,но направи и ти нещо по въпроса,както казах свържи се с някой познат и залягайте здраво на учебниците през уикенда. :wink: Успех.