PDA

View Full Version : Не мога да го забравя



06-09-2007, 13:15
Значи историята е следната влюбих се много в едно момче преди година,просто абсолютно всичко ми харесваше в него милото държание,усмивката,погледъ т.Мисля,че и той ме беше харесал,защото с мен се държеше по-различно или поне така ми се струваше..Така няколко пъти излязохме на кафе всичко вървеше много добре,с него можех да си говоря за всичко чувствах го много близък .Но преди няколко месеца трябваше да замина в друга държава известно време.След като се върнах се опитах да се свържа с него и излязохме,той се държеше по-различно и студено.Каза ми,че вече си има приятелка с която е много щастлив и много се обичат в този момент се почуствах ужасно зле и предадена.Знам,че нямам право да очаквам нищо от него,но така се почувствах ПРЕДАДЕНА.Сега се чувствам много самотна непрекъснато си мисля за него всяко нещо ми напомня за него,всяка песен дори.Вървя по улиците и си мисля за него.Ставам сутрин с мисълта за него.И мисълта,че сега е с друга и се забавлява ме кара да се чувствам наистина ЗЛЕ.

Хора,помогнете ми как да го забравя по-бързо,защото вече не издържам???

Th3MaN
06-09-2007, 13:19
Значи историята е следната влюбих се много в едно момче преди година,просто абсолютно всичко ми харесваше в него милото държание,усмивката,погледъ т.Мисля,че и той ме беше харесал,защото с мен се държеше по-различно или поне така ми се струваше..Така няколко пъти излязохме на кафе всичко вървеше много добре,с него можех да си говоря за всичко чувствах го много близък .Но преди няколко месеца трябваше да замина в друга държава известно време.След като се върнах се опитах да се свържа с него и излязохме,той се държеше по-различно и студено.Каза ми,че вече си има приятелка с която е много щастлив и много се обичат в този момент се почуствах ужасно зле и предадена.Знам,че нямам право да очаквам нищо от него,но така се почувствах ПРЕДАДЕНА.Сега се чувствам много самотна непрекъснато си мисля за него всяко нещо ми напомня за него,всяка песен дори.Вървя по улиците и си мисля за него.Ставам сутрин с мисълта за него.И мисълта,че сега е с друга и се забавлява ме кара да се чувствам наистина ЗЛЕ.

Хора,помогнете ми как да го забравя по-бързо,защото вече не издържам???

Като за начало си намери някакво интересно занимание. Опитай се да не мислиш изобщо за него. Ако се сетиш за него почвай да мислиш за друго. И най добре си потърси някое друго момче.

malky`bebi{P}
06-09-2007, 14:04
Да...може би..наистина се чувстваш предадена..но дали той си заслужава? Щом не те оценява и не знае какво губи, зарежи го :D Намери някой, който да те обича и цени..както само ти заслужаваш :D

bai_brother
06-09-2007, 14:18
Да...може би..наистина се чувстваш предадена..но дали той си заслужава? Щом не те оценява и не знае какво губи, зарежи го :D Намери някой, който да те обича и цени..както само ти заслужаваш :D

Взе ми думите от устата.
:D :-D =D>

06-09-2007, 14:25
Всички подобни теми, които пускате са безсмислени, тук няма кой да ти помогне. Просто трябва да го забравиш. Както казват най-добрият лек срещу душевни рани е времето. Следвай разума си, прави неща които ти харесват, забвалявай се повече и с времето ще го забравиш

kobrichka
06-09-2007, 15:55
Излизаи с приятели и се забавляваи,а и най-важното намери друго момче,защото това явно е влюбено в приятелката си и няма смисъл да ги разделяш.

Iv4eTy
06-09-2007, 16:26
Еми то ние няма как да ти помогнем. Сама трябва да разбереш, че щом е избрал друга, щом не те е оценил не те заслужава. Знам че никак не е лесно да забравиш някой се пак неможеш да нареждаш на чувствата си, но просто се опитай. Намери си занимания. Излизай с приятели, ходи на нови места където например може да намериш някой който да те заслужава.

radito
06-09-2007, 16:30
Гледай да не оставаш сама, излизай повече! Друг начин няма...