PDA

View Full Version : страхливка



06-09-2007, 12:52
от месец някъде си чатя с едно момче от моя град и имам чувството че той е идеален...в смисъл изключително умен, забавен, красив (прати ми много снимки), харесват ми вижданията му и така нататък...
Не сме се виждали но той настоява да го направим. тук идва и проблема - много ме е страх и срам да се видя с него... страх и срам че няма да ме хареса... аз съм грозничка обаче той не знае как изглеждам и сигурно мисли че съм хубава...освен това ме е страх че няма да има за какво да си говорим...страх ме е че ше го изгубя преди да съм го имала...а той е толкова...идеален :oops:
кво да правя ?

malky`bebi{P}
06-09-2007, 13:00
Искам да ти кажа, че и аз съм изпадала в такава ситуация, защото по едно време бях много запалена по чата. Няма смисъл да се страхуваш ... или ще бъдете щастливи заедно .. или сичко ще си остане просто в чата,а и миличка...щом не те е виждал, значи ти е харесал характера..Което е много по-важно от красотата..защото характера е вътрешната красота на човека :D

Th3MaN
06-09-2007, 13:08
Ами отивай престраши се няма да те язяде. А щом те е харесал по характер значи за него си хубава. Външноста не е толкова важна колкото характера. Срешнете се пък каквото стане. Спокойно. Пък и зашо си мислиш че си грозна. Недей сама да се наказваш. Имай малко съмочувствие.

06-09-2007, 13:13
Ами отивай престраши се няма да те язяде. А щом те е харесал по характер значи за него си хубава. Външноста не е толкова важна колкото характера. Срешнете се пък каквото стане. Спокойно. Пък и зашо си мислиш че си грозна. Недей сама да се наказваш. Имай малко съмочувствие.


Точно така. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

bai_brother
06-09-2007, 13:15
Ами отивай престраши се няма да те язяде. А щом те е харесал по характер значи за него си хубава. Външноста не е толкова важна колкото характера. Срешнете се пък каквото стане. Спокойно. Пък и зашо си мислиш че си грозна. Недей сама да се наказваш. Имай малко съмочувствие.


Точно така. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

=D> + =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

06-09-2007, 13:23
от месец някъде си чатя с едно момче от моя град и имам чувството че той е идеален...в смисъл изключително умен, забавен, красив (прати ми много снимки), харесват ми вижданията му и така нататък...
Не сме се виждали но той настоява да го направим. тук идва и проблема - много ме е страх и срам да се видя с него... страх и срам че няма да ме хареса... аз съм грозничка обаче той не знае как изглеждам и сигурно мисли че съм хубава...освен това ме е страх че няма да има за какво да си говорим...страх ме е че ше го изгубя преди да съм го имала...а той е толкова...идеален :oops:
кво да правя ?
Чатите си от месец, споделяте виждания и т.н. и те е страх за какво ще си говорите: това звучи доста безсмислено. А това дали си грозна или не, той ще прецени. За да разбереш трябва да излезеш с него. Какъв е проблемът: ако седите в чата и си пишете, рано или късно ще се откаже, ако не искаш да излезеш с него. А като излезете поне нещата ще се развият.

Iv4eTy
06-09-2007, 15:36
Щом от толкова време си пишете значи ще има за какво да си прикавате.
А за красотата... мила ако ти сама не се харесваш няма как да те хареса и той. Имай малко самочувствие, няма иделни хора. Стегни се!

malka__ligla
06-09-2007, 15:47
отивай и ще видиш че няма нищо страшно в това...аз съм ходила на мн срещи от чата и знам че няма нищо лошо нито страшно...щом те е харесал в чата ще те хареса и на живо :smt023

Jeuelle
06-09-2007, 15:56
от месец някъде си чатя с едно момче от моя град и имам чувството че той е идеален...в смисъл изключително умен, забавен, красив (прати ми много снимки), харесват ми вижданията му и така нататък...
Не сме се виждали но той настоява да го направим. тук идва и проблема - много ме е страх и срам да се видя с него... страх и срам че няма да ме хареса... аз съм грозничка обаче той не знае как изглеждам и сигурно мисли че съм хубава...освен това ме е страх че няма да има за какво да си говорим...страх ме е че ше го изгубя преди да съм го имала...а той е толкова...идеален :oops:
кво да правя ?
Чата си има плюсове и минуси.
Чрез него се запознаваш с много нови хора и евентуално се създават много истински приятелства , но чата отнема възможноста на хората да комуникират по нормален начин.
Ти си свикнала да си пишеш с него , което предполагам ти е приятно, не се притесняваш от това което ще му кажеш, сигурно си чатите с часове .........и тук идва проблемът - ти не можеш да се изправиш лице в лице с него защото си сигурна че ще забиеш :wink: .Моят съвет е да се държиш естествено , да му кажеш :"Здрасти , най-после се видяхме , много ми е приятно.....дрън-дрън....".
Не се притеснявай че няма да те хареса.
Все пак ако и той се беше замислил върху това дали си хубава или грозна нямаше да си прави труда да си урежда среща с тебе :wink:

Klefuci
06-09-2007, 16:02
от месец някъде си чатя с едно момче от моя град и имам чувството че той е идеален...в смисъл изключително умен, забавен, красив (прати ми много снимки), харесват ми вижданията му и така нататък...
Не сме се виждали но той настоява да го направим. тук идва и проблема - много ме е страх и срам да се видя с него... страх и срам че няма да ме хареса... аз съм грозничка обаче той не знае как изглеждам и сигурно мисли че съм хубава...освен това ме е страх че няма да има за какво да си говорим...страх ме е че ше го изгубя преди да съм го имала...а той е толкова...идеален :oops:
кво да правя ?
Чата си има плюсове и минуси.
Чрез него се запознаваш с много нови хора и евентуално се създават много истински приятелства , но чата отнема възможноста на хората да комуникират по нормален начин.
Ти си свикнала да си пишеш с него , което предполагам ти е приятно, не се притесняваш от това което ще му кажеш, сигурно си чатите с часове .........и тук идва проблемът - ти не можеш да се изправиш лице в лице с него защото си сигурна че ще забиеш :wink: .Моят съвет е да се държиш естествено , да му кажеш :"Здрасти , най-после се видяхме , много ми е приятно.....дрън-дрън....".
Не се притеснявай че няма да те хареса.
Все пак ако и той се беше замислил върху това дали си хубава или грозна нямаше да си прави труда да си урежда среща с тебе :wink:
Не всичко от това е вярно. С бившата ми приятелка се запознахме именно в чата, допаднахме си, излязохме и на втората среща вече бяхме заедно за повече от седем месеца. Разделиха ни фактори, като че аз трябваше да се преместя в друг град и т.н. Но още сме много добри приятели.
Та мисълта ми е, че онлайн запознанството не е нещо ненормално, но целта му е да доведе до реално запознанство. И просто никой не трябва да си мисли, че това е нещо странно, а да се държи както в чата така и в живота. Всъщност оттам идват и повечето притеснения, че повечето хора не са това, за което се представят. Така че и в чата и навън просто трябва да сте себе си и да давате най-доброто от себе си и нещата ще се получат. Просто се оставете на течението. Ти познаваш момчето от около месец, споделяте си имате еднакви интереси, няма причина да не се получи. Просто бъди такава каквато искаш да бъдеш. Той или ще те хареса или не, така има риск, но чата не може да е вечно решение на въпроса

06-09-2007, 18:09
ти тъпа ли си :shock: Как така те е страх?!

BeBsItO
06-09-2007, 18:28
da ne ti puka! ponqkoga stva rabnotata ponqkoga ne, ne si misli 4e e idealen-sigurna sam 4e ne e .o6te ne se e rodil takav 4ovek! ina4e ponqkjoga dobri vrazki izlizat prez 4ata :D moqta taka se polu4i 4e sre6han mom4eto v 4ata i sled 3,4 meseca tragnahme :D sega sme zaedno ot doista vreme :P

lady_bird
06-09-2007, 18:44
idealni hora nqma!v tova moga da te uverq!zapoznaite se,purvie put kato se vidite moje i da se sramuva6 malko,no posle 6te ti mine s vr i 6te se otpusne6 :wink: 4e za6to da si grozna?!vuv vseki ima ne6to krasivo!budi optimist i si dai 6ans!vsi4ko 6te e ok!pr se nau4i da se vuzpriema6 takava,kakvato si i ottam vsi4kite ti problemi ve4e 6te sa re6eni! uspeh!!! :D

Vikitooo
06-09-2007, 18:52
Az si chatih s edno momche 6 meseca ama obstoqtelstvata bqha takiva che NE mojehme da se vidim :smt011 A ti NE izpuskai tazi vazmojnost da se zapoznaete...Moje da izlezna neshto seriozno..A pak mojete da stanete prosto priqteli..Nishto ne gubish :D Stiga si se pritesnqvala, a deistvai.. :-D