PDA

View Full Version : Лекарство за Пъпчиците



redevil
06-09-2007, 14:56
На 17 години съм нямам полов акт все още , мастурбирам и имам следния проблем върху пениса ми има пъпчици някои които сякаш има нещо бяло в тях вътре но гледам малко по надоло от някои излиат и косми . има ли някакво лекарство за тези пъпки ?

naia
06-09-2007, 16:48
da da otide6 na urolog :shock:

06-11-2007, 12:35
Tova ne sa li onezi beli papki deto ima hilqdi temi tuk?

mOlEcUlE`
06-14-2007, 09:29
пи4 успокои се това са най-обикновенни гнойни пъп4ици няма за какво да се притеснява6!

batkodoki
06-14-2007, 17:12
На 17 години съм нямам полов акт все още , мастурбирам и имам следния проблем върху пениса ми има пъпчици някои които сякаш има нещо бяло в тях вътре но гледам малко по надоло от някои излиат и косми . има ли някакво лекарство за тези пъпки ?

хах, какво лекарство....просто от дете ставаш Мъж и пишока ти добива съответния вид...с времето тези "неща" ще намалеят :)

shadow4e
06-14-2007, 17:35
Tova ne sa li onezi beli papki deto ima hilqdi temi tuk?
Същите са:) Това показва, че момчетата на тази възраст се интересуват от едни и същи неща. Затова според мен трябва задължително колкото се може по-бързо да се въведе в 5,6,7 и 8 клас час в училище, в който да се обясняват какви промени ще настъпват и вече са настъпили в организма на тийновете, как да се предпазват от болести и тн.

batkodoki
06-14-2007, 18:20
Tova ne sa li onezi beli papki deto ima hilqdi temi tuk?
Същите са:) Това показва, че момчетата на тази възраст се интересуват от едни и същи неща. Затова според мен трябва задължително колкото се може по-бързо да се въведе в 5,6,7 и 8 клас час в училище, в който да се обясняват какви промени ще настъпват и вече са настъпили в организма на тийновете, как да се предпазват от болести и тн.

абс съгласен!

....както и показва, че Момичетата пък се вълнуват от теми : "нормално ли е да имам течение..."

най-жалкото е, че Дъжавата е създала една Агенция за Младежта и Спорта/с ранг на министерство!/ която се вълнува само от въпроса как да похарчи парите от тотралиатора за "спортни цели" и никак не се вълнува от Децата ни, от техните потребности, от страховете и надеждите им........

shadow4e
06-15-2007, 21:17
Да ти се похваля :) Днес имахме такъв час:) Аз я питах госпожицата защо в 11 клас, когато вече сме на 18 години, ни е първата такава "среща", тя ми отговори, че всяка година минавали... и едва ли не, ни изкара, че не си спомняме. Общо взето нищо ново не ни каза. Задаваше ни въпроси, а две момичета и аз й отговаряхме.

Но нещото, за което никой не знаеше беше- тампон с апликатор. Идеята е добра, доста по-хигиенично е, но честно казано не ме впечатли... Самите тампони нямаха никаква форма и изглеждаха доста зле...

Иначе госпожицата каза, че тя прави такива консултации от 6-ти до 11 клас, но не ми се спореше с нея, че не е достатъчно само 1 час на година.