PDA

View Full Version : Да я потърся ли ?



Гостче :)
06-09-2007, 16:17
Такааам ... Бях на едно купонче на една приятелка и там се запознах с едно момиче... И знаете, алкохолче, музика, глупости .. ии ние си се прегръщахме и си личеше, че тя има симпатии към мен или по-скоро нз как да го кажа... Проблемът е, че не й взех скайпа тогава. Но на следващия ден попитах момичето, което правеше купона за скайпа на въпросното момиче и вече го имам ... Въпросът ми е дали да й пиша и какво да й напиша като искам пълномощно ? "Аз съм "името ми" от купона на ... Или ... Кажете плс някакви идейки ?
Ако ще ме питате дали аз искам да й пиша, дам защото доста мислех за нея, но не до такава степен, че да не мога да си я избия от главата :) :roll:

Uptown_soldier
06-09-2007, 16:26
Такааам ... Бях на едно купонче на една приятелка и там се запознах с едно момиче... И знаете, алкохолче, музика, глупости .. ии ние си се прегръщахме и си личеше, че тя има симпатии към мен или по-скоро нз как да го кажа... Проблемът е, че не й взех скайпа тогава. Но на следващия ден попитах момичето, което правеше купона за скайпа на въпросното момиче и вече го имам ... Въпросът ми е дали да й пиша и какво да й напиша като искам пълномощно ? "Аз съм "името ми" от купона на ... Или ... Кажете плс някакви идейки ?
Ако ще ме питате дали аз искам да й пиша, дам защото доста мислех за нея, но не до такава степен, че да не мога да си я избия от главата :) :roll:

Ако са минали два-три дни от партито е време да действаш.
А в пълномощното напиши нещо интересно - импровизирай като цяло. На момичетата им харесва, когато не изпозлваш клишета, а си интересн по свой собствен начин.

~*~By~Myself~*~
06-09-2007, 16:27
Ами можеш да е напишеш нещо от сорта на здр и когато ти даде пълномошно - е позна ли ме ако каже не шеговито се правиш на обиден и след тфа как си що си и така

Klefuci
06-09-2007, 16:33
Такааам ... Бях на едно купонче на една приятелка и там се запознах с едно момиче... И знаете, алкохолче, музика, глупости .. ии ние си се прегръщахме и си личеше, че тя има симпатии към мен или по-скоро нз как да го кажа... Проблемът е, че не й взех скайпа тогава. Но на следващия ден попитах момичето, което правеше купона за скайпа на въпросното момиче и вече го имам ... Въпросът ми е дали да й пиша и какво да й напиша като искам пълномощно ? "Аз съм "името ми" от купона на ... Или ... Кажете плс някакви идейки ?
Ако ще ме питате дали аз искам да й пиша, дам защото доста мислех за нея, но не до такава степен, че да не мога да си я избия от главата :) :roll:
Според мен скайп е крачка назад. Вие вече сте осъществили физически контакт, а сега искаш да си чатите. Трябваше да вземеш телефона й, да й се обадиш и да я поканиш да излезете. Ако все пак няма как да вземеш телефона, вземи скайпа и й пиши там, но по-добре веднага я покани да излезете, преди да загуби интерес.

Th3MaN
06-09-2007, 17:06
Абе кво се притесняваш не си ли си добавял някой в skype добави си я без да ти пука и и кажи че ти си еди койси от купона и искаш да излезнете някаде пак да се видите. Така ще разбереш как ще реагира и кво ще стане ;)

sorceress
06-09-2007, 17:14
Ако са минали два-три дни от партито е време да действаш.
А в пълномощното напиши нещо интересно - импровизирай като цяло. На момичетата им харесва, когато не изпозлваш клишета, а си интересн по свой собствен начин.

Ахам, напълно съм съгласна. Клишетата са мн досадни. Напиши някоя шегичка, базик, нещо такова. Момичетата обичаме да ни разсмиват :wink:

TIMEX
06-09-2007, 17:15
Такааам ... Бях на едно купонче на една приятелка и там се запознах с едно момиче... И знаете, алкохолче, музика, глупости .. ии ние си се прегръщахме и си личеше, че тя има симпатии към мен или по-скоро нз как да го кажа... Проблемът е, че не й взех скайпа тогава. Но на следващия ден попитах момичето, което правеше купона за скайпа на въпросното момиче и вече го имам ... Въпросът ми е дали да й пиша и какво да й напиша като искам пълномощно ? "Аз съм "името ми" от купона на ... Или ... Кажете плс някакви идейки ?
Ако ще ме питате дали аз искам да й пиша, дам защото доста мислех за нея, но не до такава степен, че да не мога да си я избия от главата :) :roll:
Секи има различен усет пиши и еСт. пиши нещо от сорта:
Много си красива Харесвамте!!! Като те видя краката ми умекват...Искъм да бада с теб...ЗАВИНАГИ......
Деиства

fargy
06-09-2007, 17:17

koalka
06-09-2007, 17:29
Ми пиши й и я покани да излезете. :wink:

sladko_f
06-09-2007, 17:34
Не се бави ами и пиши.Предполагам,че като и поискаш пълномощно тя първа ще те попита къде си и от къде я познаваш.Обаче има и вероятност да не ти го приеме затва може още като и го пращаш да напишеш нещо,с което да я заинтригуваш. :wink:

BeBsItO
06-09-2007, 18:21
:wink: kazva6 i direktno ei macko az sam edi koi si, poneje mn me kefi6 ti zeh skupa:) 6e se radvam se vidime nekoi pat pak'' tolko li e trudno? momi4etata obi4at direktnite raboti :P

Vikitooo
06-09-2007, 19:12
Такааам ... Бях на едно купонче на една приятелка и там се запознах с едно момиче... И знаете, алкохолче, музика, глупости .. ии ние си се прегръщахме и си личеше, че тя има симпатии към мен или по-скоро нз как да го кажа... Проблемът е, че не й взех скайпа тогава. Но на следващия ден попитах момичето, което правеше купона за скайпа на въпросното момиче и вече го имам ... Въпросът ми е дали да й пиша и какво да й напиша като искам пълномощно ? "Аз съм "името ми" от купона на ... Или ... Кажете плс някакви идейки ?
Ако ще ме питате дали аз искам да й пиша, дам защото доста мислех за нея, но не до такава степен, че да не мога да си я избия от главата :) :roll:
Според мен скайп е крачка назад. Вие вече сте осъществили физически контакт, а сега искаш да си чатите. Трябваше да вземеш телефона й, да й се обадиш и да я поканиш да излезете. Ако все пак няма как да вземеш телефона, вземи скайпа и й пиши там, но по-добре веднага я покани да излезете, преди да загуби интерес.

Aham, absulutno saglasna :-D 8-[

Гостче :)
06-10-2007, 14:25
Благодаря на всички :) Харесах някои идеи и понеже току що ми пуснаха нета ( :evil: ) сега ще й пиша :) Благодаря на всички :)

06-11-2007, 10:03
Гадно се получи :) Има си гадже от скоро ... Но няма значение :) за лаф става :)