PDA

View Full Version : Moderated: Защо става така?



06-09-2007, 16:39
Здравейте имам проблем всеки път като съм с приятелката си и нали там излизаме кефя и се и ми става дотук добре но всеки път усещам как отделям количество семенна течност в гащите :( защо така става???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Klefuci
06-09-2007, 16:42
Не е нещо странно, просто ти се прави секс. При някои момчета излиза предеякулационна течност още преди да са свършили. При теб явно е по-силно.

06-09-2007, 19:56
em to dobre ama vseki pat tai :( ne si e rabota a seks nqma da se pravi :lol: v bliskite vekove :lol:

ThePainIsReaL
06-09-2007, 19:58
Хм.. няма ли как да се контролираш да не се увличаш толкова много във възбуждането си, след като скоро секс няма да получиш?

pkgtool
06-09-2007, 20:46
Хм.. няма ли как да се контролираш да не се увличаш толкова много във възбуждането си, след като скоро секс няма да получиш? Ам ти можеш ли те се възбудиш без да се подмокриш или въобще да не се възбудиш без да трябва да дистанцираш от приятеля си?
А по темата : Човеко не знам... и аз имам същия проблем и като на няколко пъти стане така, че и накрая ме отрежат и ставам кълбо от нерви.

06-09-2007, 21:12
незнам и аз еми кво да се прави ще карам тай но е мн притеснително

pkgtool
06-10-2007, 07:52
незнам и аз еми кво да се прави ще карам тай но е мн притеснително Защо да е притеснително бе пич? Няма какво да се притесняваш... човешко е само дето е много дискомфортно... Някво да стоиш и да си олигавен отдолу... но в никъв случай не е нещо за което тряба да се притесняваш.

Levane
06-10-2007, 07:58
Превазбуден си и ти се прави секс не можеш да го контролираш за това става така...