PDA

View Full Version : От еуфорични чувства към приключване на усещания... ?



what_the_bleep
06-09-2007, 16:45
здрасти на всички сигурно ме помните от темата за 'килцата'
а които не... да разгледат и да питат,хехе
та имам в момента сериозен проблем
представете си вие МОМЧЕТА цункате 1/2 пъти по коремчето когато сте с приятелката си и тя след това ви казва колко много обича да я цункате там, че направо полудява
до тук добре, но минава си и минава времето и след известно време (говорим за дни) тя ви казва 'вече не усещам нищо по коремчето...'
аз запазих самообладание, но това прозвуча супер гадно за мен, е оценавам го, все пак трябва да си споделяме чувствата, но от какво е породено това, А МОМИЧЕТА? :twisted:
в смисъл.. възможно ли е след като почти всеки ден си я цункам и лизгам около пъпчето и на нея да и е омръзнало или пък тялото й да е свикнало с това и да иска нещо друго? вие кажете..
и сега разправя как по ушето било много по-яко вече..
там ли бъркам? много често го правя?
защото ако е така, бих могъл известно време да не я докосвам изобщо (даже и с поглед,хе) ммм.... вие сте на ход

Presley
06-09-2007, 17:06
Оооо според мен се тревожиш иэлишно!Аэ съм същата.Много често ми омръэва и каэвам примерно ,точно като нея `Ммм сега по ушето е по-яко...`!В това няма нищо лошо и в никакъв случай не е энак ,че ти си и омръэнал-Споко,даже е хубаво че е честна.Цункай я ,където и харесва.

Klefuci
06-09-2007, 17:06
здрасти на всички сигурно ме помните от темата за 'килцата'
а които не... да разгледат и да питат,хехе
та имам в момента сериозен проблем
представете си вие МОМЧЕТА цункате 1/2 пъти по коремчето когато сте с приятелката си и тя след това ви казва колко много обича да я цункате там, че направо полудява
до тук добре, но минава си и минава времето и след известно време (говорим за дни) тя ви казва 'вече не усещам нищо по коремчето...'
аз запазих самообладание, но това прозвуча супер гадно за мен, е оценавам го, все пак трябва да си споделяме чувствата, но от какво е породено това, А МОМИЧЕТА? :twisted:
в смисъл.. възможно ли е след като почти всеки ден си я цункам и лизгам около пъпчето и на нея да и е омръзнало или пък тялото й да е свикнало с това и да иска нещо друго? вие кажете..
и сега разправя как по ушето било много по-яко вече..
там ли бъркам? много често го правя?
защото ако е така, бих могъл известно време да не я докосвам изобщо (даже и с поглед,хе) ммм.... вие сте на ход
Играе си с теб, пич. Това е вид шит-тест. От една страна иска да провери, докъде си готов да стигнеш, от друга те разиграва, намеква ти да разнообразиш малко играта. Предложи й нещо по различно: например ще напиша с език азбуката на коремчето ти а ти ми кажи на коя буква най ти е харесало O:) Може да обърнеш нещата: "Защо само аз да ти доставям удоволствие, целувай ми ти коремчето" Въпроса е да се заиграеш с нея, да усилиш интереса й и да не се хващаш на тия тестове. Даже съм пуснал такава тема в Секс

Th3MaN
06-09-2007, 17:09
Женски капризи. Да не ти пука

Barbie
06-09-2007, 17:11
Играе си с теб, пич. Това е вид шит-тест. От една страна иска да провери, докъде си готов да стигнеш, от друга те разиграва, намеква ти да разнообразиш малко играта. Предложи й нещо по различно: например ще напиша с език азбуката на коремчето ти а ти ми кажи на коя буква най ти е харесало O:) Може да обърнеш нещата: "Защо само аз да ти доставям удоволствие, целувай ми ти коремчето" Въпроса е да се заиграеш с нея, да усилиш интереса й и да не се хващаш на тия тестове. Даже съм пуснал такава тема в Секс

Да ве, видях :lol: Стига сте си усложнявали живота. Просто тялото в различни моменти реагира различно. И на мен изведнъж ми се появяват някакви нови ерогенни зони от нищото. Примерно гърбът - понякога не реагира на нежно докосване, друг път мога да се побъркам. Момичето си го е казало съвсем ясно. А после жените сме били анализирали всяка дума...въх. :|

koalka
06-09-2007, 17:31
Наистина не трябва да се прягаш толкова много.Подкрепям горните мнения, че може би просто ей така го е казала, от каприз...Не търси пробрлема там, където го няма. :wink:

ThePainIsReaL
06-09-2007, 19:52
Хихи.. сладур. Защо се впрягаш толкова много :-D
Просто в различни моменти човек се радва да го докосват на различни места. Не може винаги едно и също да иска и това да му доставя удоволствие.
На твое място бих се радвала, че тя си казва какво й харесва и какво -не това е много по-важно. Така поне знаеш как да й направиш хубаво. Ами представи си, ако не ти казваше и ти винаги целуваше едно и също място и тя умираше от скука и досада? :::

~LiPs oF aN aNGeL~
06-09-2007, 20:35
Според мен е намек да действаш малко по-усилено :)

06-09-2007, 20:52
spoko,prosto stava leko rezistentna,prestani za okolo sedmica i 6te vidi6 posle kak 6te e

what_the_bleep
06-10-2007, 07:22
spoko,prosto stava leko rezistentna,prestani za okolo sedmica i 6te vidi6 posle kak 6te e

о дам, аз много се надъхах, даже последния път като бяхме заедно само я погалих леко по прасеца (е нали знаете мускулите на тялото) и тя мн се изкефи, там приближава се иска още, ама нееее... сори кукло 1 седмица ще забравиш прегръдките ми.. и както казват 'затишие пред буря'

дам много ме успокоихте,наистина а имам и един много личен въпрос иии мисля барби да е към теб ..

Soy_tu_mujer
06-10-2007, 08:07
Neznam zashto tolkova mnogo se pritesnqvash.Moje naistina da i e omruznalo... nedei q celuva samo po korem4eto...Navsqkude q celuvai :)
,raznoobrazqvaite se malko.I q nakarai tq neshto da napravi, primerno da se raztrie po gurba da te celuva.. po vruta i tam kakvoto si izberesh :)

P.S:Mnogo navutre priemash neshtata. Az kakvi neshta sum 4uvala ot ustata na priqtelq mi, a ti zatova se pritesnqvash;) Nedei taka. OBICHAITE SE,vzimaite se :)

Barbie
06-10-2007, 08:38
дам много ме успокоихте,наистина а имам и един много личен въпрос иии мисля барби да е към теб ..

Имаш вниманието ми.

Skramizavar
06-10-2007, 09:14
здрасти на всички сигурно ме помните от темата за 'килцата'
а които не... да разгледат и да питат,хехе
та имам в момента сериозен проблем
представете си вие МОМЧЕТА цункате 1/2 пъти по коремчето когато сте с приятелката си и тя след това ви казва колко много обича да я цункате там, че направо полудява
до тук добре, но минава си и минава времето и след известно време (говорим за дни) тя ви казва 'вече не усещам нищо по коремчето...'
аз запазих самообладание, но това прозвуча супер гадно за мен, е оценавам го, все пак трябва да си споделяме чувствата, но от какво е породено това, А МОМИЧЕТА? :twisted:
в смисъл.. възможно ли е след като почти всеки ден си я цункам и лизгам около пъпчето и на нея да и е омръзнало или пък тялото й да е свикнало с това и да иска нещо друго? вие кажете..
и сега разправя как по ушето било много по-яко вече..
там ли бъркам? много често го правя?
защото ако е така, бих могъл известно време да не я докосвам изобщо (даже и с поглед,хе) ммм.... вие сте на ход
Разнообразие... Всички неща омръзват, колкото и да са приятни да са те...
Като я обходиш с език цялата, без да пропускаш нито един сантиметър от тялото и, че и вътре в него(до колкото е възможно), все ще откриеш местенце, от стимула на което да я побиват тръпки. Така че не се притеснявай, а действай...
И вместо да се ровиш из форума и да питаш къде да я целуваш или как да я накараш да отслабне просто прекарвай повече време с нея. С времето се научаваш другият човек какво харесва, но така или иначе всичко трябва да се разнообразява.
Успех...

oTPoBHa
06-10-2007, 15:10
Оооо според мен се тревожиш иэлишно!Аэ съм същата.Много често ми омръэва и каэвам примерно ,точно като нея `Ммм сега по ушето е по-яко...`!В това няма нищо лошо и в никакъв случай не е энак ,че ти си и омръэнал-Споко,даже е хубаво че е честна.Цункай я ,където и харесва.
оуу ма къФ си бее по кОрем4ето аауу нее мм да . . по УШЕНЦЕНЦЕНЦЕТО ооооййй ааууу да да д а ой ой уШЕНЦЕТО МИИИИ aaYyYYyyyY милО0о0оо0

дай напрао по задника