PDA

View Full Version : Анкета за СВИРКИТЕ



сладуранаТА
06-09-2007, 17:26
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /
9. Мислите ли че е СРАМНО ?
10. Съжалявали ли сте ?


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря !

malka_sladuranka
06-09-2007, 17:30
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/14..
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Тогава ми беше гадже
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/3ма, на 19съм
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? Не
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) / Винаги е интересно.
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / :shock: Не съм им казвала...
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Зависи от много неща... :-k 10. Съжалявали ли сте ? Не

06-09-2007, 17:35
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 16
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ 1 (16г)
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? помисляла съм си ...
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) / нз ... кенеф
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / НЕ
9. Мислите ли че е СРАМНО ? понякога си го мисля
10. Съжалявали ли сте ? не


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря !

butteRflYyY
06-09-2007, 17:36
1. Na 17 godini.
2. Togava mi be6e gadje.
3. Ne
4. Na 1 - Na 17 sam v momenta ;)
5. Ne.
6. Ne.
7. Navan i v edna toaletna :lol:
8. Mnogo qsno 4e neznaqt, ako razberat nqma da mi se karat mn qsno, no 6te po4nat mn da mi darjat smetka zatova mi e po-dobre taka :D
9. est 4e ne e sramno, tova sa si normalni ne6ta.
10. Ne.

karamela
06-09-2007, 17:36
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 15години
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ 2ма на 17години
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? НЕ
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / В парка...
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / Не съм споделяла все пак....
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Не
10. Съжалявали ли сте ? Не

06-09-2007, 17:39
Ami nqmam vreme da otgovarqm na vs vuprosi, no 6te kaja samo,4e obojavam svirkite! Za gnus... purviq put ne bqh mn uverena, no pri dobra higiena nqmam absoliutno nikakuv problem. Mn 4esto sum 4uvala momi4eta da kazvat,4e tova za tqh e unijenie, no smqtam,4e zavisi ot tova na kogo go pravi6! A momenta , v koito mom4eto ti tolkova podvlastno i nasladata, s koqto go gledam, dokato poludqva ot udovolstvie sa prosto... kefff :)

tedinkata_
06-09-2007, 18:04
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 16 год
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Da
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ 3 на 18g sum
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? НЕ
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / В парк и кенеф
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / Не
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Не
10. Съжалявали ли сте ? Не

06-09-2007, 18:12
Е тва са точни момичета :lol:

emo_bufera
06-09-2007, 18:55
malka_sladuranka ami da te pitam na nqkoi po golqm li si pravila svirka ili na mom4e na tvoqta vuzdrast?

MaRiNkA_16
06-10-2007, 07:40
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/15
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?ami moje da se kaje 6toto purvo spahme a posle trugnahme be6e mn qko.
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/na 3ma sega sum na 16 i polovina :d
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?pomislqla sum si i sum si otgovarqla 4e go pravq zaradi ydovolstvieto.
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?mmmmmm ne
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /osven v apartament li?!v kola
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /ami predpolagam 4e znaqt to tva si e normalno 6toto vurvi raka za ruka sus sexa.
9. Мислите ли че е СРАМНО ?koe 4e my go lapam li?!ne
10. nikoga ne sujalqvam za kakvoto i da e 6tom se e slu4ilo mainata my da sum bila mislila pove4e nqma da se povtori ako ne mi e haresalo.
Благодаря ![/quote]

FelisDirus
06-10-2007, 07:54
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/14..
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Тогава ми беше гадже
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/3ма, на 19съм
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? Не
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) / Винаги е интересно.
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / :shock: Не съм им казвала...
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Зависи от много неща... :-k 10. Съжалявали ли сте ? Не

И аз.
Единствената разлика е, че съм на 18.

lLady_MooN_RaiN
06-10-2007, 10:59
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ - 162. Първият ви гаджето ли ви беше ? -Да3. Духалили сте на момче с което не ходите ? -Не4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ На две, сега съм на 17.
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? -Не.
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?-Не помня да е имало такъв момент7. На какви места сте духали ? / по инетересни / Тайна...
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / Не знаят.
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Не, не мисля
10. Съжалявали ли сте ? Да, за първото момче.

MaKiNgMeCraZy
06-10-2007, 11:22
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ - 16 и нещУ
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? - да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? - не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ -на 1 момче съм духала и сега съм на 17
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? - не е имало такива моменти
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? - хаха от приятеля ми ли да ме е гнус?
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) / - м пред един вход, само за т'ва се сещам ;р
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / - не съм казвала на майка си, но сигурно знае ;)
9. Мислите ли че е СРАМНО ? - не е срамно стига да не го правиш на всеки срещнат и да не те говори целия град
10. Съжалявали ли сте ? - не, не съжалявам, защото момчето си заслужава пък и още съм си с него ;)

sinful`girl
06-10-2007, 11:54
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /
9. Мислите ли че е СРАМНО ?
10. Съжалявали ли сте ?


1) На 16
2) Тогава ми беше гадже,да
3) Да(два пъти :( )
4) Досега на 4-ма .... на 18 съм
5) Да,когато духах на двама,с който не ходех(много голяма грешка :( )
6) Не
7) В асансьор и на междустълбищното пространство :-D
8) Не :shock: Нямам и намерение да им казвам хаха
9) НЕ
10) Да,многооо ....

malka_sladuranka
06-10-2007, 13:08
malka_sladuranka ami da te pitam na nqkoi po golqm li si pravila svirka ili na mom4e na tvoqta vuzdrast? За първи път ли? Ами.. Аз както казах бях на 14... А той на... или 15 почти 16, или точно навършени 16... :-k забравила съм точно вече... :wink:
Хм.. А защо ме питаш? :roll:

malka_sladuranka
06-10-2007, 13:21
Гледам,че на 14-15- год. започвате с минетите и с близането на пишки. Браво,момичета. Добри курви ще стане (е станало) от вас 8) Уоу... Това, че някое девойче е направило ::: на гаджето си ли я прави курва... :-k Вярно е, че това не е подходяща възраст, но глупави хлапета.... :-s

shadow4e
06-10-2007, 14:06
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 16 години.
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Да, още сме заедно.
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ 1. Сега съм на 18.
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? НЕ
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Не, естествено
7. На какви места сте духали ? На леглото, на земята, в бяната, с надолу главата провесила се от маса, в градинка, в горичка, в задния ни двор, във входа, на плажа, в тоалетна в у-ще /доста глупава постъпка, беше преди година и половина.../.
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / Майка ми знае. Един път като се прибрах ми бяха кални дънките само на колената...е досети се жената, защото аз така се притесних, че почнах да заеквам.
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Не,
10. Съжалявали ли сте ? Не. Не случайно не правя свирки на непознати.

mimencety_
06-10-2007, 16:17
1.bqh na 15
2.da
3.da
4. 2 na 17 sam
5.ne!nikoga!
6.ne!
7.v parka,v toaletnata na kafe,v kola,v avtobusa za sofiq na zadnata sedalka v ygyla,.......i mai sa tva
8.tvyrdo ne!
9.ne
10.ne

06-10-2007, 18:26
Гледам,че на 14-15- год. започвате с минетите и с близането на пишки. Браво,момичета. Добри курви ще стане (е станало) от вас 8) Уоу... Това, че някое девойче е направило ::: на гаджето си ли я прави курва... :-k Вярно е, че това не е подходяща възраст, но глупави хлапета.... :-s


AtakaBG i malka sladuranka spored vas koq e podhodq6tata vyzrast za pyrvata svirka ??

06-10-2007, 19:54
Амии аз не съм правила свирки не смятам и някога да правя...е на мъжа си може ама нз :lol:

PoLiToOo
06-10-2007, 20:02
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ -15г :::
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? - [-X
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? -Да ](*,)
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ -Еми не ми е за цел да помня такива неща :smt006 на 17 съм
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? -МИ не..аз мисля с главата си и не съм изпадала в такива моменти :smt004
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? -Не помня
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / -В асансьр..и др :smt011
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / -ХАХАХА.. не им трябва :smt005
9. Мислите ли че е СРАМНО ? -НЕ :roll:
10. Съжалявали ли сте ?-Не 8)

vicky193
06-10-2007, 21:09
1.na 14
2.da
3.daa
4.dosta,nz to4no.na 18 sam
5.za tva nikoga
6.ne
7.na mn
8.sigurno ne
9.gluposti,normalno si e
10.ne

dhs
06-10-2007, 22:29
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?
7. На какви места сте духали ? / по инетересни Smile /
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /
9. Мислите ли че е СРАМНО ?
10. Съжалявали ли сте ?

17
togava da
da
3;18
da,vednuj za edna mn tupa izcepka takava
ne
da po4vam s romana:na v zavedenie na bara(pulno s hora),na gradskiq plo6tad,v parka,na 10 metra ot edna kompaniq,v gora,dokuto minava6e edno semeistvo,v nas,dokuto maika mi stoe6e pred vratata na staqta mi,na edna morena,na edin kamuk na edna polqna,v dvora na u4ili6etto, mai tova sa,ob6to vzeto vs put e na stranni mesta pri dosta ekstremni situacii i qko hora naokolo,sme6ki qko ma e mn vulnuva6to pri takuv risk :)
nai-veroqtno,ne sa maloumni vse pak horata
ne mislq
za 1 slu4ai,koito be6e s mom4eto,s koeto ne hodeh sujalqvam opredeleno,kakto gore kazah tva be6e nai-tupoto ne6to deto moje6e da napravq,a za seg mi priqtel ne sujalqvam ni nai-malko,naprotiv.Ujasno sum 6tastliva,kogato vijdam,4e mu dostavqm udovolstvie

p.s kato pro4etete na kolko i razli4ni mesta sum go pravila,predstavqm si kakvo 6te si pomislite :) karai da e veselo

rusalkov
06-11-2007, 00:32
По-интересно щеше да е ако имаше още 1 въпрос? -ГЪЛТАТЕ ЛИ?

krem4et0
06-11-2007, 06:01
И аз да се запиша, въпреки, че моите отговори на фона на мацките преди мен са много консервативни :lol:
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ -на 20, а сега съм на 22
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? -да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? -не, а и да си призная не мисля, че бих го направила на някой друг освен на сегашния си приятел.
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ -на 1 и съм на 22 години
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? -не, направих го спонтанно и с мисълта, че ще ми е кофти после. 2-3 дни не можех да погледна гаджето си в очите, а и той мене но сега си го правя без задръжки.
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?-беше ме срам, но не и гнус. Никога.
7. На какви места сте духали ? / по инетересни /-първият път-във нашия вход, в кола посред бял ден, когато минаваше 1 човек край нас, в кола нощем, в парка и по време на 1 купон, ама то беше по-скоро целуване на пениса, докато другите бяха излезли на въздух, в близката горичка.
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / -не и не искам да научават. не е тяхна работа.
9. Мислите ли че е СРАМНО ? -сега вечеи не, но отначало се срамувах от приятеля си малко, защото се пишех за много примерна, а излязох леко неморална.
10. Съжалявали ли сте ? -не!

МИРА
06-11-2007, 07:09
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 12
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? НЕ
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? ДА
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ НА 21 СЪМ ДУХАЛА СЪМ НА ОКОЛО 50-ТИНА
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? НИКОГА
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? НЕ, ОБОЖАВАМ ГИ
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / В БАРОВЕ, ДИСКОТЕКИ, ПАРКОВЕ, КУПОНИ, НАЙ ГОТ МИ БЕШЕ НА ТЕРЕНА НА КОНЦЕРТА НА ДЕПЕШ МОД
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / ОТ ЧАСТИ
9. Мислите ли че е СРАМНО ? НЕ, НАПРОТИВ АЗ СЕ ГОРДЕЯ
10. Съжалявали ли сте ? НИТО ЗА СЕКУНДА. СМЯТАМ, ЧЕ Е КАТО ЦЕЛУВКА И НЯМА ПРИЧИНА ДА СЪЖАЛЯВАМ

moniks
06-11-2007, 12:15
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/16
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?ne
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/1 sega sam na 16
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?neee
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?neee
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /v edna detska qsla, v parka
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /da no samo maika mi .Priema go kato ne6to normalno
9. Мислите ли че е СРАМНО ?ami ponqkoga me e sram
10. Съжалявали ли сте ?ne izob6to


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря !

Cvetelina_91
12-21-2007, 13:22
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ -na 15
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? - da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? -da
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ na trima na 16 sam
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? -nikoga
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? -v na4aloto malko
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / na terasata
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / -moje da se dose6tat
9. Мислите ли че е СРАМНО ? -sexa trqbva da e bez TABU
10. Съжалявали ли сте ? -Nikoga

linaaa
12-21-2007, 14:02
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/na 15
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?da
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/na 2,na 16 sam
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?nem..
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?ne..
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /v WC-to,na stulbi,na tavanska;
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /est 5e ne,ako znaeha edva li 6tqha da go odobrqt,6e nau4a kogato mu doide vremeto
9. Мислите ли че е СРАМНО ?ne
10. Съжалявали ли сте ?ne za ni6to


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря ![/quote] :) :)

ra4ence
12-21-2007, 14:54
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/
На 17 год
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?
Не
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?
Да
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
На около 8-10 момчета,не помня ... . На 20г съм
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?
Да
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?
Да
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /
НДК, Борисовата,на стълбището,на плажа.. не че са мн интересни..
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /
Не знаят..не знаят за духането..де да ги знам дали знаят ;)
9. Мислите ли че е СРАМНО ?
НЕ
10. Съжалявали ли сте ?
СЛучвало се е

marakuq_baby
12-21-2007, 15:30
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/-na 17 sega sum na 20
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?-da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?-da
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/-na 5,sega sum na 20
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?- :razz:
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?-emi da vednuj mi stana gnusno
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /-mi ne sum duhala na koi znae kolko interesni mesta
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /-ne
9. Мислите ли че е СРАМНО ?-ne
10. Съжалявали ли сте ?-vednuj da


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря !

Liar
12-21-2007, 16:30
Гледам,че на 14-15- год. започвате с минетите и с близането на пишки. Браво,момичета. Добри к**ви ще стане (е станало) от вас 8)
=;

Dilian4enceto
12-21-2007, 16:49
1. Кога за първи път духахте на момче ? на 14
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? да,той и сега ми е гадже :)
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ само на мойто мъжле,сега съм на 15
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? нее
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? неее
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / ами една вечер пред едно даскало :)
8. Ваште знаят ли ? неееееее
9. Мислите ли че е СРАМНО ? -неее
10. Съжалявали ли сте ? - не

Nadelina
12-21-2007, 17:58
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ Na 19 sym.. duhah za pryv pyt predi 1-2 meseca...
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Ne
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ Na 19 sym
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? Nikoga..
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Ne
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) / Mmm.. interesni mai ne e imalo...
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / Ne znaqt..
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Ne.. mislq che e normalno..
10. Съжалявали ли сте ? Ne..

ludoto_f
12-21-2007, 18:03
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 16
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? ne
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ na 1 na 16 sym :)
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? da
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? malko
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) / nqma int :)
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / ne ne znaqt
9. Мислите ли че е СРАМНО ? emi ne
10. Съжалявали ли сте ? ne


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря !

bebok
12-21-2007, 18:37
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/16
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?ne
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?ne
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/1 na 16
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?ne
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?da
7. На какви места сте духали ? / по инетересни Smile /miii ne :D
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /ne i po-dobre da ne razbirat
9. Мислите ли че е СРАМНО ?ne
10. Съжалявали ли сте ?ne

spooky24071986
12-21-2007, 20:45
1. Кога за първи път духахте на момче ? 15
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? ne
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? da
4. На колко момчета до момента сте духали ? na 1 / na 16
5. Имало ли е момент кога сте си казали : ne
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? da
7. На какви места сте духали ? mi pred bungaloto na moreto,dokato ba6ta mi spe6e
8. Ваште знаят ли ? estestveno 4e ne
9. Мислите ли че е СРАМНО ? ne
10. Съжалявали ли сте ? ne

rubi
12-21-2007, 20:50
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/
16
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?
да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?
дам...на 2 бивши гажета след като скъсахме....ГРЕШКА
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
4 момчета,на 18...
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?
НЕ
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?
НЕ
7. На какви места сте духали ? / по инетересни Smile /
Дискотека..Кафе посред бял ден.....кола...полянка....
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /
Не мерси...
9. Мислите ли че е СРАМНО ?
Кое?Срамно...не мисля го за нормално :)
10. Съжалявали ли сте ?
Не...май...всъщност съжалявала съм...за тия 2-мата бившите ;-)

CuteBaby
12-21-2007, 21:51
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ :arrow: 16
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? :arrow: Да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? :arrow: Не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ :arrow: На 1 момче,почти 17 години
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? :arrow: Не
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? :arrow: Не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / :arrow: Май няма такива
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / :arrow: Не знаят и не им влиза в работата личния ми живот
9. Мислите ли че е СРАМНО ? :arrow: Зависи на кой правиш свирки-ако духаш да приятеля си-Не,ако духаш на всеки срещнат-ДА
10. Съжалявали ли сте ? :arrow: Мм не
:)

RAWRRR
12-21-2007, 23:54
Бахти лексикона...

1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ на 18си за първи път,сега съм на 20.
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Не.
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Да.Всъщност винаги се е получавало,да духам на приятели ,а не на гаджета.
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
Предпочитам да не казвам.
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? Да,и е било основателно.
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Не,напротив.
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / Градската градина,парк под тепето,сауна.
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / Глупав въпрос.
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Не.
10. Съжалявали ли сте ? Да.

ThePainIsReaL
12-22-2007, 15:52
1. Кога за първи път духахте на момче ? мм.. на 16 навършени
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?да.. за около 15-20 часа
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?да.. но все пак имахме отношения
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/3 [-o< .. около 18 съм.. ама не точно :D
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?не.. но първият път ми беше тъпо малко
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?не си спомням да е имало.. ако ме беше нямаше да го правя
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /няма по-интересни.. винаги е било под покрив .. смисъл в къща
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /не съм на мнение, че трябва да знаят детайли от личния ми живот
9. Мислите ли че е СРАМНО ?не
10. Съжалявали ли сте ?може би само за първия път.. но то не е точно съжаление.. а просто не трябваше да става :) ама голям прас, минало бешило

SilverAngel
12-22-2007, 16:08
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 14
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? АМИ ТОГАВА МИ БЕШЕ ГАДЖЕ....
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? НЕ
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ НА 1, НА 14 СЪМ
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? НЕ
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? ДА
7. На какви места сте духали ? / по инетересни Smile / В ДВОРА НА ЕДНО УЧИЛИЩЕ ЕДНА ВЕЧЕР, В АПАРТАМЕНТ, В КЪЩА
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / НЕ ЗНАЯТ
9. Мислите ли че е СРАМНО ? НЕ ЗНАМ
10. Съжалявали ли сте ? НЕ

so_sexy_92
12-22-2007, 17:50
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 14
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? ne
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ 1 na 15
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? kogato sym mu bila qdosana
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? nikoga
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / v kenev , v parka , na gosti u fr , na kupon
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / pfff ne mn qsno
9. Мислите ли че е СРАМНО ? ne
10. Съжалявали ли сте ? nikoga

bebe_zaiche
12-22-2007, 17:55
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/
На 15 мисля.
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?
Да.
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?
Да.
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
13/на 18 години
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?
Един-два момента, когато бях на 16
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?
Един път - имаше мъх и два косъма на оная си работа. Ама беше доста смешно после :)
7. На какви места сте духали ? / по инетересни Smile /
На улицата (беше тъмно де), абе.. Доста места.
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /
Не. Не зная какво мислят и не искам да зная.
9. Мислите ли че е СРАМНО ?
Не. Възбуждащо ”срамно” е :)
10. Съжалявали ли сте ?
Не.

Desi_90
12-23-2007, 07:34
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ na 14
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? Ne
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Da
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ 6 mom4eta na 17 godini sam
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? Nikoga
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Nikoga
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / Na nudistki plaj
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /Ne,a trqbva li?
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Ne
10. Съжалявали ли сте ? Ne

Kanela
12-23-2007, 08:29
1. Кога за първи път духахте на момче ? на 15
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? да
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? не
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ само на мойто мъжле,сега съм на 15
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? нее
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? неее
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / парка
8. Ваште знаят ли ? неееееее
9. Мислите ли че е СРАМНО ? -не!
10. Съжалявали ли сте ? - не!!!

bibi90
12-23-2007, 11:28
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/-17 god
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?-togava da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?-da
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/-2,na 18 god sum
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?-Ne
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?-Ne
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /aa ne kazvam :P
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /-neznaqt
9. Мислите ли че е СРАМНО ?-ne
10. Съжалявали ли сте ?-samo za parviq :(


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря !

hahavteen
12-23-2007, 16:44
1. 17
2. Da
3. Ne
4. 1.Na 18 sum
5. Ne
6. Nе dokolkoto is spomniam
7. Mi mai niama interesni...V kola i y nas.
8. Mislia 4e znaiat.Ne sme govorili po temata za da znam kakvo misliat.
9. Ne
10. Ne

dami666
12-23-2007, 18:41
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ 14
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? AXa
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Ne
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ 1-14
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? Nem
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? Ne
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / mii...te ve4e si4ki mesta sa normalni..ina4e-toaletna i legulceto :)
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / ne...
9. Мислите ли че е СРАМНО ? Mi..principno ne
10. Съжалявали ли сте ? ne

cokaina_
12-23-2007, 20:15
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?
3. Духалили сте на момче с което не ходите ?
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) /
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! /
9. Мислите ли че е СРАМНО ?
10. Съжалявали ли сте ?


Ще ми е много интересно да кажете искрено вашите отговори ... :)
Благодаря !


{1} На 15 за първи път
{2} ДА, и още е.
{3} НЕ
{4} Сао на едно. А сега съм си на 15 години
{5} Не
{6} Не
{7} ммм... съблекалнята във фитнеса :oops:
{8} не. За какво им е да знаят?!
{9} Не.
{10} Не

rakiQ
12-23-2007, 20:26
повечето отг. са на 14-15 год възраст

а иначе по другите теми "аз съм се е*ала на 17,18-19....."
тука като ви гладам само 1-я отг...........
нямам думи..

The^SweeTesT^Thing
12-23-2007, 21:55
1. Кога за първи път духахте на момче ?-Na 17(sega sym na 18)
2. Първият ви гаджето ли ви беше ?Da
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? Ne i ne bih go napravila i za v byde6te.
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ ?-Na 1 mom4e-priqtelq mi.Kazah ve4e na 17.
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ?-Ne nikoga ne sym si mislila takiva typi ne6ta.Ako jelaq ne6ty go pravq ako ne,ne go.Za da go napravq zna4i go iskam i sym obmislila dobre ne6tata.
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ?-Ne
7. На какви места сте духали ? / по инетересни /-Ami...v asansior,po stylbi6teto na edin blok,na terasata na blok...m drugite mesta sa po obi4aini ka4ili :)
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / -E ne sym im kazvala "mamo,tate pravq svirki"hahah.6tom ima sex zna4i vsi4ko e pozvoleno i se dose6tat.Da ne padat ot nebeto..ha :)
9. Мислите ли че е СРАМНО ? -Ne!!!
10. Съжалявали ли сте ? -Ne,nikoga!

merilin1
12-23-2007, 22:53
1. Кога за първи път духахте на момче ? -> 16 8)
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? -> Не
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? -> Да
4. На колко момчета до момента сте духали ? -> 2 и съм на 16
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? -> Не
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? -> Не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни :) / -> Не правя такива неща :)
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / -> За свирките не. Не съм изпадала в подробности
9. Мислите ли че е СРАМНО ? -> Не
10. Съжалявали ли сте ? -> Не
[/b]

Sharpey
12-24-2007, 20:22
1. Кога за първи път духахте на момче ? /вашата възраст/ - Сега съм на 16 и за 1ви път духах на 16.
2. Първият ви гаджето ли ви беше ? - Да!
3. Духалили сте на момче с което не ходите ? - Не!
4. На колко момчета до момента сте духали ? /на колко сте години сега/ На 16 съм, духала съм само на приятеля ми.
5. Имало ли е момент кога сте си казали : "аз съм много пропаднала ... за кво правя такива неща " ? - Не
6. Имало ли е момент когато ви е било гнус ? - Не
7. На какви места сте духали ? / по инетересни / - На една пейка в парка, на терасата в апартамента му
8. Ваште знаят ли ? /какво мислят за това ?! / - Не
9. Мислите ли че е СРАМНО ? - Не, щом му доставям удоволствие
10. Съжалявали ли сте ? - Не, приятно ми е да го радвам така!