PDA

View Full Version : Има ли реализация?



06-09-2007, 19:02
Здравейте:)Искам да ви помоля за един съвет.Тази година съм кандидат-студентка,желанието ми е да вляза спрециланост психология,но се чудя дали е преспективна и дали после има реализация на тази спрециалност.Моля дайте съвет.Благодаря предварително.

krisi_pisi
06-09-2007, 19:13
И каде ще те вземат после на работа?! Според мен изобщо не ти трябва да се захващаш с това ;) вече рядко им трябват на хората психолози ,но и да им трябват понякога не ги ползват :) ...давай с нещо което се търси повече :) ...тва е моето мнение

Ollas
06-09-2007, 19:32
Имам един познат, който това учи. И честно казано и той май не знае за какъв чеп му е. И аз преди исках това да следвам, но се отказах.

Seducti0n
06-09-2007, 19:57
Здравей мила.Не беше отдавна,времето,когато и аз исках да уча психология.Наистина е много интересна като наука,но съм на мнение,че специално тук в България нямаш реални перспективи.Виж,ако си в чужбина,може и да постигнеш някаква реализация,там поне ще имаш по-голям шанс за професионално развитие.Решението,което ще вземеш зависи изцяло от теб,но първо го обмисли добре,за да не стане,така,че да съжаляваш някой ден.Успех :wink:

tuguduk
06-10-2007, 07:32
Аако това те влече,давай.Не е най-доходната професия,която същестува.Но наистина ако ти харесва и имаш възможност го направи.Аз бях леко насилена да следвам икономика,а исках фотография.Другият вариант,който и аз смятам да последвам е да следваш 2 висши,разбира се ако ти се занимава.Нещо с математика започни и ако имаш достатъчно желание,психология като втори вариант :]

fargy
06-11-2007, 21:01
davai ne se otkajvai jashtoto nqma realijaziq v balgariq mn malko ne6ta imat az sashto shte sledvam tova tova mi e mechtata nqma da se otkaza ot neq :smt018 ako se borish za mechtoite si ot sobstven opitsam vidqla che za vsi4ko ima realizaziq samo ako iskash \:D/

06-12-2007, 21:28
blagodarq mnogo na vsi4ki:)

IlLuSi0nS`
06-13-2007, 09:13
психологията нямала реализация?!?! хахахахаха що за глупости.. можеш да работиш към всяка една държавна институция в зависимост от това какво ще специализираш.. от МВР до клиники за душевно болни.. първо се осведомете и приказвайте..

`Death`Whore``
06-13-2007, 09:18
Ако става въпрос за реализация, най-голяма има тежката физическа работа. Брат ми прави изолации и изкарва сума ти пари, а образование няма и не му и трябва.