PDA

View Full Version : окосмяване



анонимммнааа
06-09-2007, 20:46
имам прекалено много косми... абсолютно навсякъде , а съм момиче дори и по лицето... преди известно време излизах с момче , което е по-голямо от мен а има по- малко брада от мен... може да звучи смешно , но всъщност е ужасно... на 16 години съм и си махам космите с кремове и епилатор , това не ми пречи , но се чудя евентуално този проблем би ли ми попречило да имам деца или да ги родя здрави ... ходих на гинеколог преди 1 година по друг въпрос и лекарката ми каза че имам здрави яйчници , но сега моля за повече информация , защото наистина много се притеснявам...

krisi_pisi
06-09-2007, 21:19
даваха скоро по бтв едно предаване кралицата на красотата мисля че се казваше имаше една жена която по два пъти на ден се бръснеше по лицето и със лазер и махнаха космите и повече не и пораснаха...не мисля че би ти навредило на здравето това и на децата..

Seducti0n
06-09-2007, 21:24
Здравей.Проблема ти може да се дължи на хормонален дисбаланс.Ако толкова се тревожиш,можеш да се консултираш със специалист.Аз лично не вярвам прекомерното окосмяване да попречи да имаш деца за вбъдеще.Но явно,това наистина те тревожи,така,че за твое успокоение потърси лекарска помощ.Успех и дано всичко е наред. :wink:

deem(unregistered)
06-10-2007, 09:43
Ako този дисбаланс е породен от мисловни вируси,т.е. имаш червено петно на тила(може да е и в окосмената част) Егологията може да ти помогне. За повече инфо можеш да напишеш 'егология' в някоя интернет търсачка.