PDA

View Full Version : Обица на носа



LilKittie
06-09-2007, 23:22
Къде могат да ми пробият носа, момиче съм. Колко ще струва за мъничко топченце?

`Death`Whore``
06-09-2007, 23:25
На място за правене на пиърсинги /студио/ - не по-малко от 20 лева. В козметичен салон - доста по-малко.

LilKittie
06-09-2007, 23:29
Хмм, каква е разликата и мвного ли ще боли? Има ли опастност да вдишам част от обицата и какво става, когато имам хрема?

Glezanka
06-09-2007, 23:32
Хмм, каква е разликата и мвного ли ще боли? Има ли опастност да вдишам част от обицата и какво става, когато имам хрема?

Otidi w studio i zadai tezi wuprosa na raboteshtite w nego.

`Death`Whore``
06-09-2007, 23:33
Разликата е в това, че в козметичния салон го правят с пистолет. Защо ли в студиата не го правят? Не боли много. А за хремата - ще се пробиеш извън сезона на настинките. Иначе обецата няма да се шири в цялата ти ноздра, ще има място и за соплоите. :) Принципно има шанс да я вдишаш.

LilKittie
06-09-2007, 23:38
А кой козметичен салон в центъра ще ми препоръчате?

`Death`Whore``
06-09-2007, 23:40
Четейки мненията ми, приличам ли на човек, който препоръчва козметични салони за правене на пиърсинги? Отиди в който и да е, еднакво е. Всеки може да пробие с пистолет. Както всеки може да ти отреже главата.

Ellie
06-10-2007, 06:42
Пробиването с пистолет ще ти донесе само проблеми и повече болка.Пистолета дупчи рязко и разкъсва тъканите.

Нормалните обици за нос нямат винтче.Пробий си носа извън сезона на настинките.Познавам няколко момичета, които имат обица там, казват, че изобщо не боли.

Съмнявам се, че искаш да го направиш заради някаква мода, няма смисъл да се страхуваш от толкова неща ако го искаш наистина.

SunnyG
06-10-2007, 07:04
nqma kak da q vdishash zashtoto obecite na nosa nqmat vintche,no pak dupkata e dostatachno tqsna za da ne padne obecata.Az ti preporachvam kozmetichen salon zashtoto s pistoleta na boli tolkova,poprincip kadeto i da se pribivash s pistolet ne boli.Az imam dupka na papa i mi q probiha v studio(ne s pistolet).Geroinq ne ami neznam kakvo bqh,zashtoto tam te probivat po bavno i s edno kato shilo.osven tova vazmojnostta za vazpalenie v studiata e po golqma...

Ellie
06-10-2007, 07:22
nqma kak da q vdishash zashtoto obecite na nosa nqmat vintche,no pak dupkata e dostatachno tqsna za da ne padne obecata.Az ti preporachvam kozmetichen salon zashtoto s pistoleta na boli tolkova,poprincip kadeto i da se pribivash s pistolet ne boli.Az imam dupka na papa i mi q probiha v studio(ne s pistolet).Geroinq ne ami neznam kakvo bqh,zashtoto tam te probivat po bavno i s edno kato shilo.osven tova vazmojnostta za vazpalenie v studiata e po golqma...

#-o #-o #-o

Значи е по-добре да те пробие някоя, която скубе вежди по цял ден и хал-хабер си няма от пиърсинг, с пистолет за мекото на ушите, отколкото някой, който напр. се занимава с това 10 години и през него минават няколко такива, които искат пиърсинг?!?!?!?!?!?!

В студиата дупчат с АБОКАТ, а не с "шило". Ако се пробиеш с пистолет опасността от възпаление и проблеми е 100 пъти по-голяма отколкото с абокат.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-10-2007, 14:20
mislq 4e vuv vsqko kozmeti4no studio shte ti q napravqt.. edna poznata hodi tam vzeli sa i 5 lv :roll: :roll: :roll:

holly_baby
06-14-2008, 19:19
hora,daite da vi pitam we za piarsinga na nosa?
iskam da si napravq,ama me e strah,boli li?
verno li 4e s pistolet ne e bilo mnogo jelatelno da se dup4a?
a i kolko struva?molq vi pi6ete 4e mn me e strah,oje se 4udq dali vaobje da si pravq

Jamalska
06-14-2008, 20:11
hora,daite da vi pitam we za piarsinga na nosa?
iskam da si napravq,ama me e strah,boli li?
verno li 4e s pistolet ne e bilo mnogo jelatelno da se dup4a?
a i kolko struva?molq vi pi6ete 4e mn me e strah,oje se 4udq dali vaobje da si pravq
Щом те е страх къф е смисълът?
тук в темата има отговори на повечето въпроси.
Ще боли ако го възприемеш така.Иначе надали ще умреш от болка,при все,че пробиването трае не повече от секунда..и още една за вадене на абоката.С пистолет НИКЪДЕ не е желателно да се дупчиш.
И колко струва...самата дупка зависи къде идеш-20/25лв...а обицата може и 2-3 да е:)

s1NNer
06-14-2008, 20:20
nqma kak da q vdishash zashtoto obecite na nosa nqmat vintche,no pak dupkata e dostatachno tqsna za da ne padne obecata.Az ti preporachvam kozmetichen salon zashtoto s pistoleta na boli tolkova,poprincip kadeto i da se pribivash s pistolet ne boli.Az imam dupka na papa i mi q probiha v studio(ne s pistolet).Geroinq ne ami neznam kakvo bqh,zashtoto tam te probivat po bavno i s edno kato shilo.osven tova vazmojnostta za vazpalenie v studiata e po golqma...

Яко зле си!!!

До авторката - не се пробивай със пистолет! Особено във салон ... 1. НЕВЪЗМОЖНО е пистолета да бъде дезинфекциран напълно и това може само да ти докара инфекция ,а в краен случай и изхвърляхе на обецата от организма ... 2.Пистолета раркъсва тъканите ...
3.Пробий се в студио при специалист ... там пробиването се извършва със абокат и той е напълно стерилизиран и 4. ^BAD_GIRL^ трябва да е яко тъпа за да каже ,че в студията възможноста за възпаление е по-голяма ... !!! +тва в салона се съмнявам ,че фризиорката,козметичката ще използва ръкавици. Пробий се задължително при човек който разбира - вярно ,че ще ти излезе по-скъпо ,но пък и по качествено !

magneziq
07-05-2008, 16:55
хахаха баси тъпите хора има тука-боже как може някой на тоя свят да препоръчва салони и пистолети....ненене нямам думи -пистолета е само за меката част от ушите и за никъде другаде (дори за там не е препоръчително)мен първия път като бях малка ме дупчиха с пистолет и помня че не болеше много но пък за сметка на това после възникнаха ослужнения .втория път ме дупчиха с абокат и беше напълно безболезнено и не испитах никога болка там нито получих няква инфекция нищо...според мен по добре е да дадеш 20 лева и да ти го направят качествено от колкото да дадеш 5 и после смесеци да се мъчиш и накрая обицата ти евентуално да бъде отхвърлена.....

vesSynkaa
05-09-2010, 13:40
Оо и аз смятах да си пробия носа тфа лято,ама като чета
колко усложнения могат да станат и се разубедих :(

ignoretheagony
04-22-2011, 14:06
Мацка, наистина зарежи идеята с пистолета... До такава степен ще си навлечеш проблеми, че не е истина. Абокатът е най-добрия и единствен вариант.

ComaBlack
04-22-2011, 14:10
Абе , какъв ви е проблема с пистолетите, моята е с пистолет, вече 4-5г. нямам никаква проблеми . На всичкото отгоре вадите стара тема.

ShtrudeL
04-22-2011, 14:14
Тема от 2007
Автора си е решил проблема отдавна.