PDA

View Full Version : Със или без сутиен?



06-09-2007, 23:20
Хай мацки имам въпросче.Значи от скоро започнах да правя упражнения за стягане на бюста но все се чудя дали трябва да ги правя със сутиен или без....напраимер лицевите опори?

SunnyG
06-10-2007, 06:00
mi bez to inache se gubi smisala...vse edno da iskash da si stqgash krakata i da hodish da bqgash s danki...

rakiQ
06-10-2007, 06:25
да бее че ти хоим я кат дойна кравааааааааааааа
вие тъпи ли сте бе?! как моееее нали за тфа е измислено-да се носи

Axel_f
06-10-2007, 06:35
Ъъъ.. какво по дяволете са упражнения за стягане на бюста?? Ако имаш предвид лицеви опори,е все едно дали ще ги правиш със или без сутиен,тези,които казаха без,нещо са в грешка! Сутиенът е задължитилен при спорт, особено по-интензинен ,иначе е ужасно некомфортно :-# А сравнението с дънките е супер тъпо, защото 1во и с дънки да тичаш, пак се стягаш, прсто не е удобно и 2ро разилката между сутиен и дънки е повече от ГОЛЯМА [-X

maroon
06-10-2007, 08:36
Ъъъ.. какво по дяволете са упражнения за стягане на бюста?? Ако имаш предвид лицеви опори,е все едно дали ще ги правиш със или без сутиен,тези,които казаха без,нещо са в грешка! Сутиенът е задължитилен при спорт, особено по-интензинен ,иначе е ужасно некомфортно :-# А сравнението с дънките е супер тъпо, защото 1во и с дънки да тичаш, пак се стягаш, прсто не е удобно и 2ро разилката между сутиен и дънки е повече от ГОЛЯМА [-X
:smt023
Vie ste prosto unikalni! Kak bez sutien 6te trenira, ima sportni sutieni to4no za celta! E ako nqma6, nosi drug, no nikoga ne pravi gre6kata da trenira6 bez; Pri ska4aneto na vyje naprimer, gyrdite izvyr6vat dvijeniq v 10 razli4ni posoki i na4ina i 6ansa da razvali6 formata im e ogromen, tva sa nepopravimi(osven za plasti4nata hirurgiq) porajeniq vyrhu biusta ](*,)
:smt118

cecko_boy
06-10-2007, 09:54
XAxa ebati prostite komentari ima , osobenno s sravnenieto s dunki ... kvo zna4enie ima dali go pravi bez ili sus sutien .. nikakvo za predpo4itane oba4e e da pravi uprajneniata s sutien mn po udobno shte i e ;)

sexy_devil4e
06-10-2007, 13:14
Ъъъ.. какво по дяволете са упражнения за стягане на бюста?? Ако имаш предвид лицеви опори,е все едно дали ще ги правиш със или без сутиен,тези,които казаха без,нещо са в грешка! Сутиенът е задължитилен при спорт, особено по-интензинен ,иначе е ужасно некомфортно :-# А сравнението с дънките е супер тъпо, защото 1во и с дънки да тичаш, пак се стягаш, прсто не е удобно и 2ро разилката между сутиен и дънки е повече от ГОЛЯМА [-X
nqmam kakvo da dobavq :wink:

krasivata_luvica
06-10-2007, 17:27
Без :D
:smt023 :smt031

zvezdichkaaa
06-10-2007, 19:32
mi bez to inache se gubi smisala...vse edno da iskash da si stqgash krakata i da hodish da bqgash s danki...
xaxa tva sravnenie me razbi =D>

gabrielka@a
06-11-2007, 13:26
Аз мисля,че е все тая!

Winterfresh
06-14-2007, 13:59
Ами приятелката ми прави със. Тя се уплаква че е не удобно ама като иска ефект трябжа с :)