PDA

View Full Version : Moderated: Как кожата ми да стане гладка?



HELP ?!
06-10-2007, 00:29
Ami iskam da vi popitam ..nachi imam pupki ama sa malko ama nqkak si mi lichat gadno po kojata .. a kak kojata da mi stane gladka pone za malko maje li se s neshto..nachinaeshta sum ne mi se smeite :D ..btw kojata mi e svetla ! iskam kojata mi da e gladka ;( :smt009

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

SunnyG
06-10-2007, 05:59
ami...kozmetiki ima adski mnogo,no ako iskash varvi na kojen lekar te shte te posavetvat...nqma da e greshka i na kozmetik ako otidesh,zashtoto te rabotqt s kozmetika

_PuNk`PrInCeSs_
06-10-2007, 11:33
ами доколкото разбирам по описанието ти имаш от онези ситни розовки пъп4ици, които с огромни усилия могат да бъдат изстискани и пак си седят, нали?Аз също ги имам и много моми4ета ги имат.Те са дребни подутини, които просто си седят не мърдат.Ако искаш, за да ги премахнеш можеш да ги мажеш с тампони за кожа с пъпки и комедони Clearskin на AVON. Те горят пъпките и те стават на сруп4ета, които падат (както при дребни рани4ки). Но знай, 4е пълно отърване от тях няма!!!Винаги ще имаш поне малко.С времето след може би 1 година те намаляват и съвсем из4езват.Колкото пове4е растеш, хормоните ти се нагласят и така и кожните неразположения из4езват.Пожелавам ти успех! O:)

Exothermic
06-10-2007, 18:45
На мен ми помогна друго нещо.Значи купуваш си едно пакетче с царевично брашно-ЦАРЕВИЧНО!
В една чашка изсипваш малко и му прибавяш вода,но само толкова колкото да стане като каша,но не водниста.И търкаш със сместа по проблемните зони и така всеки път като се къпеш .
Много помага пък и излиза евтино!