PDA

View Full Version : Moderated:Разделихме се, но искам да му се обадя.



LadyD
06-10-2007, 04:27
Na momenti se chustvam mnogo dobre, a na drugi se chustvam Ujasno,bolkata me rabziva kato si spomnq za lubovta mi ,s koqto veche skashme predi 2 meseca... :smt011 Mnogo me narani tozi chovek i az slojih krai..noo ne mojah da sloja krai na lubovta mi kam nego. :smt011 Sigurna sum che toi me obichashe, no napravi mnogo greshki koito sasipaha vrazkata ni.. :smt011 I taka ot onzi boleznen den, do dnes NQMAME nikakvi kontakti, ne sme se vijdali dori.Az ne moga veche da placha, ne moga da bada 6tasliva bez nego..Samo mislq i mislq kakvo e bilo i kakvo nikoga nqma da bade. :smt010 Nqmam smelost da mu se obadq, no pak sum reshila da mu pisha na e-mail,neshto ot sorta"kak si ,kakvo pravish".Ima li smisal vaobshte da go pravq? Ili prosto da prodalja napred i bez nego ,kakto do sega? :smt011

Модерирано от коалка
т.7 от Правилника!

SunnyG
06-10-2007, 05:54
Abe mila ti priqteli nqmash li?Spored men si prodaljavai napred,no NE kakto dosega.Nqma edin maj na sveta,pomni che samo priqtelite sa zavinagi.Nameri neshto drugo na koeto da se posvetish i kam koeto da nasochish misliste si.Dva meseca ne sa malko,she se razboleesh be momiche...Q se stegni malko...Obichal te bil taka li?Mi kato te e obichal da e mislil.Ako go potarsish shte izlezesh po slabata.Toi e tozi koito trqbva da te potarsi i ako go napravi sled dva meseca,osaznal greshkite si i taka...Moje da pogovorite i da se stigne do nqkakav kompromis,no si izbii ot glavata da go tarsish pak.Toi she se vazgordee,she mmu stane qsno che ti e tejko bez nego i she se vazpolzva ot tova.Nima iskash vsqka negova sledvashta greshka da bade opravdana pod mototo "ti me potarsi,sled kato me zarqza" ?Kategorichno HE!Stiskai zabi,vremeto lekuva..

koalka
06-10-2007, 07:00
Не мисля, че има смисъл да му се обаждаш или да му пишеш.Той най-вероятно вече няма чувства към теб, а така само ще се нараниш още повече като видиш, че не се интересува от теб.По-добре не се обръщай назад и го забрави.

kobrichka
06-10-2007, 07:12
Няма смисъл според да му се обаждаш или да му пишеш.Живей си живота и продължаваи напред,не се обръщаи назад,защото няма смисъл.Спомни си защо си го напуснала и тогава ще разбереш че няма смисъл да се връщаш при него.

Th3MaN
06-10-2007, 07:47
Според меня няма смисал да си общувате повече. Забрави го!

06-10-2007, 08:13
obadi mu se vse pak tova e 4oveka koito obi4a6 ,nadqvam se i toi da ima takiva 4ustva kam teb vse pak sigorno ste prejiveli mn zedno obadi mu se :)

Soy_tu_mujer
06-10-2007, 08:17
Da, naistina! Sigurno ti e mnogo trudno, moga da si predstavq, no toi shtom ne ti se e obadil dosega edva li go boli tolkova kolkoto teb. Mislq 4e trqbva da se razvedrish, izlizai s priqteli, ne misli za tova. Kakto se kazva vremeto lekuva i sled vreme shte osuznaesh, 4e cqloto tova vreme, prez koeto si plakala i si tuguvala za nego e bilo naprazno (makar sega da ti se struva nevuzmojno...). A puk koi znae, moje sled vreme toi da te potursi..Moje da izlezete i da vidim kakvo shte stane.Dali tova e priqtelska sre6ta ili po-seriozna vremeto shte pokaje (ako tova stane..) I togava ako si sklonna da mu prostish... Ako umeesh da proshtavash lesno - shte e dobre. No ti nedei go tursi, zashtoto moje da reagira vsqkak kato mu se obadish..Prosto ne 4akai tozi moment, a se opitai da go zabravish, da gledash napred, da ne mislish za nego...Razvedrqvai se s neshto, zashtoto nqma smisal da si trovish jivota po tozi na4in..I togava vsi4ko shte e O.K. :)