PDA

View Full Version : Nisko kravno?!



Vikitooo
06-10-2007, 05:27
Sluchi se v diskoto snoshti...Izvednaj zapochna da me oblivat topli valni po tqloto, liceto mi bese cqloto mokro..Prichernq mi pred ochite i pochti ne vijdah.. :smt011 Zapochna da mi se gadi i nqkakak si glavata mi se zamae..kak izdarjah da ne padna na poda neznam.. :smt013 A sled tova liceto mi beshe bqlo kato platno i mi beshe adski studeno...I taka cql chas.Tova mi se slu4va za vtori pat, inache nito pusha,nito piq..nishto NEredno ne pravq..Dali e ot nisko kravno, ot kakvo moje da e i ima li smisal da se hodi na lekar? :-k

SunnyG
06-10-2007, 05:39
Az sam s nisko kravno ot nqkolko godini veche,lekarite she ti pusnat izsledvaniq kolkoto da ne ti otkajat pomosht i she ti kajat che ti nqma nishto.Veroqtno tova ti se sluchva ot goreshtinite,pii mnogo technosti.Kogato ti padne kravnoto trqbva vednaga da qdesh neshto sladko9moje dori zaharche ako imash v sebe si),airqn s mnogo sol opravq,sashto taka bira,kafe i kola.Ako iskash za vseki sluchai otidi na lekar,moje da i neshto kato anemiq,no edin pat kajat li ti che ti nqma nishto,nqma smisal da hodish pri tqh poveche,tova ne e bolest,ne se lekuva,mojesh samo da ovladeesh sastoqnieto si.na men mi se e sluchvalo da pripadna na plaja,a kravnoto mi ponqkoga e stigalo do 60 na 40 taka che nepriqtno e no shte zapochnesh da se useshtash sama koga nablijava da ti pada kravnoto.

06-10-2007, 06:04
Pri pove4eto tiinove e 4esto sre5tano tova i s vremeto otminava!Ne se pritesnqvai-drugiq pat kogato ti stane taka barzo sqdai nqkade za da ne padne6 i moje6 da piine6 1 kola da ti mine.Az taka pravq

Kisses_P
06-10-2007, 17:03
Pri pove4eto tiinove e 4esto sre5tano tova i s vremeto otminava!Ne se pritesnqvai-drugiq pat kogato ti stane taka barzo sqdai nqkade za da ne padne6 i moje6 da piine6 1 kola da ti mine.Az taka pravq
Съгласна.и на мене ми се случва от време на време..

vivian
06-10-2007, 21:00
na men mi se slu4va nai-4esto prez lqtoto.pada mi kravnoto i se 4uvstvam taka kakto i ti tazi ve4er.no kato se napliskam s voda ili piina voda se poopravqm.moje da se dalji na obezvodnqvane,za tva pii pove4ko te4nosti.

06-15-2007, 20:22
i az imam toq problem s niskoto kravno samo 4e pri men stava ako se pritesnq dori i savsem malko ponqkoga daje izgubvam saznanie tva niskoto kravno e golqma gadost

lady_bird
06-16-2007, 09:19
i az ne6to zapo4vam da imam problemi s kruvnoto i tova me pritesnqva,za6toto sum samo na 16 i mi e dosta rano,ne sum nqkoq sbabi4osana...kakto i da e. onzi den pak mi stana lo6o,pr imah 4uvstvoto ,4e 6te pripadna (koeto mi se e slu4valo,no ne be6e zaradi nisko kruvno). ponqkoga mi minava sled 10-tina mibuti,dr put piq po edno -dve kafeta i se opravqm.

sandy_girl
06-16-2007, 12:34
Ами по принцип и на мен ми е ставало така лятото :) Препоръчвам ти сега в големите жеги да не излизаш много по горещините, да пиеш повече течности, може да ядеш черен шоколад или да пиеш кафе ако ти е ниско кръвното :)

gabrielka@a
06-16-2007, 15:49
Sluchi se v diskoto snoshti...Izvednaj zapochna da me oblivat topli valni po tqloto, liceto mi bese cqloto mokro..Prichernq mi pred ochite i pochti ne vijdah.. :smt011 Zapochna da mi se gadi i nqkakak si glavata mi se zamae..kak izdarjah da ne padna na poda neznam.. :smt013 A sled tova liceto mi beshe bqlo kato platno i mi beshe adski studeno...I taka cql chas.Tova mi se slu4va za vtori pat, inгадноache nito pusha,nito piq..nishto NEredno ne pravq..Dali e ot nisko kravno, ot kakvo moje da e i ima li smisal da se hodi na lekar? :-k
И аз имам същия проблем и е много гадно....Не е необходимо да ходиш всеки път на лекар,а като ти стане гадно,пий айран с много сол,яж малко шоколад,колата също помага,ама аз предпочитам айрана.....