PDA

View Full Version : Ех..



06-10-2007, 05:51
Чудя се понякога.. какво е по-добре. Да намериш спасението в смъртта или да продължиш да ровиш в всичките гнусотии на живота и да ти сипват все повече и повече докато накрая така или инъче ще умреш дали от едно или друго нещо. Който бил мислил за самоубийство бил слаб човек... а тоя който не мисли какъв е? Мазохист? Мазохист за да живее тая педерастия като цяло... не знам.. пиша тая тема щото и аз не знам.. съжалявам, че ще направя грешния избор. Споделете мнение и вие. Еба ти и избора аз... поне да беше между зло и добро апък то между зло и зло. Ма не ми казвайте, че някой го ебяло за мене и щял да плаче като си замина. Кооооооой ше плаче бе... аз колко съм плакал.. целия свят няма да изплаче толкова за мене. Не знам кво писах до ся... дали има смисъл не знам.. просто тежко ми е и си излях душата един вид....
Лек ден и... чао или не знам...

Sh@d0w
06-10-2007, 06:02
е на света няма само зло...ако исакш остави адрес да ти платя погребението :-D

06-10-2007, 06:07
Хаха.. ще гледам тогава да съм красив за да не плащаш на козметици и еди кви си да ме кремират :lol:
Не мисля, че ще се самоубивам щото няма за кво.. то няма и за кво да живея ама...

SunnyG
06-10-2007, 06:08
neznam zashto tolkova si nastroen pesimistichno....kak bih predpochela da umra li...mi vij az znam che nqkoi den she se sluchi,samo che za men ima znachenie kak shte stane..az predpochitam da sam si v nas,da e ot starost i da znam che zad sebe si sam ostavila neshto stoinostno...imash izbor,zashtoto vseki sam izbira patq si i si plete chergata na koqto da leji...

Sh@d0w
06-10-2007, 06:12
Хаха.. ще гледам тогава да съм красив за да не плащаш на козметици и еди кви си да ме кремират :lol:
Не мисля, че ще се самоубивам щото няма за кво.. то няма и за кво да живея ама...

аве човек не се отчайвай живей си живота защото е само един...имаме само един шанс да го живеем и той е сега или никога така че прави си кефа докато можеш :wink:

^BAD_GIRL^ +1 :-D

Adwokat
06-10-2007, 06:13
Za avtora kato gledam kvi neshta si pisal... qvno nqkva skunks.. moje bi na tebe naistina ti e vreme da e se ............... AMIN !!! :mrgreen:

koalka
06-10-2007, 07:03
На родителите ти им пука.

kobrichka
06-10-2007, 07:04
Определено животът не е само зло,само лоши моменти и сълзи.В живота има приливи и отливи един път си на върха другия си на дъното,но това колко време ще се задържиш на върха или на дъното си зависи само от теб.Ако седиш и се самосъжаляваш нищо няма да спечелиш,а това дали когато умреш някои ще тъжи за теб,това си зависи само от теб и от постъпките ти към хората.Не смятам че хората които избират живота,а не смъртта са мазохисти,просто животът е само един и ако сега не си правиш кефа няма кога.

06-10-2007, 07:08
Не е леко.. човекът, който обичаш много.. много повече от всичко друго да се държи сякъш не му пука за теб.. не е леко :cry: :cry:

Th3MaN
06-10-2007, 07:11
Най-мразя такива хора дето говорат за самоубийство. Ти християннин ли си? Знаеш ли, че ако се самоубиеш няма да те карат в църква да те погребът и никой няма да ти дойде на погребението? Тва е пълен отврат. Живота е дар от бога. А както може би знаеш дар не се изхвърля. Когато господ реши да си го вземе тогава. Ае моляте недей повече да мислиш за такива глуости.

Ice_Queen_
06-10-2007, 07:20
Хахахаха ама не вс са дървени философи..
Ако човек не се е сблъсквал с желанието да умре казва че е тъпизъм,идиотизъм,какво ли не .
Ако е обаче,започва да разтяга едни дълги.

Какво ще ти кажа аз (тука и аз си слагам короната на дървения философ).
Била съм и от 2те страни на монетата.Преживяла съм неща ,които определено биха съсипали един нормален човек и поне бих го побъркали до известна степен ( 1во че той не би позволил да му се случат по този начин,но аз съм прекалено добричка и търпя почти вс) .Много пъти съм си мислела за самоубииство,плачела съм , хванала главата си и крещеийки че искам просто да изчезна,че на др ще им е по-лесно без мен..
Но този период на депресия отминава!Знаеш ли кога отминава?Когато ти решиш това!Когато си кажеш - аджеба-живота ми може да е съсипан,но само от мен си зависи да оправя всичко!Като си се ядосаш , не на друг а на себе си ! " аз мога и ще постигна мечтите си" . И колкото и егоистично да звучи,дори си кажи - " Те ме накараха да страдам,сега аз ще накарам тях" ..и аз съм си го казвала,но съм стигала до момента в които просто съм по съвършенна от противника,готова да го смажа,но просто отминавам..прощавам.
Мисли за себе си !Мисли за себе си !
Мисли за това че живота ти е един!Че е такъв,но ще бъде друг когато сам го промениш! И няма невъзможни неща!Невъзможна е само смъртта!

06-10-2007, 07:40
Хаха спокойно бе... не мисля да се самоубивам.. мислех си... какъв е света, какви са хората. Искаш да си добър а при само една грешка те смазват, изяждат. Тва кво е.. нали е човешко да се греши. Ако винаги ще е така защо се стремим да бъдем добри. Май няма смисъл... живота кво е - надпревара за надмощие? Предимно, но не изцяло... Къде са чувствата, къде са другите неща. Ще им еба майката и на думите и на всичко. Едни неща казани на думи се превръщат във съвсем други. Пумия.. Аз пък искам да бъда добър и кво цял живот ще ме мачкат и ще ми ебават майката малко по малко... ? Ами ще понеса 3-4 неща. Тях обаче ги понесах... Ако продължа да понасям във какво ще се превърна - безчуствено животно което не го ебе за нищо и си живее живота. Не искам да е така... Съдба.. Живот...... Ако ми е писано да живея след днес.. нека да е така. Никой не ме познава, никой не знае кво съм преживял. Сигурно е много повече от всеки един от вас. Родители? Кво? Приятели? Боже........

malkoto_sladur4e
06-10-2007, 07:58
Ae q stiga glyposti!Jivota kato cqlo e mnogo hubav-pone moq de...ima trudnosti ama si zaslujava za hubavite momenti! :D =D>

Th3MaN
06-10-2007, 08:01
Ae q stiga glyposti!Jivota kato cqlo e mnogo hubav-pone moq de...ima trudnosti ama si zaslujava za hubavite momenti! :D =D>

дам така си е

kuber
06-10-2007, 09:19
Честито ти току що перефразира прочутият хамлетов монолог "Да бъдеш или да не бъдеш..." от шекспир!

oTPoBHa
06-10-2007, 15:03
Хаха спокойно бе... не мисля да се самоубивам.. мислех си... какъв е света, какви са хората. Искаш да си добър а при само една грешка те смазват, изяждат. Тва кво е.. нали е човешко да се греши. Ако винаги ще е така защо се стремим да бъдем добри. Май няма смисъл... живота кво е - надпревара за надмощие? Предимно, но не изцяло... Къде са чувствата, къде са другите неща. Ще им е** майката и на думите и на всичко. Едни неща казани на думи се превръщат във съвсем други. Пумия.. Аз пък искам да бъда добър и кво цял живот ще ме мачкат и ще ми ебават майката малко по малко... ? Ами ще понеса 3-4 неща. Тях обаче ги понесах... Ако продължа да понасям във какво ще се превърна - безчуствено животно което не го ебе за нищо и си живее живота. Не искам да е така... Съдба.. Живот...... Ако ми е писано да живея след днес.. нека да е така. Никой не ме познава, никой не знае кво съм преживял. Сигурно е много повече от всеки един от вас. Родители? Кво? Приятели? Боже........
на сичките ф остата човек.. не треа те ебе за нищо !

sasha_90
06-10-2007, 15:34
Да,гаден е живота!Но предпочитам да живее и да търпя,може пък нещо добро да ме сполети.Пък кат умра-кво?

06-10-2007, 16:09
Хаха спокойно бе... не мисля да се самоубивам.. мислех си... какъв е света, какви са хората. Искаш да си добър а при само една грешка те смазват, изяждат. Тва кво е.. нали е човешко да се греши. Ако винаги ще е така защо се стремим да бъдем добри. Май няма смисъл... живота кво е - надпревара за надмощие? Предимно, но не изцяло... Къде са чувствата, къде са другите неща. Ще им е** майката и на думите и на всичко. Едни неща казани на думи се превръщат във съвсем други. Пумия.. Аз пък искам да бъда добър и кво цял живот ще ме мачкат и ще ми ебават майката малко по малко... ? Ами ще понеса 3-4 неща. Тях обаче ги понесах... Ако продължа да понасям във какво ще се превърна - безчуствено животно което не го ебе за нищо и си живее живота. Не искам да е така... Съдба.. Живот...... Ако ми е писано да живея след днес.. нека да е така. Никой не ме познава, никой не знае кво съм преживял. Сигурно е много повече от всеки един от вас. Родители? Кво? Приятели? Боже........
на сичките ф остата човек.. не треа те ебе за нищо !


Точно тей :smt033
ttp://img.data.bg/i.php?id=415707

BeBsItO
06-10-2007, 18:12
:mrgreen: jivota e gaden i moje da me mrazi ama a z mu pravq na puk i go obi4am povce4e ot si4ko ( e ne ba6 de...... ) :D

06-11-2007, 10:54
хаха мерси на всички... стигнах до извода - живея, правя си кефа и ме ебе само за тва дето и него го ебе за мене :-)

06-11-2007, 12:30
хаха мерси на всички... стигнах до извода - живея, правя си кефа и ме ебе само за тва дето и него го ебе за мене :-)
Не е така- за да го ебе нещото за теб първо трябва тебе да те ебе за него- затворен кръг се получава :idea:

06-11-2007, 12:48
vij pi4 moje i banalno da ti zvu4i ama koito te kara da strada6 e 6iban idion, tupo kopele i ne si zaslujava za nego. tupo zvu4i znam. zvu4i kato izvadeno ot nqkva sme6na knijka ama e taka. i az ne sum go osuznala, vse mi pika za hora koito gi boli h** za mene, ama sega kvo da se pravi-nqkoi sme tupi i uporiti(v dobriq smisal estestveno) gledai si kefa i ne misli za nikakvi takiva raboti kato samoubiistvo-6to trqbav da prai6 kefa na nqkoi ne6tastnici kato im se mahne6 ot putq. q si stoi tam i gi drazni. aide 4ovek uspeh i moje bi nqkoga moje da se sre6tnem- qvno imame dosta shodni prejivelici

06-11-2007, 13:06
vij pi4 moje i banalno da ti zvu4i ama koito te kara da strada6 e 6iban idion, tupo kopele i ne si zaslujava za nego. tupo zvu4i znam. zvu4i kato izvadeno ot nqkva sme6na knijka ama e taka. i az ne sum go osuznala, vse mi pika za hora koito gi boli h** za mene, ama sega kvo da se pravi-nqkoi sme tupi i uporiti(v dobriq smisal estestveno) gledai si kefa i ne misli za nikakvi takiva raboti kato samoubiistvo-6to trqbav da prai6 kefa na nqkoi ne6tastnici kato im se mahne6 ot putq. q si stoi tam i gi drazni. aide 4ovek uspeh i moje bi nqkoga moje da se sre6tnem- qvno imame dosta shodni prejivelici
Епа ако искаш кажи скайп нещо да се запознаем.. що да чакаме съдбата :-) ако не искаш да си казваш скайпа тука.. щото и аз не искам.. пиши тука unknownunknown90@gmail. com :-)

oTPoBHa
06-11-2007, 17:45
това е новият наеби ме . ком

06-11-2007, 17:55
Отговора се намира в началото на поста ти : Утехата и спокойствието идват със смъртта. Тя е либератора на всички земни страдания и мъки. Въпрос на избор е да я приветстваш като твоя и да се възползваш от нея.

В свят, пълен с глупави рационалисти е трудно да одържиш фронта и да оковеш във вериги порочната реалност, която така или иначе те съсипва, ако й позволиш.
Темата ти показва, че си направил точно това.

Аз успях - заключил съм я. Нямам намерение да я пускам. Засега.

Iv4eTy
06-11-2007, 18:04
Абе един път се живее и вместо да си пропилявам живота мислейки колко е гаден и дали било по-добре да съм мъртва и така нататък смятам да си го изживея както искам. Затова живейте си живота радвай те се на дори и малките неща. На хубавите моменти и на хората, които заслужават.
Дори трудните моменти да са много ако ги нямаше тях нямаше да можем да оценим хубавите. И точно заради тези хубави моменти си струва човек да живее и да се бори. За да може, когато дойде денят в който ще си замине от тоя свят да каже че е имал хубав живот.