PDA

View Full Version : заминава...



beautiful.soul
06-10-2007, 07:44
вие обичате някого и сте с него от дълго време и изведнъж той ви съобщава, че ще замине за няколко меесеца в чужбина...?! Как бихте реагирали...?!
Моят мъж ми го съобщи и каза че още не го е решил напълно но има подобни намерения.. после каза на един свой приятел пред мен, че също не е решил и че има неща които ще остави тук ако замине (демек аз) ... но незнам нарочно за да се успокоя ли го каза или нз...
просто ми е адски гадно и ще се чувствам ужастно като замине.. и предполагам няма да е същото като се върне...

Th3MaN
06-10-2007, 07:50
Ами понякога и такива работи се случват. Тва че така е казал за мен не значи че не те харесва но пак е шибано. Нз трябва да го преживееш

Ollas
06-10-2007, 07:50
Предлагам ти да почнеш да се тръшкаш като го реши окончателно. Щом не е казал твърдо, няма какво да го мислиш. Иначе решението си е негово и ти можеш само да го посъветваш. За съжаление трябва да решиш дали ще имаш силата да го чакаш (както и той теб).

`Death`Whore``
06-10-2007, 07:51
Ако са 2, 3, 4 месеца, окей, но ако са повече, ще бъде много трудно. Много.

malkoto_sladur4e
06-10-2007, 07:53
Moq slu4ei: Obi4am go super mn,toi me obi4a!Min sedmica mi s1ob6ti,4e na drygiq den zaminava na 300 km za cqloto lqto...e??? :-k :-k :-k

experiment_m
06-10-2007, 07:54
Гадно е наистина, но щом е само за няколко месеца не виждам какво друго можеш да направиш освен да го изчакаш.

`Death`Whore``
06-10-2007, 07:55
Moq slu4ei: Obi4am go super mn,toi me obi4a!Min sedmica mi s1ob6ti,4e na drygiq den zaminava na 300 km za cqloto lqto...e??? :-k :-k :-k
Ако беше над 13, щеше да можеш да помолиш родителите си да отидеш при него. Ще е на квартира там - ще имаш къде да спиш. И ще сте заедно.

06-10-2007, 08:08
преди 2 седмици и моят замина за Франция,остават му някъде 2 месеца.Първите дни,не знаех къде се намирам просто,постоянно плачех,много го обичам,но сега свиквам вече,по леко приемам,че го няма :roll:
Така,че мила мисля,че ако го обичаш ще го изчакаш.Все пак той има право на опит да постигне нещо повече в живота(ако отива по работа) и вярвай че и живота ви ще сране по лек.А за напред,времето всичко ще покаже,туко-виж те взел със себе си... ;-)

BrokenInnocence
06-10-2007, 12:46
Няколко месеца? С него ни предстои цяла година раздяла,а вие ми говорите за някакви си 3-4 месеца... а иначе и да се тръшкаш, и да ревеш, ако момчето реши да замине ще замине и това е. Преживява се, повярвай ми. От такива неща още никой не е умирал.

Digital
06-10-2007, 13:35
Moq slu4ei: Obi4am go super mn,toi me obi4a!Min sedmica mi s1ob6ti,4e na drygiq den zaminava na 300 km za cqloto lqto...e??? :-k :-k :-k
Ако беше над 13, щеше да можеш да помолиш родителите си да отидеш при него. Ще е на квартира там - ще имаш къде да спиш. И ще сте заедно.
И те щяха да я пуснат с него ?

oTPoBHa
06-10-2007, 14:55
Ако са 2, 3, 4 месеца, окей, но ако са повече, ще бъде много трудно. Много.
пфффхаха.. "ако са 2-3-4-5-6-7-8-9-10 месеца ОК, ако са повече - трудно . .. мммУУУХАХАХА

sasha_90
06-10-2007, 15:01
Права си като се върне едва ли отношенията ви ще са същите.
П.С.тВА Е ГАДНО :?

sherry
06-10-2007, 15:08
Ако се обичате силно и след няколко месеца се върне, връзката ви ще се запази. Но ако остане за дълго, сигурно всичко ще свърши. Дано не стои много време там. Ако е само за лятото, не се тревожи. И моя замина на морето да работи, не съм го виждала вече 2 седмици, сигурно цяло лято ще е там, но се чуваме по телефона и се обичаме, надявам се разстоянието да не ни попречи. Дано и с вас е така.

koalka
06-10-2007, 17:57
Зависи за колко време ще замине.Ако е много времето-най-вероятно единия от двамата няма да издържи на напрежението, но от друга страна пък, ако се обичате истински не би трябвало някой да направи някоя глупост.
А ако съм на твое място-определено никак няма да ми стане приятно.Все пак това са месец, два най-малко, а това без приятеля ми е много време.И честно казано ще се опитам да го разубедя, въпреки че няма да е правилно.Но просто се познавам и съм такава.А и не мисля, че той би заминал дори и за малко.А и все пак той е колкото мен(16) и ако сме заедно живот и здраве като поотраснем, може аз да отида с него. :wink:

`Death`Whore``
06-10-2007, 21:02
Ако са 2, 3, 4 месеца, окей, но ако са повече, ще бъде много трудно. Много.
пфффхаха.. "ако са 2-3-4-5-6-7-8-9-10 месеца ОК, ако са повече - трудно . .. мммУУУХАХАХА
Много смешно.


И те щяха да я пуснат с него ?
Мен как ме пускат и то от дълго време да спя при гаджетата си?

krem4et0
06-11-2007, 06:28
Ако са 2, 3, 4 месеца, окей, но ако са повече, ще бъде много трудно. Много.
пфффхаха.. "ако са 2-3-4-5-6-7-8-9-10 месеца ОК, ако са повече - трудно . .. мммУУУХАХАХА
Много смешно.


И те щяха да я пуснат с него ?
Мен как ме пускат и то от дълго време да спя при гаджетата си?
А аз като съм на 22 как така и дума не може да се издума да спя при гаджето си? Твоите родители като са либерални-може, ама не всички родители са такива!

Tokio_Hotelkata
06-11-2007, 06:41
В моя случай,аз заминавам,но поне за година и ми е много гадно :cry:

`Death`Whore``
06-11-2007, 06:49
Мисля, че твоите родители са изключение. Да не говорим от колко прекрасно нещо те лишават...

simba007
06-11-2007, 06:50
kakvo da se pravi... probvali da govori6 (a ti na kolko si)

bai_brother
06-11-2007, 08:33
И к'во като заминава?
Нали ще се върне?
Приеми го като тест за това колко са силни чувствата по между ви.
Но не се отчайвай дори резултата от този "тест" да не е положителен.

06-11-2007, 10:55
Ситуацията е супер гадна, но го приеми като тест за отношенията ви. Моят приятел замина миналата година да следва в чужбина и се виждаме единствено през ваканциите, които не са достатъчно често. През останалото време всеки е свободен да прави каквото иска... се пак... Но поне чувствата са ни същите :smt007