PDA

View Full Version : Moderated: Имам желание да го направя, но ме е страх



06-10-2007, 08:24
здравейте
имам проблем и реших да се обърна към вас
първо да кажа 4е съм на 17 г 18 по4ти след 4-5 седмици ги правя
запознах се наскоро с едно мом4е и тръгнахме и снощи той искаше да правим секс обаче понеже аз не съм го правила до ся и малко се стреснах като си го извади и искаше да ми го вкара и аз избягах
Имам желание да го направя но ме е страх от последствията знам 4е ще се пазим оба4е ако забременея нз ](*,)
имала съм много възможности да правя секс с бифшите си обаче пред мен винаги е стоял страха от аборт нз може да е тъпо но ме е страх да не направя тая глупава грешка да забременея на 17

а ина4е не съм сигурна дали сегашния ми пр той е най подходящия за секс смисъл стува ми се 4е на него само тва му е в главата
а аз искам като го правя да има 4увства и от 2-те страни това не зна4и 4е трява да се оженя девствена просто търся подходащия който няма да ме из4ука и зареже


псл дайте съвет

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Vladokaaa
06-10-2007, 08:38
emi nz i az sam devstven sorka :lol: ama nqma smisal da e s mom4e koeto iska samo da go napravite po dobre nameri nqkoi koito 6te te obi4a

alkobalko
06-10-2007, 08:50
Направи го, когато се чувстваш готова. Направи го с човека, който обичаш и знаеш, че и той те обича. Не прави нищо, което не желаеш.
Относно забременяването, ако се пазите няма защо да се притесняваш.