PDA

View Full Version : ...i si otide!!



Mireq_Ss
06-10-2007, 09:37
Откакто се помня винаги съм била само с едно момче..тои ми бе първия..с него изживех пубертета.както и раздялата на родителите ми..много неща са се опитвали да ни разделят..но ние все се обичахме...и така цели 5 години..с Борис бях от 14 годишна..до сега..когато вече съм на 19..и още го обичам както го обичах преди 5 години..това беше моята истинска любов..и тои си отиде..замина си от този свят без да го иска...и аз не успях да го спася..от тогава минаха вече 2 месеца..а още помня истиналото му тяло..и бялата като платно кожа...никога няма да забравя,че и тогава беше толкова красив.. :cry: никога няма да забравя това момче..!!!И ще го обичам винаги..където и с който и да съм..!И винаги ще се моля за него...да почива в мир..! :cry: :cry: :cry: :cry:
не искам да затормозявам никой с тази моя трагедия..просто исках да си излея мъката.. :cry:

Th3MaN
06-10-2007, 09:39
Откакто се помня винаги съм била само с едно момче..тои ми бе първия..с него изживех пубертета.както и раздялата на родителите ми..много неща са се опитвали да ни разделят..но ние все се обичахме...и така цели 5 години..с Борис бях от 14 годишна..до сега..когато вече съм на 19..и още го обичам както го обичах преди 5 години..това беше моята истинска любов..и тои си отиде..замина си от този свят без да го иска...и аз не успях да го спася..от тогава минаха вече 2 месеца..а още помня истиналото му тяло..и бялата като платно кожа...никога няма да забравя,че и тогава беше толкова красив.. :cry: никога няма да забравя това момче..!!!И ще го обичам винаги..където и с който и да съм..!И винаги ще се моля за него...да почива в мир..! :cry: :cry: :cry: :cry:
не искам да затормозявам никой с тази моя трагедия..просто исках да си излея мъката.. :cry:

Мойте зъболезнование. Много е гадно. Дано не се случва на никой.

alkobalko
06-10-2007, 09:39
съжалявам за загубата ти. Не съм преживявала такава загуба, но предполагам колко много те боли. Пожалавам ти да успееш да преодолееш мъката и да останат само хубавите спомени.

misSsX
06-10-2007, 10:17
syjelqvam za zagubata ti ne bih iskala tova da se slu4i i s men ili s nqkoi drug tova e nai gadnoto ne6to koeto moje da se slu4i jivota da ti otneme lubim 4ovek :S pojelavam ti za napred mn lubov 6tastie i usmivki neka ostanat samo hubavite spomeni

kobrichka
06-10-2007, 10:35
Съжалявам за загубата ти,това не го пожелавам и на най-големият си враг,да ти отнемат човека когото обичаш.Помни го усмихнат и само хубавите спомени.Нека почива в мир [-o<

MoHuTo
06-10-2007, 12:23
Съжалявам за загубата ти,това не го пожелавам и на най-големият си враг,да ти отнемат човека когото обичаш.Помни го усмихнат и само хубавите спомени.Нека почива в мир [-o<

Vladokaaa
06-10-2007, 12:35
а какво му се е случило???

koalka
06-10-2007, 18:13
Много ми става тъжно като прочета една такава история, това е ужасно.Надявам се твоето момче да почива в мир!Дано преодолееш мъката и продължиш напред.Знай, че той не би искал да си тъжна.

PerfectStrang3r
06-10-2007, 18:17
Винаги е гадно да изпиташ такова нещо. Ясно е, че никога не би го забравила и частица от теб винаги ще го обича .. не знам какво да те посъветвам, совен да не правиш глупости като самоубийства и т.н. Всичко друго ще го преживееш.

06-10-2007, 18:25
Съжалявам много за момчето. Надявам се сега да е наистина в по добър свят..не прави глупости.

sasha_90
06-10-2007, 18:32
Наистина мн рядко се среща любов като вашата...Съжалявам за загубата!