PDA

View Full Version : Подарак за момче



misSsX
06-10-2007, 09:49
pls help na 20 ima den den :)

Th3MaN
06-10-2007, 09:50
pls help na 20 ima den den :)

Ми незнам нещо което примерно знаеш че му харесва. Нешо от което се интересува. Знам ли нещо малко може да е но трябва да е от сърце.

06-10-2007, 09:54
ako ti e gadje 2 kutii prezervativi s pandelka i ti bez pandelka :-D

misSsX
06-10-2007, 09:54
pls help na 20 ima den den :)

Ми незнам нещо което примерно знаеш че му харесва. Нешо от което се интересува. Знам ли нещо малко може да е но трябва да е от сърце.

emi toi ni6to ne kazva daje i priqtelite mu a-u go pitat kvo bi poiskal toi kazva se edno i sy6top pyk tva ne e nikav podarak

Th3MaN
06-10-2007, 09:59
pls help na 20 ima den den :)

Ми незнам нещо което примерно знаеш че му харесва. Нешо от което се интересува. Знам ли нещо малко може да е но трябва да е от сърце.

emi toi ni6to ne kazva daje i priqtelite mu a-u go pitat kvo bi poiskal toi kazva se edno i sy6top pyk tva ne e nikav podarak


Щом не казва значи и той сигорно не знае :( Тва е доста гадна ситуация. В такъв случай пообиколи по магазичнета и но вземи някое талисманче или нещо такова.

misSsX
06-10-2007, 10:01
pls help na 20 ima den den :)

Ми незнам нещо което примерно знаеш че му харесва. Нешо от което се интересува. Знам ли нещо малко може да е но трябва да е от сърце.

emi toi ni6to ne kazva daje i priqtelite mu a-u go pitat kvo bi poiskal toi kazva se edno i sy6top pyk tva ne e nikav podarak


Щом не казва значи и той сигорно не знае :( Тва е доста гадна ситуация. В такъв случай пообиколи по магазичнета и но вземи някое талисманче или нещо такова.

em si4ki vikat da mu zema nqkva bluzka ili 6orti ne6to takova nqkva dre6ka ama az iskam da e ne6to specialno 6toto toq 4ovek zna4i ne6to za men :)

Th3MaN
06-10-2007, 10:05
pls help na 20 ima den den :)

Ми незнам нещо което примерно знаеш че му харесва. Нешо от което се интересува. Знам ли нещо малко може да е но трябва да е от сърце.

emi toi ni6to ne kazva daje i priqtelite mu a-u go pitat kvo bi poiskal toi kazva se edno i sy6top pyk tva ne e nikav podarak


Щом не казва значи и той сигорно не знае :( Тва е доста гадна ситуация. В такъв случай пообиколи по магазичнета и но вземи някое талисманче или нещо такова.

em si4ki vikat da mu zema nqkva bluzka ili 6orti ne6to takova nqkva dre6ka ama az iskam da e ne6to specialno 6toto toq 4ovek zna4i ne6to za men :)


Ми според мен е тъпо да се взимат подараци дето ще се изпозват и после изхвърлат. Няма смисал. Нали трябва да остане за спомен. Няма смисал. По добре да е нещо което ще му напомня за теб. Аз се сеща примерно за някава година снимка на вас дватама с рамка така хубаво направена и някакво пожелание.

misSsX
06-10-2007, 10:09
emi da moje tova e dobra ideq :)

06-10-2007, 15:15
ako ti e gadje 2 kutii prezervativi s pandelka i ti bez pandelka :-D

Eee tova mn me kefi!I az se 4ydex kakvo da vzema na priqtelq mi sled 22 dena ima RD :smt016 (ot 3 meseca sme zaedno i vse o6te ne sme go pravili idealniq slu4ei :-D ) \:D/