PDA

View Full Version : Наще разбраха,че пуша



k'maro
06-10-2007, 11:16
СЛед като наще разбраха,че пуша майка ми реагира доста спокойно.но почна да ми приказва такива неща,че ми стана някакси кофти приказваше ми как баща ми неможе да диша заради цигарите как мога да хвана рак колко много деца имало които имали рак заради цигарите,стана ми много гадно приказваше ми да се опитам да ги откажа,но че си е мое решение и аз съм много раздвоен неискам още да ги отказвам нз дали като порасна ще пуша но не искам да ги отказвам,но след думите на майка ми ми стана гадно и незнам как да и кажа,че не искам да ги спирам ](*,) ](*,)

IlLuSi0nS`
06-10-2007, 11:33
ако пушиш от скоро по-добре ги спри докато е време, защото зависимостта към никотина е една от най-силните зависимости.. а пък нищо не ти дава като усещане.. няма смисъл да пушиш цигари..

tuguduk
06-10-2007, 11:45
Toчно така,цигарите са опасни.Никотина е вид наркотик,спри докато е време.Ако ще пушиш пуши коз

sWeEt_SeEd
06-10-2007, 12:40
ахеахех, стига бе, после ше последва и лекция за коза и колко е опасен ,даже повече от цигарите...аа хрумна ми, ето...след като разбере,че пушиш коз, това ще и се струва толкова опасно,че ше ти дава да пушиш цигари и няма да ти говори колко са вредни :mrgreen: ..не ми обръщай внимание :-& като ти се пуши бъди искрен с майка ти и и кажи истината-Мамо, пуши ми се и ше си пуша. Няма да ти казвам да ги откажеш(независимо,че е хубаво) щото не ти е тфа въпроса :smt006

d@$tmo
06-10-2007, 15:24
Не се впрягай толкова. ;)
Ако искаш да пушиш за успокоение на майка ти й кажи, че ги спираш, а просто си продължи по стария начин... да си ги пушиш скришно... или направо й кажи, че няма да ги спреш и тва е. ;)

06-10-2007, 16:44
стига глупости бе не са вредни те така ти казват за да те сдухат то това не ти вреди почти както и коза.има хора които пушат по 20 30 години като наще например и кво нищо им няма може да ти съкращава живота ама малко а и за кво ти е да живееш по дълго но мизерно сега си живей като цар то като станеш стар кво мисиш че ще е голям купон ли да нямаш пари да не можеш да се движиш и да не знаеш кво става из света [-X

cMeTaHka
06-10-2007, 19:49
i za6to neiska6 da gi otkazva6?! ni6to pove4e ne si kogato pu6i6 a se sumnqvam da pu6i6 ot super mnogo vreme 4e da ne moje6..az pu6a ot..4akai da smetna ..ot 5 godini nqkude i iskam mnogo da gi spra i 6te go napravq ..tfa ni6to dobro ne ti nosi

k'maro
06-10-2007, 20:23
Горе долу от половин година пуша ама някакси като си на купон
е по-забавно да си пушиш или акто се съберем в даскало в пушалнят някакси е по-яко

06-10-2007, 20:27
Майкати говори пълни простотии. Ако пушиш по 3 кутии на следобяд може и да хванеш, ама ако очакваш от половин или една кутия на ден.

Seducti0n
06-11-2007, 07:57
Здравей,едва ли идеята,че цигарите вредят ти е дошла на ум,чак след разговора с майка ти.Тя е твой родител и е нормално да се тревожи за теб и за здравето ти.Това,което ти говори са напълно реални и истински неща и тя го прави за да те предпази,доколкото е възможно.Права е,че решението е изцяло твое.Моят съвет е,ако имаш достатъчно силна воля да ги спреш,ако не просто се примири и с времето,ще не ще и на майка ти ще и се наложи да приеме обстоятелствата.

L0v3_suX
06-11-2007, 08:08
emi kvo da ti kaja ti si izbira6 dali da pu6i6 ili ne.. az sy6to pu6a (i to dosta stabilno) i mn mn iskam da gi spra i sig nqkoi den 6te uspeq:) se pak 6tom ti e gadno ot tva koeto ti kazva maika ti mai e nai dobre da gi spre6.. taka ili ina4e si o6te v na4aloto i 6te ti e po lesno

p.s 6tom ba6ta mi koito sled pu6ene 22 god uspq da gi spre i ot 3 god ne e palil a dqdo mi sled 30 god pu6ene ve4e ne e palil 20 godini.. na4i i ti 6te moje6:)