PDA

View Full Version : kolata maska na..



06-10-2007, 11:47
kolat amaska na intimnite mesta mnogo li boli.. az sam si pravila kola maska na racete i krakata i ne e 4ak bolka az umirane .. no za "dolu " ne znam... i mnogo li vreme se pravi .. g/d .. v domashni uslovi li da mi go napravi nqkoe pr-ka primerno.... shtoto jiveq v malak grad i de'a znam kofti mi e da hodq na kozmetik.. .. ta takak 10x predvaritelno :P

sWeEt_SeEd
06-10-2007, 12:16
Първият път като си направиш няма да е толкова приятно...не знам има различни хора,едни са пикли и всичко ги боли, други се държат мъжки, аз лично издържам(макар да не е много поносимо) , но трабва да се прави редовно, да не чакаш да стане горичка, щото тогава всеки път ще си те боли доволно. И едно важно нещо...Ако преди си се бръснала и го правиш редовно от ДОСТА време-забрави, космите са станали доста твърди, гъсти и упорити и ше се прокълнеш ,че си отишла...още повече ,че някои косми няма да се махнат дори...само ше ти тече кръв и ше си нараниш кожата.

Ollas
06-10-2007, 14:25
Да да... не е работа да се бръснеш и след това на кола маска. Иначе после е много гладичко. Ама така или иначе ще боли. Докато не пробваш, няма как да разбереш.

Axel_f
06-10-2007, 17:14
Еми няма смисъл да те лъжем,боли си и не е приятно никак.Но като всяко нещо на този свят се свиква и поне не ти прави такова впечатление :roll: А и все пак цялата работа трае не повече от 20 мин,което не е кой знае колко. А после имаш цяла седмица преди да почнат да растат изобщо някакви косми, и около месец до следващата процедура \:D/

krasivata_luvica
06-10-2007, 17:29
az puk s EPILATOR "ot dolu" :wink: