PDA

View Full Version : депресирана съм



emanuelaааАаА
06-10-2007, 11:55
Эдравеите на всички.Реших да пусна тема,эащото ми е много тежко,тъжно,подтиснато... :smt010 !не пускам темата с нагласата вие да ми решите проблема или нещо подобно!Просто энам,че малко раэбиране и няколко думи от вас може би ще ми донесат някаква надежда или пък желание эа нещо.Напоследък много се депресирах!Само ме лъжат,а и съм доста пренебрегната!В любовта некакъвв късмет,ама некакъв.Много ме боли,эащото все се влюбвам със сърце,и все съм наранена :smt010 :smt010 :smt010 А сега явно много неща са се струпали и съм МНОГО МНОГО МНОГО подтисната!Като се сетя ,че утре съм на училище и ми става лошо буквално,надига ми се.ПРосто не искам да виждам никой,да говоря....искам само да се эатворя и да плача! :smt010 Неэнам какво става,но просто съм съсипана,боли ме и нямам желание эа АБСОЛЮТНО НИЩО
Благодаря ви ,че прочетохте това!!!Оценявам го

06-10-2007, 12:08
kato na4alo moje da si kaje6 godinite :smt006

MoHuTo
06-10-2007, 12:10
Миличка всеки си има кофти период, и тогава света му се струва крив..просто не трябва да се отчайваш, знам че сега ти се струва че лошото няма да има край, но повярвай - ще има :wink: Трябва само да не се отчайваш, излизай повече с приятелки, колкото и да не ти се иска и да нямаш желание...просто не се затваряй в себе си :wink: Дано съм ти била полезна :) Успех :wink:

06-10-2007, 12:18
Imala sam takiva periodi i sam ubedena,4e kakvoto i uspokoqva6to da ti kajem sega 6te ti se struva bezsmisleno,no ti davam garatztiq,4e 6te ti mine s1vsem skoro-izvedn1j 6te nameri6 ne6to koeto da te nakara da se usmixne6.No zapomni-badi smela i go t1rsi-ne 4akai samo da doide pri tebe!

06-10-2007, 12:28
kolkoto i kriv da ti se struva sveta sega zapomni, 4e sled lo6oto vinagi idva dobroto! ;-) ne biva da se zatvarq6 v sebe si ! :!: izlizai s priqteli i ne misli za ni6to, koeto da te raztroiva :)

Vladokaaa
06-10-2007, 12:30
А ние с какво трябва да помогнем???

Presley
06-10-2007, 14:42
kolkoto i kriv da ti se struva sveta sega zapomni, 4e sled lo6oto vinagi idva dobroto! ;-) ne biva da se zatvarq6 v sebe si ! :!: izlizai s priqteli i ne misli za ni6to, koeto da te raztroiva :)

sherry
06-10-2007, 14:48
Животът не е лесен, но пък с нищо няма да си помогнеш, ако се тръшкаш и предаваш.
От теб самата зависи колко дълго ще си депресирана. Поплачи си, помисли си, а после стани и се мотивирай да продължиш напред. Не ти върви в любовта. Ок. Забрави неволята си и открий сърцето си за нов човек. Не го обвивай в броня, защото никога вече няма да го докоснат и няма да си щастлива. Недей да се мръщиш, че трябва да ходиш на училище. Там ще срещнеш някои от приятелите си, които ще запомниш за цял живот. Там ще прекараш някои от най - веселите си мигове, стига да се отпуснеш.
Напред и нагоре! Всеки има моменти на трудности, но за да се справим с тях, не трябва да се предаваме, а да се борим докрай!

oTPoBHa
06-10-2007, 14:49
pff da marshall тапако заяждаш се.. аз допреди няколко дена (а може би и все още) бях в някъф такъф шибан период.. тогава обикновено загубвам желание да излизам, 'щото има едно такова нещо, че като на тебе ти е сдухано и другите го разбират и по0чват да си мислят некфи тъпотии за тебе .. гадно е, а и мисълта за даскало ме измъчва.. и не хода . намирам си отнякъде бележка и не хода.. яя ше им еб* майката , на мене като ми е някфо такова нямам желание за абсолютно нищо. ма си зимам китарката и си свиря.. може и на пианото да седна.. може и да излезна някъде на тихо и спокойно местенце , в някой парк или градинка или горичка и си сядам някъде и си мисля.. САМА обаче! тфа ф случая е важно. не знам по-добра рецепта от тфа , освен да праиш точно тфа което искаш в дадения момент . не искаш да ходиш на даскало - кеф ти, не ходи , да го духат .. но винаги има една утрешителна мисъл - скоро даскалото свършва и вероятността за честата поява на такива кризи се намалява значително.

sasha_90
06-10-2007, 15:06
Тва е живота-гаден,гаден и пак гаден!Но ти пък на пук на всичко гадно можеш да си мечтаеш за нещо добро.

fulldelight
06-10-2007, 15:14
Разбирам те отлично...имаше един период от около 1-2 месеца, когато бях просто съсипан, защото последната ми връзка приключи по възможно най-гадния начин. Трябва да ти кажа, че по принцип съм човек, който обича да се весели, да излиза, да се събира с хора, но тогава исках само да си издъня МП3 с някоя тъжна песен и да си стоя сам....
Но мога също да ти кажа, че така вредиш САМО НА СЕБЕ СИ !!

Vladokaaa
06-10-2007, 16:28
pff da marshall тапако заяждаш се.. аз допреди няколко дена (а може би и все още) бях в някъф такъф шибан период.. тогава обикновено загубвам желание да излизам, 'щото има едно такова нещо, че като на тебе ти е сдухано и другите го разбират и по0чват да си мислят некфи тъпотии за тебе .. гадно е, а и мисълта за даскало ме измъчва.. и не хода . намирам си отнякъде бележка и не хода.. яя ше им еб* майката , на мене като ми е някфо такова нямам желание за абсолютно нищо. ма си зимам китарката и си свиря.. може и на пианото да седна.. може и да излезна някъде на тихо и спокойно местенце , в някой парк или градинка или горичка и си сядам някъде и си мисля.. САМА обаче! тфа ф случая е важно. не знам по-добра рецепта от тфа , освен да праиш точно тфа което искаш в дадения момент . не искаш да ходиш на даскало - кеф ти, не ходи , да го духат .. но винаги има една утрешителна мисъл - скоро даскалото свършва и вероятността за честата поява на такива кризи се намалява значително.


dgd :smt019

ЕвелинаааАаааА
06-10-2007, 16:42
Много благодаря на хората,които се опитаха да ми вдъхнат надежда.Честно каэано ме накарахте да се поэамшсля,отново благодаря.Все пак ако още някой иска нека каже нещо :-) Пак мерси ....

Digital
06-10-2007, 16:43
Много благодаря на хората,които се опитаха да ми вдъхнат надежда.Честно каэано ме накарахте да се поэамшсля,отново благодаря.Все пак ако още някой иска нека каже нещо :-) Пак мерси ....
пиши ми на лично. майстор съм в отдепресирането на депресирани депресанти.

Евелинаааааааа
06-10-2007, 16:53
Много благодаря на хората,които се опитаха да ми вдъхнат надежда.Честно каэано ме накарахте да се поэамшсля,отново благодаря.Все пак ако още някой иска нека каже нещо :-) Пак мерси ....
пиши ми на лично. майстор съм в отдепресирането на депресирани депресанти.
Не съм регната ,а и не искам да стана депресантката на форума :-D Драсни тука :-D

koalka
06-10-2007, 17:51
Не трябва да се предаваш, а да се бориш с лошите моменти.Да се опитваш да ги преодоляваш.Не трябва да гледаш така на нещата.Разбирам, че ти е много трудно и не мислиш така, но не трябва да се съсипваш заради момчета, които са те наранили.Те не го заслужават.

Госта_нерегистриран
06-10-2007, 18:18
Спокойно emanuelaaaAaA всеки е имал такива периоди.Аз също.Понякога ми се е искало направо да се забия в земята и никога да не изляза от там.4увствах се безполезен,незнаех кво да правя с живота си ,сякаш вси4ки ме мразеха а аз се дразнех от вси4ко.Просто пулна 0.Добре 4е вси4ко това преминава и когато ти се слу4и нещо хубаво (колкото и незна4ително и дребни4ко да е то )пак ще се по4увстваш добре.Само не се изолирай.Както казаха другите - излизай с приятели и много скоро ще забравиш депресията.Have a nice day ! :D

Soy_tu_mujer
06-10-2007, 18:32
Shte ti mine.Prosto si v truden period.I az mnogo 4esto izpadam v takiva nastroenie...koeto e losho!Uverqvam te, 4e utre shte si po-dobre...!

^`Viki`^
06-10-2007, 22:50
Всеки има такива моменти. И аз понякога се чувствам така, а да не говорим, че в момента си имам доста проблеми на главата, но всичко си идва на мястото :) просто намирам с какво да се разсейвам и забавлявам.

Shadow_Walker
06-11-2007, 08:58
Эдравеите на всички.Реших да пусна тема,эащото ми е много тежко,тъжно,подтиснато... :smt010 !не пускам темата с нагласата вие да ми решите проблема или нещо подобно!Просто энам,че малко раэбиране и няколко думи от вас може би ще ми донесат някаква надежда или пък желание эа нещо.Напоследък много се депресирах!Само ме лъжат,а и съм доста пренебрегната!В любовта некакъвв късмет,ама некакъв.Много ме боли,эащото все се влюбвам със сърце,и все съм наранена :smt010 :smt010 :smt010 А сега явно много неща са се струпали и съм МНОГО МНОГО МНОГО подтисната!Като се сетя ,че утре съм на училище и ми става лошо буквално,надига ми се.ПРосто не искам да виждам никой,да говоря....искам само да се эатворя и да плача! :smt010 Неэнам какво става,но просто съм съсипана,боли ме и нямам желание эа АБСОЛЮТНО НИЩО
Благодаря ви ,че прочетохте това!!!Оценявам го1.нареви се за да ти мине.
2.спри да мислиш негативни неща
3.да не ти пука толкова
4.всичко ще се оправи някога :)

hforce
06-11-2007, 12:44
v depresiq si, mn vajno
1. 6te ti mine
2. sled vreme i ti 6te si 6tasliva
i az sum imal mnogo periodi na depresiq, no sega sum super 6tasliv i si4ko mi e nared, 4ovek trqbva da prejivee ne6to gadno, za da mu se slu4i posle ne6to hubavo

06-11-2007, 12:57
depresiq- osnovnoto,koeto izpitvam v momenta. dobre do6la v kluba na pre*banite sur4ica, naraneni ot ne6tastnici. az predlagam edna glupost koqto pove4e tuk 6e re6at 4e e nai-lo6oto vuzmojno re6enie-aide da hodim da se napiem qko, da ne ni puka za ni6to, da si dunim muziak i da nqmame nujda ot nikoi 6ibanqk za da ni e kef. znam 4e ne e re6enie oba4e sled edno piene ne6tata izglejdat po razli4en na4in

Digital
06-11-2007, 15:19
Много благодаря на хората,които се опитаха да ми вдъхнат надежда.Честно каэано ме накарахте да се поэамшсля,отново благодаря.Все пак ако още някой иска нека каже нещо :-) Пак мерси ....
пиши ми на лично. майстор съм в отдепресирането на депресирани депресанти.
Не съм регната ,а и не искам да стана депресантката на форума :-D Драсни тука :-D
не искам тук срам ме е. O:)

-MiSs Sixty-
06-11-2007, 15:43
Всеки има такива моменти. За щастие - аз не обичам да търся състрадание у някой. Не обичам да се правя и на жертва. Предпочитам да си пусна някоя сдухваща песничка, да си порева и да се успокоя. :))

Евелина
06-11-2007, 19:07
depresiq- osnovnoto,koeto izpitvam v momenta. dobre do6la v kluba na pre*banite sur4ica, naraneni ot ne6tastnici. az predlagam edna glupost koqto pove4e tuk 6e re6at 4e e nai-lo6oto vuzmojno re6enie-aide da hodim da se napiem qko, da ne ni puka za ni6to, da si dunim muziak i da nqmame nujda ot nikoi 6ibanqk za da ni e kef. znam 4e ne e re6enie oba4e sled edno piene ne6tata izglejdat po razli4en na4in
Еми права си.Съгласна съм :-D

SpOrTs_GiRl
06-11-2007, 19:29
Много благодаря на хората,които се опитаха да ми вдъхнат надежда.Честно каэано ме накарахте да се поэамшсля,отново благодаря.Все пак ако още някой иска нека каже нещо :-) Пак мерси ....
пиши ми на лично. майстор съм в отдепресирането на депресирани депресанти.


ами.. аз такова.. 8-[ трябва ми човек като тебе.. постоянно (разбирай всеки ден) изпадам в някакви страшни депресии.. :smt010 моля пиши ми на скайп vasito8996 .. моляяя 8-[ :smt010

miloto_girl_4e
06-11-2007, 19:33
Нормално ...
Доста тийнейджъри са били в това състояние...
Така става, когато на човек му се струпат повечко гадни неща наведнъж...
Но спокойно, след гадните неща идват хубавите :P
А тези хубави неща са толкова хубави, че те карат да забравиш всичко лошо в миналото си :P
Времето ще мине и ще откриеш доста неща, на които да се радваш :wink:

Digital
06-11-2007, 20:30
Много благодаря на хората,които се опитаха да ми вдъхнат надежда.Честно каэано ме накарахте да се поэамшсля,отново благодаря.Все пак ако още някой иска нека каже нещо :-) Пак мерси ....
пиши ми на лично. майстор съм в отдепресирането на депресирани депресанти.


ами.. аз такова.. 8-[ трябва ми човек като тебе.. постоянно (разбирай всеки ден) изпадам в някакви страшни депресии.. :smt010 моля пиши ми на скайп vasito8996 .. моляяя 8-[ :smt010
o.O

Vikitooo
06-11-2007, 21:04
На петнайсет, мечтаят добрите момичета
да срещнат, по пътя за вкъщи, любов...
Да бъдат безумно и дълго обичани,
но пътя до вкъщи е винаги нов.

Tova e mnogo tochno!

devoikata
06-16-2007, 10:50
На петнайсет, мечтаят добрите момичета
да срещнат, по пътя за вкъщи, любов...
Да бъдат безумно и дълго обичани,
но пътя до вкъщи е винаги нов.

Tova e mnogo tochno!

Хех..НАПЪЛНО съм Съгласна :)

malina_90
06-17-2007, 06:50
I smen se slu4va su6toto i e mnogo gadno,no trqbva da misli6 polojitelno i da ne se zatvarq6 v sebe si. [-X Dori vsi4ko da ti se struva 4e e skapano,ti gledai samo napred.Nadqvam se da sum ti bila polezna;)