PDA

View Full Version : Една любов...



No`LoVe`4`me
06-10-2007, 12:50
Една история за любов, страдание и болка... Всичко започна когато бях 8 клас ново училище,нов клас...Сближих се с почти всички, но най-много със едно момче.Аз го съветвах и той мене също..Започнахме да излизаме,да си споделяме всичко...И така неусетно той стана моят най-добър приятел...Когато ме болеше,когато плачех...Когато падах...Той ми помагаше...Даваше ми дадежда...И така дойде лятото...Наложи се да ме оперират..Чувствах се ужасно,но Той ме подрепи както винаги..Оперираха ме и той поиска да излезем ... и така излязохме и на мен ми стана много по-добре...Та той ме разсмиваше,той ме караше да се чувствам добре!И така започна новата учебна година...Мина месец с него бяхме неразделни..Помагахме си...Но от шегички започнахме да се гушкаме...И така всеки ден...Докато един ден не се целунахме и той ме ми призна че ме обича...Тогава се чувствах доста объркана та той ми бе най-добрия приятел...Класът ми не го прие добре...Аз имам доста врагове там...Започнаха интриги...Интриги, които ни скарваха и така всеки ден...Той скъса с мен..Плаках всеки ден.. Чувствах се мъртва...Не можех да живея...По някакъв начин той дойде при мен и поиска да сме заедно аз се съгласих нали го обичам...Но пак се намериха хора, които да ни скарат и така...Сега ми е много трудно той има нова приятелка..От един клас сме.. и ми е много кофти...Живота е много гаден..Обмислих идеята да се изместя, но не мога там имам и приятели ...И няма да мога да живея без да го виждам....Oбичам го ....а не трябва...

simba007
06-10-2007, 13:01
Милата...Аз преживях две подобни истории.Е едната още я преживявам.И в двете деиствието е с моите най-добри приятелки от които не го очаквах.Ако искаш ми пиши в скайпа....

06-10-2007, 13:01
Мразя пресилени жалки разкази.
Умри в агония.

06-10-2007, 13:09
Милата...Аз преживях две подобни истории.Е едната още я преживявам.И в двете деиствието е с моите най-добри приятелки от които не го очаквах.Ако искаш ми пиши в скайпа....
какъв ти е skype-a

~LiPs oF aN aNGeL~
06-10-2007, 13:38
С времето ще свикнеш да го виждаш и колкото и да те боли ще преодолееш мъката.Не казвам,че няма да ти е тежко.Напротив.Ще плачеш,ще падаш,ще ставаш,ще умираш по малко всеки ден.Но ако си силна ще успееш да се справиш.Вярвай в себе си и не се отказвай :)

sherry
06-10-2007, 14:40
Явно връзката ви не е била достатъчно силна, иначе нямаше да позволите два пъти да ви разделят. След като сте осъзнавали, че всичко около вас е интриги, трябваше да не им се връзвате и да сте заедно, въпреки тях. Ваша грешка.
Опитай се да продължиш напред, неизжежно е да ги виждаш, даже да си в другия клас, това пак ще става. Опитай се да намериш щастието си другаде. Успех.

BeBsItO
06-10-2007, 18:18
:roll: gorki4kata ti :( ne moga ti pomogna osven da ti sa4ustvam, naistina gadna istoriq. :roll: prosto trqbva da iz4aka6 drugiq 4ovek koito 6e te nakara da zabravi6 predi6niq :( nqma na4in i takiva ne6ta stavat ":( horata sa mn gadniiii ppo nqkoga

Госта_нерегистриран
06-10-2007, 18:30
Ами кво да ти кажа , щом два пъти се е разделил с тебе само заради интриги в класа и ти е при4инил това да те изостави като тръгне със твоя съу4ени4ка (знаейки колко го оби4аш и как ще те нарани това) зна4и просто не те заслужава и пропуска шанса да бъде с моми4е, което въпреки вси4ко го оби4а и все още мисли за него .

sasha_90
06-10-2007, 18:36
Това е "-"-са на една такава връзка-всеки се опитва да те раздели с него.

^`Viki`^
06-10-2007, 22:46
Първо замисли си струва ли си заради някой, на който едва ли му пука особено много, да си пропиляваш училището и другото е, че вече два пъти сте късали и то заради някой хора които ви се месят. Според мен това не е връзка, щом си нямате вяра един на друг и позволявате други да ви съсипят връзката. Така е по-добре апък и все някога ще срещнеш някой друг.

lLady_MooN_RaiN
06-11-2007, 03:31
Ако те обичаше истински щеше да вярва на теб, а не на това какво говорят другите и нямаше да позволи на интригите да ви скарат. Толкова е просто.

alkobalko
06-11-2007, 04:04
Явно връзката ви не е била толкова силна, щом е повярвал на другите, а не на теб. Няма смисъл да продължаваш да страдаш, знам че звучи трудно, но не е невъзможно.

koalka
06-11-2007, 05:41
Обичаш го, обаче той не го заслужава.Ако толкова те обичаше нямаше да повярва на интригите в класа ви, а на теб.Приеми това нещо като минало и не се обръщай назад.По-добре така, от колкото да се измъчваш.

Th3MaN
06-11-2007, 11:30
Така е като даваш на другите да те тъпчат и мачката. Как ще ви скара някой. Не трябва да даваш на никой дори да си мисли да се ебава с теб. Трябва да си промениш държанието.

LoNeLiNeSs_
06-11-2007, 11:57
Taka e, jivota naistina e mnogo gaden! Moqt klas e su6tiq. Minalata godina hodih s edin moi suy4enik, ama ne6to ne se poly4i. :( I v momenta hodq s dygo mom4e ot moq klas. Vsi4ko be6e strahotno. Bqhme nerazdelni 2 meseca, no sega ne6to ne e nared. Nz no imam 4yvstvoto, 4e toi me izbqgva. Moje bi nqkoi my e kazal ne6to ili ... ve4e nz kakvo da si mislq :-k

~LiPs oF aN aNGeL~
06-11-2007, 18:59
Продължавай напред.Но няма да можеш да започнеш на ново ако се затормозяваш с минали грешки.Просто гледай напред.Скоро всичко ще ти се вижда една наистина тъпа грешка... :?