PDA

View Full Version : Секс по време на цикъл???



karamela
06-10-2007, 14:37
Какво мислите за секса по време на цикъл???Практикувалили сте го???Ако да със или без презерватив???И свършвалили са ви вътре без пр???Питам,защото вероятността да забременееш по време на цикъл е минимална,да не кажа никаква.Та правилили сте го???? :roll:

_PuNk`PrInCeSs_
06-10-2007, 15:41
м мм не съм практикувала такъв секс ама не ми се струва много уда4но \:D/ :roll: :D хихи, нз малко гнусни4ко ми се струва

shadow4e
06-10-2007, 15:46
Правила съм секс по време на менструация. Без презерватив, не бих си позволила да свърши в мен, както и той не би го направил - мислим за бъдещето си!

palomaaa
06-10-2007, 16:01
abe opsano e moje da stane nqkakva infekciq i da ima vazmojnost da zabremenee6,dori i da e po-malka,ima takava vazmojnost,po dobre ne riskyvai

MaKiNgMeCraZy
06-10-2007, 16:15
abe opsano e moje da stane nqkakva infekciq i da ima vazmojnost da zabremenee6,dori i da e po-malka,ima takava vazmojnost,po dobre ne riskyvai


Като и казваш, че е опасно и по-добре да не рискува по време на менструация даи изобщо да не прави секс понеже има опасност от забременяване.Ти чуваш ли се?Момичето си решава кога ще прави секс, но с това си изказване "Има вероятнот от забременяване, макар и по-малко, по-добре не рискувай" ставаш смешна.

palomaaa
06-10-2007, 16:19
4e neka si prai sex de,ama da ne svar6va v neq....tova imax predvit,neka se pazi

karamela
06-10-2007, 16:25
Много мси на всички!!! :wink: Специални поздрави на MaKiNg`Me`CraZy!!!

Komshiikata
06-10-2007, 22:19
Правила съм.Беше с презерватив и тои свърши в мен (естествено).По време на цикъл,секса без презерватив е рискован,защотот има ред болести ,които може да хване момчето(мажът).

alkobalko
06-11-2007, 03:58
Не сме го практикували, не мисля да го правим в скоро време. Иначе при секс в този период е задължителна употебата на презерватив.

Sevt
06-11-2007, 05:35
Правил съм, без .

dddddd
06-14-2007, 17:45
Правила съм.Беше с презерватив и тои свърши в мен (естествено).По време на цикъл,секса без презерватив е рискован,защотот има ред болести ,които може да хване момчето(мажът).
Mnogo e opasno za mom4eto da pravi sex bez prezervativ, kogato jenata e v cikyl...veroqtnostta da se polu4i infekciq na penisa e okolo 60%...moje da e nqkoe leka, no sym 4uval i za dosta seriozni infekcii...vse pak pri cikyl jenata otdelq "mrysnata" kryf ot organizma i....moq syvet e samo s prezervativ...

Котарана
06-14-2007, 18:09
Мне не съм го правила в цикъл...гнус ме е ебаси и всичко че стане в кръв..все пак 7 дена няма да умра без секс.

koalka
06-14-2007, 18:18
Не, мисля, че само веднъж и то ми свършваше.
Иначе по време на менструацията-не, защото и на мен без това не ми се прави секс.

06-14-2007, 20:36
'mrusna kruv' !!! be ti lud li si be ? suvsem normalna kruv si e,kak moje da ima tolkova negramotni xora ?
mrusna kruv... ](*,) ](*,) ](*,)

mravkata_z
06-14-2007, 20:42
Да, правила съм редовно, но винаги с презерватив, тогава женските полови органи са едвали не "отворени" много по уязвими и податливи на всякакви инфекции. Освен това по това време се сменят епителните клетки във влагалището и всякакъв вид дразнения предразполагат за видоизменянето на клетките- развитие на рак. А мен са ме зачели на 7мия ден от цикъла на мама. Това са фактите, прави си изводите. :-)

BellE
06-14-2007, 20:49
'mrusna kruv' !!! be ti lud li si be ? suvsem normalna kruv si e,kak moje da ima tolkova negramotni xora ?
mrusna kruv...

Много е тъпо да се възмущаваш и очевидно изобщо да незнаеш за какво става въпрос. Дори в учебниците по биология за осмокласници е написано ясно, че кръвта, отделена при менструация е "мръсна".. Защо се отделя според теб? Точно заради това.. и жените, които имат проблем с менструацията, за това я предизвикват, защото е вредно за организма... Преди да правиш такива изказвания се поинетересувай малко!

Sexapilna_kukla
06-14-2007, 20:50
Да, правила съм го, но в края на менструацията си, без презерватив, но не е свършвал в мен, защото шанс за забременяване винаги има.

gazarka
06-14-2007, 21:57
pravili sme go s prezervativ,no men mi be6e nekomfortno i ne se otpusnah.taka 4e ne preporu4vam sex po vreme na cikul

Sunny_stz
06-19-2007, 22:31
Мне не съм го правила в цикъл...гнус ме е ебаси и всичко че стане в кръв..все пак 7 дена няма да умра без секс.

дааам :)

FelisDirus
06-19-2007, 23:21
Правила съм секс по време на менструация. Без презерватив, не бих си позволила да свърши в мен, както и той не би го направил - мислим за бъдещето си!


Съгласна съм.

MoHuTo
06-19-2007, 23:25
Ми не съм го практикувала, защото по време на менструация нямам никакво желание за секс, пък и ми се струва малко тъпо..нз :::

shizzle
06-20-2007, 09:36
Правил съм го веднъж, на края на менструацията на приятелката ми, без презерватив. Не стигнахме далеч, защото й беше неприятно (а и аз не бях на седмото небе от радост).

Но!

Първо, никога не съм си мислил да свършвам в нея.

Второ, тя получи нещо като съсирек и трябваше да се ходи на гинеколог след това. И това за пет минути най-нежно и бавно любене. Така че - опасничко си е, поне такъв е моят опит.

krem4et0
06-20-2007, 09:40
По време на менструация съм супер разгонена, но не съм правила секс. виж секс по време на цикъл си правя редовно, защото цикъл е времето от началото на 1 менструация до началото на следващата!

hahavteen
06-20-2007, 10:01
Pravila sum niakolko puti i edinia be6e na vtoria den.. :roll: Vinagi s prezervativ!

06-20-2007, 10:11
a malko da te svetna karamela,4e veroqtnostta ot zabremenqvane v cikul e mnooooooogo golqma,tui kato kruvta privli4a spermata !!! :smt014

06-20-2007, 10:13
op iskah da kaja v menstruaciq :D

krem4et0
06-20-2007, 10:18
то може да привлича спермата(не знам колко е вярно), ама по време на менструация е трудно да има яйцеклетка в овулация. Ако ще спермата на 200 мъже да ти се влее във влагалището, няма ли овулация, няма как да има бебе.

shizzle
06-20-2007, 10:55
Ако ще спермата на 200 мъже да ти се влее във влагалището, няма ли овулация, няма как да има бебе.

След такива коментари разбирам колко съм загорял ><

lLady_MooN_RaiN
06-20-2007, 11:19
Секс по време на цикъл не е здравословен нито за жената, нито за мъжа.

hahavteen
06-20-2007, 11:38
Секс по време на цикъл не е здравословен нито за жената, нито за мъжа.

Za6to? (ne se zaiajdam prosto pitam,tui kato 4yvam za takova ne6to za purvi put.ako se pravi s prezervativ ne bi triabvalo da ima problem za nito edin ot dvamata do kolkoto sum zapoznata,no moje i da gre6a... :-k )

P.S. : I mai ima6 predvid "menstryacia",a ne "cikul" :wink:

SpOrTs_GiRl
06-20-2007, 12:11
Не съм го правила и не мисля да пробвам. :-k

lLady_MooN_RaiN
06-20-2007, 12:20
Секс по време на цикъл не е здравословен нито за жената, нито за мъжа.

Za6to? (ne se zaiajdam prosto pitam,tui kato 4yvam za takova ne6to za purvi put.ako se pravi s prezervativ ne bi triabvalo da ima problem za nito edin ot dvamata do kolkoto sum zapoznata,no moje i da gre6a... :-k )

P.S. : I mai ima6 predvid "menstryacia",a ne "cikul" :wink:

Ако е с презерватив няма проблем.

kolegata_88
06-20-2007, 14:01
pravil sym go, BEz prezarvativ i daje edin pyt svyr6ih v neq. NE e Zabremenqla ( ne kazvam 4e ne e vyzmnojno) i na men ni6to mi nqma. Moje6 da se omaje6 s kryv samo ako tq e otgore, ina4e ni6to ti nqma i nqma6 kryv po sebe si.

mi6lenceto9
06-20-2007, 14:27
az puk sum 4uvala 4e po vreme na menstruaciqta e mn golqma vazmojnostta da se zabremenee.tova vqrno li e?

krem4et0
06-20-2007, 15:03
az puk sum 4uvala 4e po vreme na menstruaciqta e mn golqma vazmojnostta da se zabremenee.tova vqrno li e?
Не е вярно. Забременява се само и единствено по време на овулация!!!!! Друг е въпросът, че тя може да съвпадне с менструацията. При зрелите жени с вече нормализиран цикъл това е много малко вероятно.

malkoto_sladur4e
06-20-2007, 16:48
С моя приятел само чакаме да се видим докато съм в цикъл за да го правим без гума!Няма нищо лошо от това само дето малко се пооклепва... :-s

Glezanka
06-20-2007, 20:39
Da,no w takiwa dni w koito ne mi teche silno .... bez prezerwatiw,no za swurshwane wytre i duma da ne stawa ... [-X

Kurdokolenko
06-22-2007, 21:31
imah edna mastiq, koqto mnogo se kefe6e na takiva 4udesa :lol:

key_of_hell
06-22-2007, 21:44
'mrusna kruv' !!! be ti lud li si be ? suvsem normalna kruv si e,kak moje da ima tolkova negramotni xora ?
mrusna kruv... ](*,) ](*,) ](*,)

am vsu6tnost e mrusna kruv!Vuv venite mi te4e normalna kruv ot koqto tqloto mi ne se natravq a kogato mi doide polu4avam Sindrom na toksi4niq 6ok!De da znam ako si e normalna kruv to 6te6e da si e normalno kruvote4enie ama do sega ne sum kolabirala ot porqzvane puk de da znam!
Ako ne znae6 ne6to ne go komentirai!Stava li?

&amp;ILoveU2
06-22-2007, 21:57
'mrusna kruv' !!! be ti lud li si be ? suvsem normalna kruv si e,kak moje da ima tolkova negramotni xora ?
mrusna kruv... ](*,) ](*,) ](*,)

am vsu6tnost e mrusna kruv!Vuv venite mi te4e normalna kruv ot koqto tqloto mi ne se natravq a kogato mi doide polu4avam Sindrom na toksi4niq 6ok!De da znam ako si e normalna kruv to 6te6e da si e normalno kruvote4enie ama do sega ne sum kolabirala ot porqzvane puk de da znam!
Ako ne znae6 ne6to ne go komentirai!Stava li?
А ти да имаш елементарни познания по човешка или каквато и да е анатомия. А и имаш ли си на представа какво е синдром на токсичния шок - явно не. Първо това не е само кръв от цялата течност (около 300мл) за цялата менструация някъде 60-70 са кръв. И си е напълно нормална кръв - приложението и е да изхранва ембриона.
та по темата:
не мисля, че бих го правила защото тогава и без това ми е дискомфортно

key_of_hell
06-22-2007, 22:13
'mrusna kruv' !!! be ti lud li si be ? suvsem normalna kruv si e,kak moje da ima tolkova negramotni xora ?
mrusna kruv... ](*,) ](*,) ](*,)

am vsu6tnost e mrusna kruv!Vuv venite mi te4e normalna kruv ot koqto tqloto mi ne se natravq a kogato mi doide polu4avam Sindrom na toksi4niq 6ok!De da znam ako si e normalna kruv to 6te6e da si e normalno kruvote4enie ama do sega ne sum kolabirala ot porqzvane puk de da znam!
Ako ne znae6 ne6to ne go komentirai!Stava li?
А ти да имаш елементарни познания по човешка или каквато и да е анатомия. А и имаш ли си на представа какво е синдром на токсичния шок - явно не. Първо това не е само кръв от цялата течност (около 300мл) за цялата менструация някъде 60-70 са кръв. И си е напълно нормална кръв - приложението и е да изхранва ембриона.
та по темата:
не мисля, че бих го правила защото тогава и без това ми е дискомфортно

ako v edna 4a6a s voda priqtelko sloji6 laina vodata pak 6te si e voda ama dale4 nqma da e 4ista ne misli6 li?
A za sindroma ve4e kazah 4e go imam i opredeleno znam kakvo e a ti osven da 4ete6 listovkata na tamponite si vij i nqkude drugude kakvo zna4i tova i 4e ne e predizvikano ot tqh a ot zadurjaneto na tazi "4ista kruv" v tqloto koeto se slu4va ne samo kogato polzva6 tamponi!
A i osven tova ot 3 godini u4a zado4no medicina v VMA po programata za napradnali gimnazialni u4enici ta aide da znam ne6ti4ko za anatomiqta!