PDA

View Full Version : ПИЩОВИ!!!



LADyy
06-10-2007, 15:28
Предлагам ви..в тая тема да даваме идеи и начини за преписване..начини,чрез които даскалите да не могат да ни видят...

find_m3
06-10-2007, 15:30
Ми аз съм за класиката преснимваш си текста умален на 50% и пищова ти става мини после лесно се преписва ама понякога те хващат винаги има шанс.Другото е да си запише темата на mp3-то и си я слушаш ама гледаш да не ти видят слушалките :lol:

VerryBerry
06-10-2007, 15:41
mi,men ne sam me hva6tali s pi6tov,no vs pak nai vajnoto e da se vnimava..ponqkoga raz4itam na ''carskite''pi6tovi ili na malki list4ena sganati na harmonika ili napraveni na mini knijka,taka hem trudno 6te te hvanat,hem 6te ima6 originalen pi6tov,mp3 playerite nai-4esto gi hva6tat..

corneliq_15^
06-10-2007, 15:47
НяКоЛкО НаЧиНа Да СкРиЕш ПиШтОвЧе За ПрЕпИсВаНе В УчИлИщЕ=-
***Препиши нужната информация на листа, но само от едната страна на листа, и ги закачи с карфици от вътрешната страна на якето

***Напиши нужното от вътрешната страна на носна кърпичка за еднократна употреба, сгъни я така че да не се вижда текста и я остави на чина
после само действай.

***Отиди на училище с не прекалено, но все пак прозрачно пликче вместо раница а листата с пищовите пъхни най- отгоре така че да можеш да четеш

***Можеш също да напишеш пищова върху самото пликче стига да е в по тъмни цветове

***Пишеш на правпъгълен лист, слепваш го с тиксо и го слагаш на ръката а отгоре обличаш блуза с по - широки ръкави

***(За момичета)Пишеш на листчета които слагаш под чорапогащника а обличаш дълга пола с по - големи цепки

***Записваш желаното на касетка, нужни са ти още само уокмен и по широка тениска

***Напиши с вече непишеща химикалка всичко на биал лист и под определен ъгъл можеш да четеш на воля. На учителя казваш че е просто
лист за чернова. Ако те хване казваш че си писал преди часа и то просто се е отпечатало и на този лист

***Можеш да напишеш част от урока на стола пред теб. Така хем ще гледаш уверено напред, хем ще си изкараш желаната оценка

***През междучасието си купи кифла, баничка или нещо от сорта и на хартииката (салфетката) си напиши нужното.

***Формули и таблици се пишат на гумичка която може дори да си подаваме.

***На дълго и тънко листче пишеш желаното и го увиваш около пълнителя на химикалката

***Можеш да залепиш листа с пищова на подметката на обувката или от вътрешната и страна

***Ако е по география или история и даскала позволява да се използва атлас напиши нужното на съответната карта
( за населението на картата за населението)

***Ако трябва да преписваш по литература или някой разказвателен предмет, си подложи с тетрадка по чужд език на която с латиница си си
написала нужното

***Можеш да запишеш нужното под формата на SMS

dano da sym pomognala :)

free_cool_GirL
06-10-2007, 16:52
xaxa qki sa :smt005 nie p1k ostavqme u4ebnici v koridora i seki hodi do WC prez 4asa ili teq det sedqt do prozoreca si gi pi6at tam 6tot tam e p1lno s spomeni s vsqkvi gluposti i nikoi daskal ne se se6ta da vidi kvo pi6e...ili ako imame otgovori na nqk1v test gi pi6em na d1skata s nqkvi uravnenie po algebra...stava mn sme6no 6tot vseki na 5 minuti e gotov a onaq sedi kat gr1mnata :smt005 a ako nqkoi daskal idvam k1m vas za da vi zeme pi6tova go p1hnete v pantalona si ili bluzata si ama da e nezabelqzano :smt005 :smt005 :smt005 s teq pi6tovi imame mn qki spomeni bqhme zalepili na g1rba na edin daskal otgovorite i tq bez da razbere si4ki prepisvaha :smt005 :smt005 :smt005

free_cool_GirL
06-10-2007, 16:54
xaxa qki sa :smt005 nie p1k ostavqme u4ebnici v koridora i seki hodi do WC prez 4asa ili teq det sedqt do prozoreca si gi pi6at na samiq prozorec 6tot tam e p1lno s spomeni s vsqkvi gluposti i nikoi daskal ne se se6ta da vidi kvo pi6e...ili ako imame otgovori na nqk1v test gi pi6em na d1skata s nqkvi uravneniq po algebra...stava mn sme6no 6tot vseki za 5 minuti e gotov a onaq sedi kat gr1mnata :smt005 a ako nqkoi daskal idva k1m vas za da vi zeme pi6tova go p1hnete v pantalona si ili bluzata si ama da e nezabelqzano :smt005 :smt005 :smt005 s teq pi6tovi imame mn qki spomeni bqhme zalepili na g1rba na edin daskal otgovorite i tq bez da razbere si4ki prepisvaha :smt005 :smt005 :smt005

AFT
06-10-2007, 17:01
Не е ли най-лесно да си научиш уроците? :-s

герф
06-10-2007, 22:18
Не е ли най-лесно да си научиш уроците? :-s
Най-лесно не,но най-уместно и редно, да ;)

N0_feAR
06-11-2007, 09:35
посгледнете в тоя сайт за новия вид пищов:стува ми се много хитро и ефикасно, но незнам дали наистина така ще действа www.market-uv.net

find_m3
06-11-2007, 10:07
А дали като почнеш да си светиш с лампичкта по чина няма да е малко съмнително :smt005

Ellie
06-11-2007, 10:19
Сядаш на листа и като ти трябва нещо гледаш. Само се направи на съсредоточен, подпри си главата на ръката.

krasivata_luvica
06-11-2007, 12:08
сядаш на по заден чин дори и да е на първия слагаш си плика или чантата пред тебе на чина под плика или чантата пищова и тайничко поглеждаш или пищова под листа на който пишеш може пък и да седнеш в/у него :-D :wink: =D> действа имам 4 по химия за годината :wink: :lol: :-D

06-29-2007, 16:48
Horca, edin savet - kazval go e daskal SQDAITE NA 2RITE 4INOVE - taka nqma da te hvanat, za6toto daskalite gledat kakvo stava na zadnite 4innove, a ne na prednite za6otto znaqt 4e teq det sa napred gi e strah da prepisvat i pogledat im e na poslednite 4inove. Nadqvam se da e ot polza \:D/

krasivata_luvica
06-30-2007, 05:30
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107085

Reed
06-30-2007, 10:38
Ъм...еми как-листче с много малки размери (:
На стола,на чина,в деклотето на блузата :lol: /спокс тама никой няма да иска да гледа/,на крака,в шапка...
Бтв има едни химикалки,дет като пишеш и после можеш да изтриеш всичко.Май една беше 1,50...

tayna_mayna
06-30-2007, 11:59
az puk kato imah test po istoriq i znaeh 4e na testa 6te ima dati subitiq i godini i v ku6ti na edin list si gi napisah i si gi zalepih ot vutre6nata strana na teniskata i prez 4asa vse si gledah godinite pod bluzkata i gospojata i da me vide6e neznae6e 4e gledam otgovori... xaxax :D

krisi_l@loka
07-01-2007, 10:41
Еми взимаш учебника под чина, на коленете ти или пък го изваждаш на чина и преписваш :-D При мене действа.
Принципно малки листчета, ако имаш дънки с джобове, които се разкопчават - слагаш пищова в джоба и разкопчаваш ;), когато искаш да видиш, а когато даскал наближава, закопчаваш джоба ;)

blqblq_f
07-02-2007, 22:26
аз повече няма да пипна пищови ... =; за малко да повтарям тая година заради тетрадката ми щото ме фанаха да преписвам от нея на изходното :? трябваше да науча целия учебник перфектно ... иначе щях да остана на поправка 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-03-2007, 07:49
az prepisvam samo po edin na4in :) na dvoen list vestnikova hartiq ot vutreshnata strana leki4ko s mooliv s ipisha neshtata :) iii hvashtali sa me vednuj :smt005 no ina4e e mn dobro kato na4in na prepisvane :)

moon_flower
07-03-2007, 08:01
Моя начин си е запазената ми марка,работи още от 5 клас,когато почнах да преписвам,сега завърших 8 и съм за 9.Значи,пишеш си пищова,ама така на хубав голям лист с едри букви и нахвърляно,все едно току що си си го записал.
Номера е следния:Казваш на даскалката:"Извинете госпожо,може ли да си извадя лист за чернова?"
Тя ти казва "ДА"(на мен винаги ми казва да...)
Вадиш някакъв лист там,правиш се,че го пишеш и в момента,в които вече си написал наушким нещото,вадиш пищова наяве(които е написан като чернова)
А са ми кажете,кои учител ще реши,че това,което си си го извадил с големи букви на чина и си го гледаш наи спокоино и си пишеш от него,е пищов?
Никои учител.
ВАЖНО!!!Никога не показваите,че ви е страх или ,че се притеснявате...отиде ви така труда на кино!Ще ви пипнат веднага!

KaTinCeTy
07-03-2007, 09:14
Az izpolzvam dosta na4ini za prepisvane.

Purviq- zalepvam si leikoplast na kitkite na rucete i na nego si zapisvam nujnoto info i sled tva otgore slagam debela grivna ili ne6to s dulug rukav.

Vtoriq- zimata, kogato hodim s dunki napuhani v botu6ite si pravq list4eta i sled tva gi puham v botu6ite.

Tretiq- v prozra4en himikal puham nqkakuv celufan ili 6areno list4e, na koito dori i da pi6e6 ne si li4i, i si prepisvam.

4etvurtiq- pravq si pi6tovi kato sms v telefona.

Petiq- ako pravim klasno po literatura na list4eto, na koeto sa mi napisani citatite si pi6a izre4eniq ot temata i gi slagam v kavi4ki.

Shestiq- snimam s telefona napravo ot u4ebnika i prepisvam.

Imam i na4in za podskazvane- zna4i pra6tame si belejki s vernite otgovori s bluetoth.

Seducti0n
07-03-2007, 09:21
Хаха,хубава темичка.Аз не преписвам често,но когато се наложи,поглеждам от другарчето. :smt005 А една моя съученичка си пише разни работи по кецките..... :smt005

lqlqlqlq
07-04-2007, 09:08
Според мене е много тъпо да се преписва,защото така човек залъгва само себе си :roll:

Reed
07-04-2007, 09:33
^изкарвай двойки тогава :smt005
нЕщо ме е ударила лигнята днеска :-D

07-04-2007, 11:40
Само да те светна че съм отличник :smt016 .Просто не харесвам преписването 1.Защото не ми трябва(то това не е точно причина,ама като нямам полза,защо ми е),2.Защото ми се струва жалко да разчитам на някви листчета,а не на знанията си и 3.Защото ако ме хванат лошо ми се пише :P .

lqlqlqlq
07-04-2007, 11:51
Тва бях аз,ама забравих да се логна

maroon
07-04-2007, 13:17
www.pishtovi.com :P :P :P :P :P

07-04-2007, 13:31
Моя начин си е запазената ми марка,работи още от 5 клас,когато почнах да преписвам,сега завърших 8 и съм за 9.Значи,пишеш си пищова,ама така на хубав голям лист с едри букви и нахвърляно,все едно току що си си го записал.
Номера е следния:Казваш на даскалката:"Извинете госпожо,може ли да си извадя лист за чернова?"
Тя ти казва "ДА"(на мен винаги ми казва да...)
Вадиш някакъв лист там,правиш се,че го пишеш и в момента,в които вече си написал наушким нещото,вадиш пищова наяве(които е написан като чернова)
А са ми кажете,кои учител ще реши,че това,което си си го извадил с големи букви на чина и си го гледаш наи спокоино и си пишеш от него,е пищов?
Никои учител.
ВАЖНО!!!Никога не показваите,че ви е страх или ,че се притеснявате...отиде ви така труда на кино!Ще ви пипнат веднага!
ami ako daskala iska da se podpi6e na lista predi ti da si pisal? Pri nas nqkoi se razpisvat!!!

moon_flower
07-05-2007, 05:31
Ми не знам.На нас никои не ни се подписва на черновата,само на беловата...

bubie
01-31-2012, 15:45
Аз си правя най-обикновен пищов : ) .. (аз съм отличничка ; D ) пиша си най-вашното (на което правим преговор) и си ги слагам на учебник , на който си подлагам..Ако правиш сам контролно и даскала ти е пекан и те остави на чина ти и си с някоя приятелка , тя ти диктува ,а ти си пишеш .. Или пък ако си с ръкавели пъхаш пищова в ръкавелите и ХОП ! Всичко си работи ! :D

mariqanastasova
01-31-2012, 15:55
НИКОГА НЕ СЪМ ПРЕПИСВАЛА И НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ!РАЗЧИТАЙ НА НЕЩОТО,КОЕТО СЕ НАМИРА ПОД КОСАТА(мозък).НАЛИ ВСЕ ПАК ЗАТОВА СИ УЧЕНИК/УЧЕНИЧКА??АКО РАЗБЕРАТ РОДИТЕЛИТЕ ТИ НЯМА ДА СА ОЧАРОВАНИ ОТ ТЕБ!А АКО РАЗБЕРЕ И САМИЯ УЧИТЕЛ-ЛОША РАБОТА......СПОРЕД МЕН ПИЩОВИТЕ ИЗОБЩО НЕ СА УДАЧЕН ВАРИАНТ ....ВИНАГИ РАЗЧИТАМ НА ЗНАНИЯТА СИ ...ИЗОБЩО НЕ ЗНАМ ИМАШ ЛИ СЪВЕСТ???КАТО СИ ПОМИСЛИШ НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ...ТА КАКТО И ДА Е ,ТОВА СИ Е ТВОЙ ПРОБЛЕМ ДАЛИ ЩЕ РАЗЧИТАШ НА ТОВА КАКВО СИ НАУЧИЛ ИЛИ НА НЯКАКВИ ЛИСТЧЕТА(пищови)...

BrainlessROCKBABY
01-31-2012, 16:35
НИКОГА НЕ СЪМ ПРЕПИСВАЛА И НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ!РАЗЧИТАЙ НА НЕЩОТО,КОЕТО СЕ НАМИРА ПОД КОСАТА(мозък).НАЛИ ВСЕ ПАК ЗАТОВА СИ УЧЕНИК/УЧЕНИЧКА??АКО РАЗБЕРАТ РОДИТЕЛИТЕ ТИ НЯМА ДА СА ОЧАРОВАНИ ОТ ТЕБ!А АКО РАЗБЕРЕ И САМИЯ УЧИТЕЛ-ЛОША РАБОТА......СПОРЕД МЕН ПИЩОВИТЕ ИЗОБЩО НЕ СА УДАЧЕН ВАРИАНТ ....ВИНАГИ РАЗЧИТАМ НА ЗНАНИЯТА СИ ...ИЗОБЩО НЕ ЗНАМ ИМАШ ЛИ СЪВЕСТ???КАТО СИ ПОМИСЛИШ НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ...ТА КАКТО И ДА Е ,ТОВА СИ Е ТВОЙ ПРОБЛЕМ ДАЛИ ЩЕ РАЗЧИТАШ НА ТОВА КАКВО СИ НАУЧИЛ ИЛИ НА НЯКАКВИ ЛИСТЧЕТА(пищови)...

http://chzichcafterdark.files.wordpress.com/2010/12/e601800c-e1c2-43e2-8822-3422c123b687.jpg