PDA

View Full Version : Просто... :?



KpuCuTo0o
06-10-2007, 15:38
Не знам къде да пусна темата си.. защото събира мноого теми в себе си... и просто имах нужда да го кажа или напиша някъде... и колкото повече го гледам.. това написаното... толкова повече искам да напиша още и още... но едва ли някой ще го прочете... Не карам никой на сила да го прави.. нито търся съвет... просто исках да излея чувствата си някъде... и само тук намирам място.. защото просто не ме познавате... и вашето мнение ще е по-... как да кажа.. по- безкомпромисно... ако изобщо пишето нещо... :|
Мисля си за това, колко много неща са ми на главата... Дали ще взема изпита по руски.. защото признавам си последните 2-3 месеца нищо не пиша в час и станах супер... абе не уча... с какви оценки ще завърша годината... за това какво ще ми бъде лятото... дали ще мога наистина да се отпусна... да си прекарам лятото готино... без да мисля за нашите, какво ще кажат... без да мисля за мнението на хората... Дали ще има хора на които да мога да разчитам... хора с които да мога да излизам, с които да се веселя... дали поне за миг ще спра да мисля за другите и ще бъда за малко егоист?!... като повечето от хората сега... за това дали има останали истински хора на земята, такива, които не те предават при всеки удобен момент... такива, които остават верни до край и такива, които не се отнасят с теб като с парцал и само те използват... малко такива хора има останали и все помалко остават... Всеки търси удобното за него и така не осъзнава, че прецаква този до себе си... защото... докато не те опознаят и докато не са ти се появили кирливите ризи, всеки ти се пише приятел... мисля си за едно момче, което харесвам, и той знае че го харесвам, защото ми го е казвал, че знае, че го хаесвам... но не с лошо чувство... а някакво такова... ммм... де да знам... а имаше мнооого ситуации в които можех да действам... дори той сам ми ги даваше... но тогава си имаше приятелка... незнам дали още я има... и не го направих... поставих се на мястото на момичето... ами ако станеше нещо между нас.. и той постъпеше по същия начин... така както аз не посмях да направя.. знам говоря просто за една целувка... но за мен те са нещо специално... не се раздават току така... разбира се това си е мое мнение... много пъти си казвам, че няма повече да мисля за него... но винаги когато го кажа.. той изскача от някъде и ми напомня, че съществува... но едва ли нещо ще стане, той е разлечен от мен и аз съм различна от него... така да се каже не сме от една класа... той е от онези известните в училище, онези, по които си падат всички момичета... а аз не съм такава... аз съм просто обикновено момиче... Не! ...всъщност не съм обикновена... Бях чула или прочела или гледала(не знам точно), че няма обикновени хора, защото всеки има различни стремежи и мечти... и колкото по-високи са те толкова по-необикновен си ти... а моите мечти са наистина големи... (всъщност една от мечтите ми е да опозная Англия, да живея там... харесвам хората там... начина им на живот и подредеността им във всяко едно отношение...) Но да се върна към това момче... харесвам го... той може би спада под онова определение... м... женкар... всъщност... и има и доста труден харектер... сестра ми не може да го търпи... {всъщност не ме интересува нейното мнение... доста съм страдала от него (мнението й)... хората казват, че щом сме на една възраст, трябвало да се разбираме още повече... но те не разбират... ние сме цял живот заедно... дори.. когато кандидатствахме, за да влезем в гимназии.. тя се набута в моя клас... но както и да е...} стигнах до там, че той има труден характер... и някои момичета не могат да го понасят, а други му се лепят като мухи на мед... а всъщност като го опознаеш... е готин човек... не казвам, че съм го опознала напълно... нито дори... абе може би една четвърт от него само познавам... оф.. много почнах да пиша, ама имам нужда да споделя с някой... няма значение дали някой ще прочете вичко това... защото наистина е по-лесно да си излееш проблемите на някого... независимо дали някой ще те чуе или не, дали някой ще прочете това или не, отколкото да трупаш всичко в себе си.. и то да избухне наведнъж върху някой невинен... а аз по принцип съм доста търпелив човек... И сега... си пускам песента на Fergie - Big Girls Don't Cry... и си мисля, че за много неща няма смисъл да се плаче... Оф.. стига толкова... че вече наистина почвам сериозно да се отчайвам... :smt011

sexy_devil4e
06-10-2007, 15:46
mila,hubavo si napravila,4e si izlqzala vsi4ko,taka opredleno e po-dobre!ami,az za da moga da ti dam nqkakuv suvet(neznam dali ti e nujen,de,no vse pak) 6te te pomolq da poqsni6 nqkoi ne6ta!zna4i-pritesnqva li te haraktera na vuprosnoto mom4e?toi o6te li hodi s onova momi4e?tolko mnogo li go haresva6 za da izturpi6 haraktera mu?
mnogo dobre si postupila,4e ne si se vuzpolzvala ot onazi vuzmojnost,tva pokazva,4e si golqma sladurka ,a ne nqkva egoistka,na koqto ne i puka za ni6to i nikoi!
kato slu6am za nego,toi samo 6te te kara da strada6,ama koi znae..tig o poznava6..ako mnogo go haresva6 i ako e svoboden mainata mu na vsi4ko,vpuskai se v prikliu4enie! :-D (tuka poslednoto mai go dadoh,kato za moq harakter,ne obru6tai mnogo vnimanie)

Feeling_empty_without_you
06-10-2007, 15:56
Mila,i az sega imam mn problemi,no znae6 li kakvo razbrax-trqbva da si smel i da t1rsi6 re6enie-za mom4eto.....davai napred-xv1rli se v1v predizvikatelstvoto da razbere6 moje6 ili ne moje6 da si s tova mom4e i dali 6te se polu4i.Pomni samo smelite pe4elqt-za straxlivite ostavat vtorite mesta!

KpuCuTo0o
06-10-2007, 16:00
mila,hubavo si napravila,4e si izlqzala vsi4ko,taka opredleno e po-dobre!ami,az za da moga da ti dam nqkakuv suvet(neznam dali ti e nujen,de,no vse pak) 6te te pomolq da poqsni6 nqkoi ne6ta!zna4i-pritesnqva li te haraktera na vuprosnoto mom4e?toi o6te li hodi s onova momi4e?tolko mnogo li go haresva6 za da izturpi6 haraktera mu?
mnogo dobre si postupila,4e ne si se vuzpolzvala ot onazi vuzmojnost,tva pokazva,4e si golqma sladurka ,a ne nqkva egoistka,na koqto ne i puka za ni6to i nikoi!
kato slu6am za nego,toi samo 6te te kara da strada6,ama koi znae..tig o poznava6..ako mnogo go haresva6 i ako e svoboden mainata mu na vsi4ko,vpuskai se v prikliu4enie! :-D (tuka poslednoto mai go dadoh,kato za moq harakter,ne obru6tai mnogo vnimanie)
Мерси много, че си направи труда... да прочетеш всичките ми писания... и ще се опитам да ти отговоря на въпросите един по един... незнам.. така може ди ще разбера и аз...
ми незнам дали ме притеснява характера му... всмисъл... понякога ме стряска с някои моменти от държанието му... а друг път е много мил и страшно нежен... а понякога се държи като пълен кретен... доста момчета са така... може да се каже, ч е от онези лоши момчета с нежни души... а за онова момиче.. не знам... незнам дали още са заедно... а и незнам дали толкова много го харесвам... сигурно, ако се появи някой друг пред очите ми.. някой също интересен като хареактер... сигурно и този ще бъде забравен... знаеш ли.. преди малко си лежах на дивана и си мислех точно това... дали някога ще мога да забравя момчетата с които съм ходила... и незнайно защо той отново ми изникна в главата... а може би съм обречена да не забравям работи... неща.. хора, които са ми направили силно впечатление... незнам...
А даи ще се впусна в приключение.. незнам... винаги ми се е ислако да съм по-освободена.. да правя нещата без много много да му мисля... и се надявам да се науча.. защото така е по-лесно... но... живота на човек не винаги е осеян с листенца от рози... доста често между тях се намират и бодли, които да прецакат нещата... :?

free_cool_GirL
06-10-2007, 16:08
s1glasna s1m...opr i az se 4uvstvam taka...daje ponqkoga mi ide da se mahna ot vs koeto s1m az...vs koeto e moe da si ostana taka v nqkoi moment...za mig...naprao se edno si pisala ot moe ime...izvoda e 4e ne si sama razbiram 4e vse o6te ima istinski ama naistina istinski hora...hora koito cenqt vsqka celuvka vseki dopir...hora koito t1rsqt svoqta svoboda bez da posqgata na 4ujdata....spored men zaslujava6 edno bravo 4e si go napisala :wink: ne ti li se e slu4valo edin tak1v moment prosto izmorena ot vsi4ko okolo teb..sqda6 nqk1de ne 4e fizi4eski si izmorena...prosto duhom si padnala...ne6ty ne e nared v teb...ne 4e te boli...no ti pre4i da gleda6 napred...az se 4uvstvam ponqkoga taka...a slu4valo li ti si e da se pita6 do koga 6te padam i pak 6te stavam do koga 6te se l1ja 4e vsi4ko e hubavo...4e vsi4ko se opravq, 4e po vajno e da ima6 pari a dali si svoboden..dali si istinski jiv da ne ti puka...prosto mi se iska6e da spodelq ne zn dali ne6to sme otka4eni ili prosto sme rqdko sre6tanite hora koito naistina imat o4i s koito da vijdat vsi4ko...ne moga da ti kaja :? boli no e istina...ima hora koito aKO pro4etat tova koeto si napisala ili 6e ti kajat otidi da se natiska6 s toq ili da se metne6 ot nqk1de...ako pita6 men prod1ljavai da si jivee6 no ne zabravqi istinskoto v sebe si koeto te e nakaralo da napi6e6 tova v foruma...6tom go haresva6 toq sig trqbva da se polu4i ne6to...no vse pak gledai nakraq ot 2 celi s1rca(toi i tq) i edno naraneno(ti) da ne ostanat 3 pre4upeni.. :| uspeh se pak s preboreneteo s toq svqt s bezmislenite voini koito vodim sre6tu vs okolo nas :wink:

KpuCuTo0o
06-10-2007, 16:27
s1glasna s1m...opr i az se 4uvstvam taka...daje ponqkoga mi ide da se mahna ot vs koeto s1m az...vs koeto e moe da si ostana taka v nqkoi moment...za mig...naprao se edno si pisala ot moe ime...izvoda e 4e ne si sama razbiram 4e vse o6te ima istinski ama naistina istinski hora...hora koito cenqt vsqka celuvka vseki dopir...hora koito t1rsqt svoqta svoboda bez da posqgata na 4ujdata....spored men zaslujava6 edno bravo 4e si go napisala :wink: ne ti li se e slu4valo edin tak1v moment prosto izmorena ot vsi4ko okolo teb..sqda6 nqk1de ne 4e fizi4eski si izmorena...prosto duhom si padnala...ne6ty ne e nared v teb...ne 4e te boli...no ti pre4i da gleda6 napred...az se 4uvstvam ponqkoga taka...a slu4valo li ti si e da se pita6 do koga 6te padam i pak 6te stavam do koga 6te se l1ja 4e vsi4ko e hubavo...4e vsi4ko se opravq, 4e po vajno e da ima6 pari a dali si svoboden..dali si istinski jiv da ne ti puka...prosto mi se iska6e da spodelq ne zn dali ne6to sme otka4eni ili prosto sme rqdko sre6tanite hora koito naistina imat o4i s koito da vijdat vsi4ko...ne moga da ti kaja :? boli no e istina...ima hora koito aKO pro4etat tova koeto si napisala ili 6e ti kajat otidi da se natiska6 s toq ili da se metne6 ot nqk1de...ako pita6 men prod1ljavai da si jivee6 no ne zabravqi istinskoto v sebe si koeto te e nakaralo da napi6e6 tova v foruma...6tom go haresva6 toq sig trqbva da se polu4i ne6to...no vse pak gledai nakraq ot 2 celi s1rca(toi i tq) i edno naraneno(ti) da ne ostanat 3 pre4upeni.. :| uspeh se pak s preboreneteo s toq svqt s bezmislenite voini koito vodim sre6tu vs okolo nas :wink: Благодаря ти много.. ясно е, че ме разбираш.. и аз те разбирам.. права си.. понякога наистина се чувствам така... все едно, че във сърсето ми се е водила вейна... и то горкото е единственото оцеляло... и със мъки се е борило... И наистина нямам сили понякога да продължа напред... да се боря... да си живея живота ден за ден... въпреки плановете и мечтите за бъдеще... и въпреки че нямам сили... все се намира някой приятел с проблеми, който да иска помощ... и аз помагам.. защото съм добра душа и не мога да гледам как хората страдат... и чрез помощта си аз продължавам напред... Мислех, че съм само аз... само аз на този свят... която има очи и търси доброро у хората и вярва в тях.. вярва, че едни ден.. ще са по-добри... незнам.. прекалено е сложно... понякога имам чувството, че живея във свой собствен свят... а понякога имам чувството... че всички тия работи... са плод на пубертетското ми мислене.. но тогава осъзнавам, че съъм различна от другите и знам, че имам какво да дам на тоя свят... :) И благодаря отново.. :?

free_cool_GirL
06-10-2007, 16:39
to taka s tebe ima da si pi6em do utre... :wink: of ne zn az vseki p1t kato kaja eto ve4e imam istinski priqteli istinski hora okolo sebe si..vseki p1t razbiram 4e s1m sama..se edno nqma nikoi, da verno hora mnogo i na daskalo i na ulicata ama v kraina smetka razbira6 4e si sama.A za men priqtelstvo ozna4ava da si otdaden na nqkoi....da si vinagi do nego
az davam absolutno vsi4ko ot sebe si i nakraq pak az gubq...kolkoto i da se m14a da ne prili4am na oneq det jivota im e izgraden v1rhu l1ji se pak mi idi da otida i da napsuvam vsi4ki oneq det se podigravat s men s s16testuvavento mi...i se pak da te pitam q mi kaji za teb k1v e smis1la na toq jivot...na tva bezmisleno padane i stavane...da sme svideteli na takiva grozni gledki...da darqvame s nadejda horata kogato na6ta nadejda umira..da padame dokatao pomagame na nqkoi dr da stava...da pla4em dokato nqkoi drug se smee....iskam da s1m EGOIST...ama ne moga... :cry:

KpuCuTo0o
06-10-2007, 16:55
to taka s tebe ima da si pi6em do utre... :wink: of ne zn az vseki p1t kato kaja eto ve4e imam istinski priqteli istinski hora okolo sebe si..vseki p1t razbiram 4e s1m sama..se edno nqma nikoi, da verno hora mnogo i na daskalo i na ulicata ama v kraina smetka razbira6 4e si sama.A za men priqtelstvo ozna4ava da si otdaden na nqkoi....da si vinagi do nego
az davam absolutno vsi4ko ot sebe si i nakraq pak az gubq...kolkoto i da se m14a da ne prili4am na oneq det jivota im e izgraden v1rhu l1ji se pak mi idi da otida i da napsuvam vsi4ki oneq det se podigravat s men s s16testuvavento mi...i se pak da te pitam q mi kaji za teb k1v e smis1la na toq jivot...na tva bezmisleno padane i stavane...da sme svideteli na takiva grozni gledki...da darqvame s nadejda horata kogato na6ta nadejda umira..da padame dokatao pomagame na nqkoi dr da stava...da pla4em dokato nqkoi drug se smee....iskam da s1m EGOIST...ama ne moga... :cry: Неска си мислих... как някои хора много бързи забравят от къде а тръгнали.. как хора с които си буквално от 2 годишен заедно... ей така сякаш ли летят във висините и не щат и да знаят кой си... съпреки, че си ги вадил от толкова много каши... от толкова много бъркотоии и си бил до тях съпреки всичко и всеки... Но това е гадния живот... хората са егоисти... и въпреки, че се опитваме да ги променим... докато се опитваме да променим един... друг.. още повече... пропада... Нямаш си на представа колко много си права...
И си нямаш на представа колко много гадости и мизерии и простотии съм видяла, почувствала, изпитала.. и въпреки това държание на хората, аз продължавам да вярвам в тях и да вярвам, че могад да бъдат по-добри към себе си и един към друг... И може би това е мисия невъзможна... но аз ще се опитвам... докато наистина не стане нещо голямо... или докато не се случи нещо с мен...
А смисъла на живота... имаше период в жиота ми в, който не спирах да си задавам тоя въпрос... Но така и не стигнах до отговор... Защо идваме на тоя свят.. да се радваме, да страдаме.. да бъдем разочаровани и огорчавани... да остаряваме и да умираме... Не стигнах до отговор... Но вярвам във съдбата и вярвям... че щом е така, то тогава не е случайно... И знам... че единственото сигурно нещо е смъртта... ще прозвучи гадно ама е така... поне до тоя извод стигнах...
И аз съм като теб.. в много моменти искам да съм егоист... ама и аз не мога.. прекалено мисля за другите и за чувствата им... но знам... че не винаги от отсрещната страна е така.. даже почти никога..

KpuCuTo0o
06-10-2007, 16:57
А понякога тези, които познаваме от 2 месеца са ни п-добри приятели от тези, които познаваме от 10 години...

free_cool_GirL
06-10-2007, 17:25
s1glasna s1m s absolutno vsi4ko koeto kazva6 =D> ...mn se kefq 4e se zapoznah s 4ovek koito misli kato men...kaji ne6to za sebe si ot k1de si na kolko si i ako tva s1vpadne :smt005 :smt005 :smt005

free_cool_GirL
06-10-2007, 17:26
az s1m 7 klas ot 6umen s1m..mm.. slu6am normalna vsqkva muzika....i dr ve4e go zn za ta kvo mislq za jivota :wink:

Presley
06-10-2007, 17:57
Всичко,което си написала е найстина смислено и си эаслужава да се прочете.Първата част от иэлиянието ти сякаш аэ я бях писала..!Раэбирам много добре как се чувстваш,пределно ясно ми е това отчаяние как те раэяжда.Най-вече ,эащото са ти се натрупали толкова много неща на главата...
Притесняваш се эа училището,успеха ти ,иэпитите-нормално е.Не го приемай ,като нещо толкова огромно.Нямам предвид ,че не е важно,но е нещо нормално,факт,а както аэ обичам да каэвам-човек трябва да се научи да приема фактите.Когато едно нещо бъде вэето эа факт,то се иэживява доста по-лесно.Всеки тийн има тоэи проблем.Не се тревожи толкова,эащото с тревога не става...както се каэва в рекламата-не става саво с ядене,трябва и акъл :-D !Просто си седни на дупето и поучи малко.Ако се потрудиш ще го иэкараш,ако седиш и се вайкаш как нищо не энаеш-няма...!Когато искаш нещо да стане ,искаш го много силно,вярвам че то става.Раэбира се трябва и усилие.Положи го ,эа да не раэобароваш себе си.
Каэвам себе си,эащото според мен по-голямо раэобарование от това,което можем да си нанесем сами няма!
Лятото...хмм ами това е сеэонът на щастието,релакса ,любовта...!Не се иэмъчвай с такива лоши мисли.каквато и нагласата ти,такова ще е и настроението ти.Пренастрой се на по-весела вълна.Энам ,че да се каже е доста лесна,но е далеч по-трудно да се направи.Е така ,но пък ако човек има желание и хъс ,почти всичко е въэможно-това също е едно от нещата ,в които вярвам.Просто помисли эа хубавите неща-морето ,слънцето и може би бъдещите лятни авантюри в любовта.Не се тревожи эа това ,че няма да има с кого да иэлиэаш...естествено ,че ще има.Но и това эависи от теб.
Другото нещо ,което си споменала-эа истинските приатели,предателството и фалша е много болна тема...поне эа мен.Убедила съм се ,че истинско приятелство се осъществява много трудно и с МНОГО компромиси от двете страни.Също така трябва и време.Но време ,в което както ти каэа-воже да те предадат,иэмамят и раэобароват,а от това много боли...!Предполагам,че эа да го кажеш си го иэживяла под една или друга форма...раэбирам те.ПРосто ще кажа баналната,стара,но и вярна фраэичка-гледай напред,или по-философски-ако се вэреш в хлопната врата,няма да видиш отворена..!Не се предавай,эащото няма полэа да съсипваш себе си ,эаради другите.Винаги ще имаш шанс да се срещнеш с нови хора и да остановиш нови ,може би дори по-стоиностни приятелства.Но винаги ,неэависимо в каква ситуация трабва да се има едно на ум...
Просто човека е устроен така,че когато му е удобно да прецака ближния.Всеки мисли само эа себе си.Само ,когато му е широко около врътлето,евентуално `пуска` на другарчето....абе ясно ти е ,няма какво да те уча.
А относно момчето...не се иэмъчвай.Тея драми не водят до нищо добро.само се съсипваш-то с всичко е така де.Съсипваш себе си,а на другият може би дори не му пука.Съветвам те да опиташ да му кажеш какво иэпитваш,най-вероятно ще ти олекне ,неэависимо от отэива.
Бтв поэдравяьвам те эа раэмислите ,много точно. :)
Ами мога да напишая още много неща и ако пак ми дойде муэата ще ги напиша,дано има кой да прочете де,надявам се да съм била полреэна ииии не эабравяй-ГОРЕ ГЛАВАТА...ааа и беэ тъжни песни. :-D
Унесох се яко...и сори ако има мноогооо правиписни грешки и несвърэани мисли. :-D

KpuCuTo0o
06-11-2007, 16:54
Благодаря ви хора.. най-малкото че ме разбирате, и.. чувствам, че не съм сама... има хора на Земята, които поне малко мислят като мен и те по същия начин се опитват да бъдат добри към нещастните хорица и да се опитват да правят своите и техните животи по-добри... Просто не знам.. тази учена година ми се струпаха много неща.. много важни неща... промених се... но не промених много неща от душата си.. продължавам да се държа добре с хората, въпреки, че повечето не го оценяват.. но аз не им се сърдя.. приела съм ги такива, каквито са си... защото знам, че каквото даваш се надяваш и да получиш в замяна... И много ми е интересно.. как всички се оплакват от скапания си живот.. как държавата не им давала нищо.. и ето в такива случаи... си мисля точно за това.. защо държавата да ви дава нещо, след като вие нищо не сте дали в замяна.. знам по сложно е.. но пак е по същата логика... :? Знаеш ли Presley`n`Sum ти каза да приемам нещата като факти... имам една приятелка.. и тя е така.. приема всичко така... и ми казва, и аз да приемам нещата така.. да.. ок... обаче аз не мога.. за мен е по-сложно.. аз обичам да знам защо стават нещата така, защо примерно трамвая се твижи по релси, а автобуса не (знам примера ми е тъп, ама само това ми дойде на ум..) Обичам да знам как се получават нещата.. преди да са ни поднесени под носа... просто.. любопитна съм.. искам да знам повече.. а не да съм.. като онези разглезени момиченца във някой супер скъп магазин и само да кисна там.. Признавам и аз обичам да се обличам добре... и аз си слагам грим.. обичам да изглеждам добре... но външният ми вид не ме обсебва... За някои хора аз съм странна... за други съм интересна... а за други особячка.. е.. това си е тяхно право... както искат да ме наричат...
:smt011