PDA

View Full Version : ТРЕВА



06-10-2007, 16:15
така какво най мн ви се е привиждало при напушване.на мене беше последния път има една песен insomniа и си пуснах клипа да се филмирам и ефекта беше че виждах тоя негър че се появява от всякаде и ми говори а аз бях в некво коридорче такова и не можех да се мърдам а то се стесняваше и яко се сдухах добре че се усетих че си стоя на стола :twisted:
друг път пък седя и съм полегнал на една маса бяхме с фр и бяхме махнали семето и аз гледам че е на 5-6 см от носа ми както съм си опрял главата на масата и следмалко се вдигам и гледам са чак на другия край семената.
третата ми история беше пак стояхме на тая маса с тия фр и с периферията ми се видя некъв мъж със жълт суитчер как се крие зад едно борче(човек с жълто сигурно ми се е сторило защото се бях сетил за един пич някаде към 60 и няколко годишен можеби със кецове,смъкнати панталони,суитчер разни ланци обици баси пича беше бях го видял на руски паметник ама не се бях напупушил тогава #-o )

A_JoLiE
06-10-2007, 16:17
Mi 1 pat sam se napu6vala i videh togava edni zeleni duh4eta ... mn sladki bqha :-D

06-10-2007, 16:31
Mi 1 pat sam se napu6vala i videh togava edni zeleni duh4eta ... mn sladki bqha :-Dто най вече с периферното зрение ми се виждат неща постоянно имам учвството че тва бледото от грудж има един филм май се превежда гняв ето това че ме гледа отзад постоянно ми се струва и некво ми е интересно такова кво ще стане ако поседя и изведнъж преценявам че е зад мене и си викам ей са майка му да го видиме дупе ли е и станах и некви тупаници във въздуха така около 5-6 пъти правих и секи път о нямаше тва ама аз ще го хвана :lol:

06-10-2007, 16:36
абе а защо цитирах тва с духчетата мн съм тъп станал баси :lol:

cMeTaHka
06-10-2007, 18:44
na men mi se privijdat poprincim razni ne6ta ..no ot marijuana ne polu4avam halucinacii osven v tumnoto ahha

rowzz
06-11-2007, 08:56
p1rvo sori che pisha na latinica shoto s1m v daskalo i nqa kirilica tuka..
sq malko da wi sa posmeq..
trewa s1m pushil bol i nikoga ne s1m skial takiwa neshta za koito wie goworite..
qwno trewata deto q pushite e mn po zle ot varnenskite pechati i wi nabutwat nadrusan jomel..
nz nz imam chustwoto che awtora na temata daje ne e vijdal mary..

IlLuSi0nS`
06-11-2007, 09:00
хаааа леле ам като се напушите мега мн ама след 4-5 дена безсъние.. аааа хахахаха какво може да се види.. толкова мн работи съм виждала, чувала, говорила с тях, че просто не мога да ги опиша..
но ей сега тая вечер (3 дена безсъние и мн мн изпушена трева) и нали уж си лягам към 4 да се помъча да заспя поне за час два, и.. хахахаха абе по едно време поглеждам картината на стената до леглото и.. аххаха а като почнаха да се редят едни картинки, едни човечета, изроди, дебели жени с уродливи лица, анимационни герои, дори успях да завържа приятелски разговор с една бабичка, която в последствие стана самодива и танцуваше.. хахха абе в крайна сметка не успях да заспя.. ха и при тези халцове цветовете се меняха през две-три секунди от супер ярко зелено до мн тъмно замъглено лилаво.. абе интересно си беше.. хааххаха

06-11-2007, 09:34
abe kaf e toq koz deto pu6ite vie we az ne sam haluciniral seriozno kato vas ot marihuana...samo 4at pat nqkfi paranoi za kuki i takia ne6ta si nabiam ama 4ak pa da polu4avam nekfi krizi i halcove ne :twisted:

IlLuSi0nS`
06-11-2007, 09:41
abe kaf e toq koz deto pu6ite vie we az ne sam haluciniral seriozno kato vas ot marihuana...samo 4at pat nqkfi paranoi za kuki i takia ne6ta si nabiam ama 4ak pa da polu4avam nekfi krizi i halcove ne :twisted:

естествено, че не може да се получат халцове само от трева, освен ако не е друсана и то зависи с кфо..

Klefuci
06-11-2007, 12:45
Хора всякакви,треви всякакви,обстоятелства всякакви...
Всичко се случва в този лош свят...
:P
Мнооо добре казано

Един път мноо са бях издегустирал ма то коза тогаа най малкото беше. И лягам да спя и санувам че някъв изверг ма души, събуждам са и гледам че наистина ма души, почвам са боря някав докат са осъзная сигурна ена минута мина, мега гадния трилър си набих тогава.
А скоро беше съм си закачил блузата на врата и постоянно ми са превижда че я изпускам пак тя не мърда изобщо

06-11-2007, 13:33
ми аз в класната си стая виждах как ми падат листа от небето все 1 бях в гора и то не каква гора ^^ а хубава с ДЪРВА?! от коз :)

и веднъж ме гони параноята много лошо нз с кво беше друсана ама пак беше в училище и както си бях легнал на чина през 15 секунди се изправях и поглеждах приятеля отпред да не би да тръгва да ме удря че все имах чувството че ми диша във врата :)

rowzz
06-11-2007, 14:24
хаааа леле ам като се напушите мега мн ама след 4-5 дена безсъние.. аааа хахахаха какво може да се види.. толкова мн работи съм виждала, чувала, говорила с тях, че просто не мога да ги опиша..
но ей сега тая вечер (3 дена безсъние и мн мн изпушена трева) и нали уж си лягам към 4 да се помъча да заспя поне за час два, и.. хахахаха абе по едно време поглеждам картината на стената до леглото и.. аххаха а като почнаха да се редят едни картинки, едни човечета, изроди, дебели жени с уродливи лица, анимационни герои, дори успях да завържа приятелски разговор с една бабичка, която в последствие стана самодива и танцуваше.. хахха абе в крайна сметка не успях да заспя.. ха и при тези халцове цветовете се меняха през две-три секунди от супер ярко зелено до мн тъмно замъглено лилаво.. абе интересно си беше.. хааххаха
явно тревата дето я пушиш е от "високо качество"..
казвам го не за друго, а защото каквато и да е тревата(в чистия си вид) не може да те докара до такива халюцинации..
и въпреки че тревата в варна на 60 процента е друсана, явно ваща е много по зле..
важното е че аз спрях да пуша и повече няма да пипна тея лайна.. тровете се вие..

06-11-2007, 16:27
мене пък ме кефи да халиоцинирам мн особено некви неща най често с периферното зрение но иначе филмите са мн по яки постоянно си мисля че всички знаят няква тайна която се предава от поколение на поколение че аз съм наблюдаван и това е мисията на хората и всички ми се смеят зад гърба и като отмина всички си говорат кво съм правил и следят целия ми живот.веднъж си мислих че наще са некви престъпници само че се правят на нормални хора.мислил съм си че по улиците ходят умрели хора самоче защото не ги познавам и не знам че са умрели и ги бъркам с живите :-$

NFW`
06-12-2007, 00:43
f0r3v3r]qwno trewata deto q pushite e mn po zle ot varnenskite pechati i wi nabutwat nadrusan jomel...

Не те знам ти какво(и колко) си пушил, щом "варненските печати" те кефят толкова. 90% от техния материал е шит, останалите 10% ги дават само на техни хора...А ще ме извиняваш, но не мога да си представя, че си монополец. :-D

По темата : почти не съм халюцинирал от тревица...а когато съм е било леко - припознавал съм се, бъркал съм написани думи с други, не съм разпознавал правилно часа и т.н. :)

06-13-2007, 21:08
мани ама тва със зелените 4ове4ета- на мн хора им се явяват

b0Nb0n
06-13-2007, 21:35
emi az sym samo vednuj hali ot joint varvqh na trotoara i asvalta mi se vidq kato gora s bor4eta

lady_bird
06-16-2007, 08:54
mi az mai ne6to sum povredena,6toto ot vsi4kite puti,koito sum pu6ila treva,a te ne sa pove4e ot desetina uspqh za purvi put da se napu6a edva v4era i nai-tupoto be6e,4e ni6to ne mi se privijda6e,a imah 4uvstvoto,4e nqkoi me presledva i se ozurtah kato nqkoi idiot. be6e adski tupo,posle pak me nosiha do nas,tva mi e lubimata 4ast. :lol:

b0Nb0n
06-16-2007, 09:28
ne si povredena a prosto neznae6 kak se pu6i

***_[ Kr@sinK@ ]_***
06-16-2007, 12:14
На мн френдове им се привиждат борчета или някфи дръвчета или цветчета на лилав фон :-D Аз си спомням веднъж като се бях напушила с едни фр...трябваше веднага след това да се прибера :lol: и прибирам се аз и понеже една съученичка щеше да спи в нас(а и с нея пуших)с нея решихме да си легнем,за да не ни усетят наште...легнахме ние и аз имах чувството,че ще литна,а тя не спря да се хили :-D по едно време се загледах нанякъде и ми се стори,че има змия,която се движи в квадрат,в една посока.След малко разбрах,че това е бил монитора...Абе общо взето ми се привиждаха разни работи отвреме-навреме,но беше яко

lemon
06-17-2007, 18:10
:smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

06-17-2007, 18:33
Май най-тежкото и кретенско което ми се случвало след пафкане беше след един "чук" в началото нормално немога да се дигна от креслото в следващият момент вче си хвърчах из космоса след това неква гадина не шибна по главата с бухалка и след това приятелката ми ми биеше шамари и ми казваше че за 2 минути съм спрял да дишам. То май от това само тя се беше изплашила :(
Се пак майната му вие тука неможете да пафкате и ако питате мен и 3 от тоя форум нямат причина да се друсат.
За това по добре мислете преди да пафкате.

Abandon Faith
06-19-2007, 15:09
f0r3v3r]p1rvo sori che pisha na latinica shoto s1m v daskalo i nqa kirilica tuka..
sq malko da wi sa posmeq..
trewa s1m pushil bol i nikoga ne s1m skial takiwa neshta za koito wie goworite..
qwno trewata deto q pushite e mn po zle ot varnenskite pechati i wi nabutwat nadrusan jomel..
nz nz imam chustwoto che awtora na temata daje ne e vijdal mary..

Копеле, разбиваш...Драсни 1 ЛС да кайе6 кфо пафка6...

Ако джойнта не е друсан не може да се получат халюцинации...значи автора или пак се е преебал жестоко с друсан джойнт или не е виждал въпросната билка и е някакво лапе без работа.

Abandon Faith
06-19-2007, 15:18
П.С. Забраих да си разкажа историйките от друсан джойнт... :smt005 :smt005 :smt005

Значи:
1. Веднъж се напушихме на едно заведение в градинката, в която имаше огромни делви. От дупката на 1-та по едно време излезе един от ония китайските дракони и аз си изкарах акъла.
2. Когато вкарвах мотора на 1 приятел в подземния паркинг на CCS се филмирах страшно много 4е съм във филма "Токио Дрифт"
3. Веднъж когато пу6ихме холанд4е (чисто) се разбих до толкова, че изпаднах в екстаз. Паднах на земята и започнах да се гърча. Пред очите си виждах лилави звезди на черен фон(такива като скрийнсейвъра на Windows). :smt033 :smt033 :smt033 :smt064

fuel
06-19-2007, 20:09
Aве аз супер рядко съм виждала некфи неща.. Веднъж се бях сприятелила с някъф лилаф слон, който ми се яви и с нео как се филмирах.. ама тфа беше шот ядох и гъби, демек не се зачита за следствие от коза. Иначе скоро се бях начадила супер яко и с периферното си зрение виждах някфи странни хора.Най-често ми се мешат цифри.. ама чак некфи 'видения' да иам.. не и от трева...

korabokroshenec
06-19-2007, 20:26
Етфа е най големата филмация кат си начаден...
http://youtube.com/watch?v=0x1xpxyy2G4
http://youtube.com/watch?v=QhwQ7FHRTbE
1 че звука те изцикля а кадрите те пренасят в друго измерение :twisted:

FaceR
07-01-2007, 09:22
Винаги когато съм халюцинирал от коз той е бил друсалка!!!