PDA

View Full Version : Руски.... ;[



stel4eto__
06-10-2007, 16:28
Утре имам класно и реших поне 1 път за тая уч. година да уча обаче доста основни неща ми липсват...Та ако може да ударите едно рамо... :lol:
от падежите тези 2та на кои 2 български отговарят? : Творительньiй и Предложньiй
и какво означават:
кто?
что?
кого?
чего?
кому?
чему?
кем?
чем?
о ком?
о че"м?
Как се превеждат тези изречения:
Кого сегодня нет?
Кому сколко лет?
Что я вижу перед собой? (не съм сигурна,че това изречение се пише точно така... :roll: )

06-10-2007, 16:44
:

Как се превеждат тези изречения:
Кого сегодня нет?кой го няма днес
Кому сколко лет?кой на колко години е
Что я вижу перед собой?какво виждам пред себе си (не съм сигурна,че това изречение се пише точно така... :roll: )

06-10-2007, 16:47
Утре имам класно и реших поне 1 път за тая уч. година да уча обаче доста основни неща ми липсват...Та ако може да ударите едно рамо... :lol:
от падежите тези 2та на кои 2 български отговарят? : Творительньiй и Предложньiй
и какво означават:
кто?кой
что?какво
кого?кого
чего?пак какво
кому?на кого
чему?на какво
кем?с кого
чем?от какво
о ком?за кого
о че"м?за какво
Как се превеждат тези изречения:
Кого сегодня нет?
Кому сколко лет?
Что я вижу перед собой? (не съм сигурна,че това изречение се пише точно така... :roll: )enjoy,всичко е вярно,аз съм рускиня,не лъжа...

06-10-2007, 17:58
Toq ruski kolko go mrazih... da se ebat tupite rusnaci... kato idvat tuka lqtoto te da nauchat bulgarski ai sha gi e*a!

stel4eto__
06-10-2007, 19:17
Еее,мерси ви много.Супер сте :lol:

06-10-2007, 19:47
Toq ruski kolko go mrazih... da se ebat tupite rusnaci... kato idvat tuka lqtoto te da nauchat bulgarski ai sha gi e*a!
ми аз научиш бе селянин прост,ама българския език нали се сещаш че е непопулярен ама ни най-малко...като не щеш не учи руски,никой не те задължава.е*и се ти