PDA

View Full Version : Дали ме харесва...



06-10-2007, 16:59
Има едно момиче което много ме кефи даже бих казал че я харесвам,но съм много объркан относно нейните чувства,тя ми казва че си има приятел но доколкото разбирам от нея са в сух период(без целувки и т.н.)тя ми говори за него виждал съм я да му пише СМС ама не съм сигурен дали наистина го харесва защото:поястоянно щом вляза в скайп тя почва да ми пише,понякога и на мен ми пише СМС,постоянно си правим намеци с мръсен подтекст,като излизам някъде съм я виждал да ме наблюдава през прозореца си,казва ми слънце (и аз й викам тей де) без никфи угризения т.н. ,винаги я разсмивам и когато е с мен е усмихната,но както ви казах тя ми говори за гаджето си и ми казва че мен ме има главно за приятел(както казах не съм сигурен дали е така,щото понякога обижда гаджето си и както казах ми прави намеци).Така де може ли да ме насочите в някфа посока на мислене щото съм мн объркан...?

Th3MaN
06-10-2007, 17:01
Има едно момиче което много ме кефи даже бих казал че я харесвам,но съм много объркан относно нейните чувства,тя ми казва че си има приятел но доколкото разбирам от нея са в сух период(без целувки и т.н.)тя ми говори за него виждал съм я да му пише СМС ама не съм сигурен дали наистина го харесва защото:поястоянно щом вляза в скайп тя почва да ми пише,понякога и на мен ми пише СМС,постоянно си правим намеци с мръсен подтекст,като излизам някъде съм я виждал да ме наблюдава през прозореца си,казва ми слънце (и аз й викам тей де) без никфи угризения т.н. ,винаги я разсмивам и когато е с мен е усмихната,но както ви казах тя ми говори за гаджето си и ми казва че мен ме има главно за приятел(както казах не съм сигурен дали е така,щото понякога обижда гаджето си и както казах ми прави намеци).Така де може ли да ме насочите в някфа посока на мислене щото съм мн объркан...?

Не те харесва. Само приятелка ти е!

Vladokaaa
06-10-2007, 17:08
Еми немога да ти кажа брат може и да си само приятел за нея но трябва да опиташ да станеш и повече от това но ще ти е много трудно ако не и невъзможно

Slave4You
06-10-2007, 17:10
Честно казано според мен си играе с теб . . .

Dead`Paladin
06-10-2007, 17:19
Честно казано според мен си играе с теб . . .

Presley
06-10-2007, 17:34
Харесва те.Типичен подход.....вероятно те харесва.Кажи и че иэпитваш чувства.

koalka
06-10-2007, 17:38
Най-вероятно те харесва, при нормални обстоятелства не мисля, че би се държала така.
А относно приятеля й-може би нещата скоро ще приключат.И какъв е този "сух период"?Щом няма нежност, целувки нещата не могат да продължат много дълго или поне аз така си мисля.

sasha_90
06-10-2007, 17:45
Хм...Може би те харесва...от личен опит го казвам.И аз правя намеци на един(усмивки базици закачки и т н).Така че питай я..

BeBsItO
06-10-2007, 18:53
:smt005 trudno mie da precenq. zavisi ot 4oveka. ako bqh az i se darja taka , tva zn 4e haresvam mom4eto.no mn ot momi4etata si drankat ei taka i se svalqt na seki ,prosto sa si takiva :D

Mn SuM tUjNaAa
06-10-2007, 19:12
spored men puk te harsva!ne6ty me kara da mislq taka ! :smt007 ujapeh!