PDA

View Full Version : НЯКОЙ от ПЕРНИК??? PLS



SpAcE_LaDy
06-10-2007, 17:05
Съжалявам, че пускам втора тема, но просто адски много искам да намеря един приятел от Перник, затова се обрущам към вас - тези, които живеете във Перник.. искам да ви питам.. там в перник предполагам, че всички се познавате или поне се знаете.. иска да ви питам дали познавате едно момче.. Калин се казва.. рус е, беше висок колкото мен преди една година.. значи към 1.70, сега би трябвало да е първа година студент, преди ми казваше, че иска да учи в София.. не знам дали е дошъл тук обаче, може още да си е в Перник.. но си е ограничил входящите обаждания на GSMа, както и номера домапшния май си го е спрял и не мога да се свържа с него.. e-mail-а, който аз имам май не го проверява, а от flirt4eto са го изтрили, защото не е влизал отдавна.. не мога да се свържа с него.. плс някой ако има някаква др идея как да се свържа с него да ми пише, МОЛЯ ВИИ

P.S. не знам дали ще е от голяма полза, ама от сиг. поне 2 години има приятелка, Ивона се казва, едва ли това ще помогне, но все пак да кажа, не знам дали са още заедно..

МОЛЯ ЗА ХЕЛП.. как да го намеря? адски много ми липсва и си го обичам.. ПЛС ако имате някакви инфо или го знаете кажете ми.. ПЛС ](*,) :cry: :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010