PDA

View Full Version : priqtelstvo???



nobody13
06-10-2007, 17:12
takaa..hi :D

ot dosta vreme mislq po tozi vupros i re6ih da pusna tema , za da vidq kak mislite vie
kakvo ozna4ava za vas priqtelstvoto? edin ISTINSKI priqtel kakvo trqbva da napravi za vas? dali horata koito nari4ame priqteli sa naistina takiva
:-k
za6to togava ponqkoga ostavame sami, i kogato se nujdaaem ot tqh gi nqma
men li4no vseki me nari4a priqtelka , ne zavisimo za kakvo stava vupros
i tova me drazni, za6toto tqhnoto priqtelstvo kum mene e tolkova , dokolkoto sa i interesite im
za mene priqtelstvoto e ne6to po silno i golqmo ot poznavane i izlizane s nqkakuv 4ovek na kafe i pro4ie
v4era gledah edin film i mi stana mn kofti, za6toto v filma se razpravq6e za 3ma priqtelq, koito sa nerazdelni , tolkova si pomagat i nqmam dumi ....[/no az do sega ne sum vidqla ne6to takova. uj priqteli ama si4ki sa nepriqteli
s dosta hora sum sporila na tazi tema
do sega ne sum sre6tnala istinski priqtel , a za istiskoto priqtelstvo samo po filmite :mrgreen:

:smt015 stiga tolkoz pisane
ako imate vuprosi :-({|=
vie ste..

free_cool_GirL
06-10-2007, 17:37
ne misli6 taka smao ti .... :-k nqma istinski p[riqteli...vseki gleda da te izpolzva i da si gleda kefa...stiga i da go umee6 i 6te ocelee6...jalko 4e az ne moga...istinski priqtelo i NQMA....
ot istinski priqtl stava ka4estven predatel :cry: ako nqkoi e nameril takiva da pi6e...

nobody13
06-11-2007, 13:07
edinstvenoto ne6to koeto znam v momenta e 4e se 4uvstvam mn samotna
i se nujdaq ot 4ovek koito da me podkrepq da e do mene
ne me interesuvat shibanite interesi na horata , ima ne6ta koito ne se kupuvat s pari , pisnalo mi e ot vsi4ki okolo mene , horata koito obi4am sa nadele4e , a az se nujdaq ot 4ovek koito da me razbira
:smt012
kolkoto puti sum iskala da se doverq i vse noj v gurba
ne 4e nqma v momenta hora s koito da izlizam, a nqma takiva koito da sa s mene , nqma s koi da spodelqm , nqkoi da pla4e s mene
abe napravo :smt019

malone
06-11-2007, 16:35
ne misli6 taka smao ti .... :-k nqma istinski p[riqteli...vseki gleda da te izpolzva i da si gleda kefa...stiga i da go umee6 i 6te ocelee6...jalko 4e az ne moga...istinski priqtelo i NQMA....
ot istinski priqtl stava ka4estven predatel :cry: ako nqkoi e nameril takiva da pi6e...До някъде си права,че сред приятелите има много предатели,но едва ли всички са такива,пък и често се налага да приемаш приятелите с техните недостатъци по простата причина че никой не е перфектен всеки бърка,но има и място за прошка.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2007, 18:23
kakvo e priqtelstvoto nz ... prosto znam 4e tezi koito imam za fr sa mi takiva..i dnes ednata mi go i pokaza... nqkva mi govorila zad gurba i tazi mi fr tai i zatvorila ustata 4e.. :-# :-# vinagi kogato sum imala nujda ot pomosht .. ot podkrepa .. dori ot mqsto kudeto da ida kogato sum bila sama tq e bila tam i .. podkrepqla me e :) izkufqvame zaedno spodelqme si tainite i znam 4e ne e kazvala na nikoi n6 .. :P taka 4e radvam se 4e mi e fr i evala i kazvam 4e oshte me trae :D :-D :-D :-D 8-[ 8-[

Lp`boY#
06-11-2007, 19:17
priqtelstfoto e nai vajniq faktor mejdu dvama dushi .. az iam mn`dobri priqteli no nai dobriq mi priqtel .. e momi4e s koeto moga da spodelq vsi4ko i v 4iqto kompaniq .. viangi se 4ustvam dobre .. obi4am si q .. i ne si predstavqm dr na neinoto mqsto ... imeto shte zapazq v anonimnost predpolagam 4e tq se znae ... ako vaobshte oshte mi e fr .. sled skoroshnoite slu4ki :( :roll: :( :( :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2007, 20:22
priqtelstfoto e nai vajniq faktor mejdu dvama dushi .. az iam mn`dobri priqteli no nai dobriq mi priqtel .. e momi4e s koeto moga da spodelq vsi4ko i v 4iqto kompaniq .. viangi se 4ustvam dobre .. obi4am si q .. i ne si predstavqm dr na neinoto mqsto ... imeto shte zapazq v anonimnost predpolagam 4e tq se znae ... ako vaobshte oshte mi e fr .. sled skoroshnoite slu4ki :( :roll: :( :( :(

oh mili4koto mi .. ne misli taka {} vinagi shte si mi fr .. verno 4e naposleduk se izpokarvame ama... kakto vijdash sled vsi4ko tva oshte ne sme se izpodurpali za kosite :p i az si te bi4am i ne moga da si rpedstavq dr na tvoe mqsto.. love you .. {}