PDA

View Full Version : Хора оценете това което имате !!!



In The End
06-10-2007, 17:26
hi na vsi4ki....iskam da vi kaja....HORA OCENETE 4OVEKA KOITO VI E DALA SADBATA obi4aite go davaite mu vsi4ko i nikoga ama absolutno nikoga ne vqrvaite na horskite prikazki i molq vi ot vse sarce ne im izneverqvaite.....otvar6taite na lubovta im i nikoga ne gi predavaite..Zamislete se nad dumite mi az sam mom4e...i nikoga ne sam predaval lubim 4ovek samo men sa me predavali....ne sam nqkoi depresiran teen a sam 4ovek koito e vidql mnogo...molq mladoto pokolenie da se zamisli nad dumite mi...Jelaq 6tastie na vsi4ki i da se obi4ate..a az....emi az 6te prodaljavam da se naranqvam :smt010

sry 4e pisah na latinica ama na kiurilica ne sam sviknal

Presley
06-10-2007, 17:29
Много вярно.Ама то не случайно хората са каэали:Човек оценява това ,което има ,чак след като го эагуби.докато имаш нещо го имаш эа собственост,с която можеш да правиш каквото пойскаш,но далеч не е така...но след като си отиде съжаляваш.Точно эа да не съжалява човек трябва да мисли ,докато е време!Присъединявам се към думите ти.

koalka
06-10-2007, 17:35
Трябва да оценяваме сега човека до себе си.Аз мисля, че оценявам щастието, което в момента изживявам, но не мисля, че знам какво бих правила без приятеля ми.Не искам да мисля за това, но това, което си написал е напълно вярно.
Няма смисъл от изневери, а ако обичаш човека до себе си истински не би го направил.

BeBsItO
06-10-2007, 17:36
;-) mn si prav! az sa6to sma na tvoito mnenie i naistina spazvam ''pravilata'' taka da se kaje. obi4am 4oveka do men i si4ko mi e ok

In The End
06-10-2007, 17:39
Трябва да оценяваме сега човека до себе си.Аз мисля, че оценявам щастието, което в момента изживявам, но не мисля, че знам какво бих правила без приятеля ми.Не искам да мисля за това, но това, което си написал е напълно вярно.
Няма смисъл от изневери, а ако обичаш човека до себе си истински не би го направил.

obi4ai go i ne go naranqvai ceni go i go podkrepqi i ne misli za kraq,kraq e jestok no ne trqbva da mislim za nego...mene tozi krai me sakro6i

Ice_Queen_
06-11-2007, 09:58
=D> =D>

vvs_go
06-11-2007, 11:00
podkrepqm s dve ryce #-o

Coccolino
06-11-2007, 11:14
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Th3MaN
06-11-2007, 11:16
hi na vsi4ki....iskam da vi kaja....HORA OCENETE 4OVEKA KOITO VI E DALA SADBATA obi4aite go davaite mu vsi4ko i nikoga ama absolutno nikoga ne vqrvaite na horskite prikazki i molq vi ot vse sarce ne im izneverqvaite.....otvar6taite na lubovta im i nikoga ne gi predavaite..Zamislete se nad dumite mi az sam mom4e...i nikoga ne sam predaval lubim 4ovek samo men sa me predavali....ne sam nqkoi depresiran teen a sam 4ovek koito e vidql mnogo...molq mladoto pokolenie da se zamisli nad dumite mi...Jelaq 6tastie na vsi4ki i da se obi4ate..a az....emi az 6te prodaljavam da se naranqvam :smt010

sry 4e pisah na latinica ama na kiurilica ne sam sviknal


=D> Браво

In The End
06-11-2007, 11:28
kazvam vi go ne za da me sajelqvate i takiva raboti a prosto da se osetite malko 6toto kato gledam sega6nite vremena kvi sa....a i sas vvsqko naranqvane se promenq 4ast ot misleneto i psihikata na 4ovek koeto se pokazva i po fizi4eski na4in....aide umnata all

AleX`
06-11-2007, 11:30
И аз те подкрепям, така трябва да е. Но никога не става точно тай. Винаги единия се е отдал на другия, обича го, държи на него, а другия като знае това не му е интересно и гони дивото...
Досега не съм виждал хора, които истински да се обичат, даже не вярвам в такива неща, че ги има.

In The End
06-11-2007, 17:05
И аз те подкрепям, така трябва да е. Но никога не става точно тай. Винаги единия се е отдал на другия, обича го, държи на него, а другия като знае това не му е интересно и гони дивото...
Досега не съм виждал хора, които истински да се обичат, даже не вярвам в такива неща, че ги има.

prava si no az sam vijdal takiva hora

sunnydream
06-11-2007, 18:43
:) Много ме радваш с тази темичка . И аз съм съгласна с това че всичко трябва да се оценява, било то малко или оглямо... едва ли има някой който не го мисли, но някой само на думи си остават :( Аз се старая да показвам а хората , които обичам , пе ги ценя и се надявам да го разбират:)

miloto_girl_4e
06-11-2007, 18:47
Така е ...
Повечето хора или не оценяват човека до себе си, или го оценяват прекалено късно(когато вече са го наранили и не са заедно..)
Аз лично оценявам човека до себе си и благодаря на Господ, че пресече пътищата ни...
Наистина е доста полезно човек да оценява нещата докато му е време :!:

mechtaq_za_teb
06-11-2007, 18:50
Eto edna naistina dosta seriozna tema =D>
Napalno prav si.Trqbva da ocenqvame choveka,koito imame,a ne da go priemame kato dadenost i shtom go zagubim da si blyskame glavata. :cry: No horata sme ustroeni taka,4e rqdko ocenqvame tova koeto imame.Tova e gadnoto.Za horskite prikazki sashto sam saglasna.Kakvoto i da ti kazvat drugite,trqbva da vqrvash samo na tova,koeto ti si vidql sas sobstvenite si o4i.

In The End
06-11-2007, 18:58
Eto edna naistina dosta seriozna tema =D>
Napalno prav si.Trqbva da ocenqvame choveka,koito imame,a ne da go priemame kato dadenost i shtom go zagubim da si blyskame glavata. :cry: No horata sme ustroeni taka,4e rqdko ocenqvame tova koeto imame.Tova e gadnoto.Za horskite prikazki sashto sam saglasna.Kakvoto i da ti kazvat drugite,trqbva da vqrvash samo na tova,koeto ti si vidql sas sobstvenite si o4i.

emi da temi4kata si e seriozna...za6toto spodelq seriozno mnenie i seriozni problemi i to4no zaradi tova vi kazvam vsi4kite tiq ne6ta...iskam 4ast ot vas da gi proumeqt...

In The End
06-11-2007, 19:00
Eto edna naistina dosta seriozna tema =D>
Napalno prav si.Trqbva da ocenqvame choveka,koito imame,a ne da go priemame kato dadenost i shtom go zagubim da si blyskame glavata. :cry: No horata sme ustroeni taka,4e rqdko ocenqvame tova koeto imame.Tova e gadnoto.Za horskite prikazki sashto sam saglasna.Kakvoto i da ti kazvat drugite,trqbva da vqrvash samo na tova,koeto ti si vidql sas sobstvenite si o4i.

emi da temi4kata si e seriozna...za6toto spodelq seriozno mnenie i seriozni problemi i to4no zaradi tova vi kazvam vsi4kite tiq ne6ta...iskam 4ast ot vas da gi proumeqt...i vinagi kazvaite jestokata istina otkolkoto sladkata laja za6toto taka samo naranqvate partniopra si o6te pove4e

pink_champagne
06-11-2007, 19:40
Evala na mom4eto =D> =D>

SpOrTs_GiRl
06-11-2007, 19:44
[quote="In The End"]hi na vsi4ki....iskam da vi kaja....HORA OCENETE 4OVEKA KOITO VI E DALA SADBATA obi4aite go davaite mu vsi4ko i nikoga ama absolutno nikoga ne vqrvaite na horskite prikazki i molq vi ot vse sarce ne im izneverqvaite.....otvar6taite na lubovta im i nikoga ne gi predavaite..Zamislete se nad dumite mi az sam mom4e...i nikoga ne sam predaval lubim 4ovek samo men sa me predavali....ne sam nqkoi depresiran teen a sam 4ovek koito e vidql mnogo...molq mladoto pokolenie da se zamisli nad dumite mi...Jelaq 6tastie na vsi4ki i da se obi4ate..a az....emi az 6te prodaljavam da se naranqvam :smt010

доста си миличък за момче.. но се радвам, че има и такива като теб, които мислят трезво на нещата ;)

coteto
06-11-2007, 20:17
Много вярно.Ама то не случайно хората са каэали:Човек оценява това ,което има ,чак след като го эагуби.докато имаш нещо го имаш эа собственост,с която можеш да правиш каквото пойскаш,но далеч не е така...но след като си отиде съжаляваш.Точно эа да не съжалява човек трябва да мисли ,докато е време!Присъединявам се към думите ти.
=D> =D> =D> =D>

MiTeTo`
06-12-2007, 07:00
=D> =D> =D> bravo pich... napylno sam syglasen s dumite ti i sam v syshtata poziciq kato teb... mislq si che popadam na podhodqsht chovek,no vsyshnost osfen da mi razbie syrceto drugo nepravi...az syshto sam ot horata koito sa verni i kato se hvanat s nqkoi ne si pozvolqvat drugi glezotiiki i se otdavam na liubovta maximalno dokolkoto tq e vyzmojna.... oshte edin pyt bravo za chudesnata tema =D> =D> =D>

maybelline
06-12-2007, 07:10
Абсолютно вярно.

Човек оценява това ,което има ,чак след като го эагуби

Не ми се иска да разбера колко много обичам някого едва след като го загубя.

Sam90
06-12-2007, 08:05
Така е абсолютно.... наистина трябва да оцениш това, което имаш, защото иначе има голяма вероятност да го загубиш!
=D>

In The End
06-12-2007, 10:07
10x za komentarite i vinagi 6te si ostana dobar vapreki 4e sled cqlata taq bolka nqkoi hora se promenqt no az ne smqtam da go pravq....spomenah li da se ograni4avate da polzvate dumata "obi4am te" i da vnimavate na koi i koga mu e kazvate :)

moni4ka
06-12-2007, 11:51
Да... такива сме !!!Оценяме това което сме имали , едва след като го загубим ... а път назад няма...!!!Много жалко,защото си казваме " Е,да не би да е последният човек на земята". Да ,може да не е последният човек на земята ,но може би е правилният,най-истинският ,този който даржи на теб истински а ти си пропилял тази възможност,която ти е подарила съдбата....!!!Жалко и аз сам от тези хора... :(

SeXy_JuLLs
06-12-2007, 12:03
10x za komentarite i vinagi 6te si ostana dobar vapreki 4e sled cqlata taq bolka nqkoi hora se promenqt no az ne smqtam da go pravq....spomenah li da se ograni4avate da polzvate dumata "obi4am te" i da vnimavate na koi i koga mu e kazvate :)
е тва беше много хубава приказка :wink: току-що осъзнах че страшно много хора съм лъгала и наранявала :evil: занапред ще е по-малко :-)
бтв...имало и умни момчета :wink: вече ми е ясно кво ти се е случило...единственото успокоение в случая е,че не си единственият :P

06-12-2007, 16:52
10x za komentarite i vinagi 6te si ostana dobar vapreki 4e sled cqlata taq bolka nqkoi hora se promenqt no az ne smqtam da go pravq....spomenah li da se ograni4avate da polzvate dumata "obi4am te" i da vnimavate na koi i koga mu e kazvate :)
е тва беше много хубава приказка :wink: току-що осъзнах че страшно много хора съм лъгала и наранявала :evil: занапред ще е по-малко :-)
бтв...имало и умни момчета :wink: вече ми е ясно кво ти се е случило...единственото успокоение в случая е,че не си единственият :P

emi radvam se 4e ste osaznali vsi4ko tova 6toto e mn tapo sled vsi4kite jertvi koito si pravil za daden 4ovek i za vsi4kite riskove i trudni re6eniq koito si vzimal zaradi nego,prenebregvai ki sebe si da polu4i otgovor "emi ve4e nqmam 4ustva kam teb" ne vi go pojelavam i tva ne e 1-2 pati..

In The End
06-12-2007, 16:57
ops tva gore bqh az....nqma e zle da se regna

Master_88
06-13-2007, 08:50
Добра тема,подкрепям