PDA

View Full Version : Как (пак) да стана готин?



06-10-2007, 18:36
Ами преди бях jock, а от пе години насам съм абсолютен nerd, и което е по-лошо - computer nerd. Защото е къде-къде по-готино да излизам навън, от колкото постоянно да прекарвам 24/7 пред компютъра. Направо се побърквам, толкова сдухан съм станал. Възможно ли е вината да е в приятелите ми от 8 до 12 клас, които бяха абсолютни дървени философи? Защото и аз се улавям, че съм станал дървен философ, да мисля за политика и за "смисълът на живота" и други такива неща, което не е нормално. Още повече, че това не съм аз. Въпросът ми е следният: да престана ли да общувам с тези скучни хора, за да престана и аз да съм такъв скучен? Защото ми писна да съм аутсайдер, понеже те са такива, преди никога не бях аутсайдер, а съвсем нормален, дали да не престана да допускам аутсайдери и отрепки до себе си?

Presley
06-10-2007, 18:56
Покажи ми приятелите ти ,эа да видя какъв си ти.Хората са си го каэали много точно.Според мен те са окаэали голямо влияние върху теб-в това няма нищо чудно,с какъвто се събереш такъв ставаш.
Може би трябва да ограничиш контактите си с тях,но не и да ги прекратиш тотално.Все пак това са хора,с които си прекарал доста години и някак си не върви да ги эарежеш просто ей така.Намери и други контакти ,эа да се промениш и да станеш по-общителен.А иначе в това,че мислиш эа политика и други по-сериоэни тема няма лошо...нооо според мен решението е да си раэшириш малко обкръжението.

06-10-2007, 18:59
И на всичкото отгоре постоянно ми мелят на главата за компютри и за новините какво станало, а на мен, като на повечето на моята възраст, изобщо не ми пука за новините. Изобщо не се интересувам от проблемите на еди-кой си, с които ядосват хората, защото не може да понеса това, предпочитам да си оправям своя живот, да живея за себе си, не да страдам за някой друг. Звучи егоистично, но това е самата истина. Човек трябва преди всичко да гледа себе си, не да се интересува от чуждите проблеме, защото това не е живот. Надявам се да усрея да прекратя всякакви контакти с боклуците, които ме караха да мисля за глупости и ме направиха дървен философ като тях. Писна ми да ме използват такива не готини и сдухани хора. Какво мислите - да престана ли да общувам с тях?

06-10-2007, 19:06
За теб може би не, но за мен е лошо това, че ТЕ МИ НАЛАГАТ ДА ИМСЛЯ ЗА ПОЛИТИКА - НЕ МОГАТ ДА РАЗБЕРАТ, ЧЕ ПОЛИТИКАТА НЕ Е ЛЪЖИЦЯ ЗА ВСЯКА УСТА. И още нещо - не гледам новини - предпочитам да излизам.

06-10-2007, 19:10
Покажи ми приятелите ти ,эа да видя какъв си ти.Хората са си го каэали много точно.Според мен те са окаэали голямо влияние върху теб-в това няма нищо чудно,с какъвто се събереш такъв ставаш.
Може би трябва да ограничиш контактите си с тях,но не и да ги прекратиш тотално.Все пак това са хора,с които си прекарал доста години и някак си не върви да ги эарежеш просто ей така.Намери и други контакти ,эа да се промениш и да станеш по-общителен.А иначе в това,че мислиш эа политика и други по-сериоэни тема няма лошо...нооо според мен решението е да си раэшириш малко обкръжението.
Защо да не върви? Аз съм ги срещнал в период, когато не съм бил себе си, а сега нямаме почти никакви общи интереси. Плюс това повечето от тях ме използваха за домашни. Като са толкова умни и мислят за политика и новини и всичко защо не си пишеха домашните без моя помощ. Плюс това тези пет години бяха отвратителни. Не искам нищо да ми напомня за този период, значи най-добре е да ги изхвърля от живота си.

06-10-2007, 19:15
Просто сам съм си виновен, че говорех с всеки. Вече ще игнорирам хората, които не ми допадат. Няма да се карам с тях. Аз не обичам да се карам. Ще общувам само с хора, които харесвам. Направо съжалявам че от 7 до 12 клас общувах само с боклуци, които, ако бях себе си през онова време никога нямаше да забележа.

Presley
06-10-2007, 19:23
Ами по-добре късно отколкото никога1Добре е ,че все пак си осъэнал грешката си.Не е късно,поправи я.Ако имаш желание сичко ще си дойде по местата...щом са ти промили моэъка до такава степен ,эаеби ги ...!Намери нови хора,с които да иваш сходни интереси...мнооо ясно ,че е по-добре да иэлиэаш и да се кефиш на живота ,атколкото да киснеш пред компа и да гледаш новини!

06-10-2007, 19:31
Забравих да кажа, че те като че ли напълно ме промениха... към по-лошо.
Втълпиха ми, че съм грозен, тъп, прост и нищожество. Наложиха ми техния стил на мислене и се оказа, че по-голямата част от класа всъщност са прави, че странят от тях.
И в последствие се сдухах, престанах да излизам, започнах да кисна само пред компа и да мисля за самоубийство, а те ми се подиграваха и продължаваха да ме използват. Впрочем тяхната групичка е едно момче и пет момичета. Тоест бяхме две момчета и пет момичета. Не знаех, че където има толкова много момичета има и омраза. Едва ли някога отново ще искам да бъда приятел с момиче след това. Вече момичетата само за гаджета ще гледам.

Presley
06-10-2007, 19:36
Добре де.Сам си стигнал до правилното решение-эарежи ги!Не иэдребнявай ,ами действай.А и това ,че 5 момичета са били неблагоприятна компания эа теб ,не е причина да се отречеш от приятелство с момчета.

06-10-2007, 19:38
Добре де.Сам си стигнал до правилното решение-эарежи ги!Не иэдребнявай ,ами действай.А и това ,че 5 момичета са били неблагоприятна компания эа теб ,не е причина да се отречеш от приятелство с момчета.
Явно си имал предвид момИчета. Само въпрос: Нали като малки ни учеха ако сме момчета да си играем с момчета? Плюс това не ми е приятно тя да ми говори че мъжът й я праскал и я боляло дупето от секс.

Presley
06-10-2007, 19:50
Да ,имах предвит момичета-правописна грешка.
А и да поясня ,че аэ съм МОМИЧЕ! Ако това ти пречи дай да прекпатим диалога... :-D

Friend_witH_Benefit
06-11-2007, 13:26
Сега видях темичката иии ме заинтересова, няма да пропусна да изкажа мнение ! Такам ... никой не е в състояние да контролира живота ти, да ти втълпява нещо или всякакви от този род без ти да му позволиш ... "кучето играе според тоягата" ... Ти си позволил на тези твои приятели да се държат така с теб, бил си уязвим явно щом си се поддал, но грешките се поправят - стига да искаш ! Виждам че ти точно това желаеш и всъщност решението да приключиш контактите си с тях си го взел вече и без нашите съвети, съдейки по това което си писал, а тук като че ли търсиш одобрение на решението си ... аз съм ЗА! Никой, ама абсолютно никой още повече такива сдухльовци( с извинение че и ти си бил един от тях) нямат право да постъпват така с някой ... това за мен са хора, които до такава степен живота ги е отритнал, че в един момент те решават че не те са криви, а живота и се ограничават до най-простите форми на живот и стават като пенсионерите ... Сега е момента да си живееш живота, има само един живот и той е такъв какъвто си го направиш ... Заеби тия смотаняци и BE COOL :P