PDA

View Full Version : Като бодлива роза в пустинята...



piece0Fchocolate
06-10-2007, 19:14
...Точно така се чувствам аз сега. Без да съм направила лошо на никой, обидена от всеки, който ми се е писал за "приятел"... Проблемът е там, че заради гаджето ми моите "приятелки" ме изоставиха...КОгато им се обадя да се видим те все ми казват не мога имам си работа....Обидно ми е. А аз не съм им направила нищо лошо нито пък моя приятел.КОгато им кажа че ще излизам с него те все ми казват ми ходете си аз няма да дойда. КОгато се опитах да се "доближа" до тях те не ми позволиха. Хора, кажете ми къде сгреших и как мога да си оправя отношението със хората не които са ми били "приятели", а с хората, с които съм общувала,защото все пак в този живот и радости и тъги всичко се споделя с хора(макар че радостите, които съм имала те не са се радвали-просто са казвали едно безразлично "ха, Браво" и това е).Та нали приятеля е този, който остава, когато всички други си тръгнат. Боже, колко злоба има по този свят, боже... моля ви за помощ, наистина се чувствам като пустинна роза... :cry:

Presley
06-10-2007, 19:32
Раэбирам те.Много е неприятно,чувстваш се иэоставена ...
Може ли приятелките ти ревнуват.Приятелската ревност понякога е доста силна.Преди да си хванеш приятел си била постоянно с тях,сигурно си им оръщала повече внимание ,а сега са эабеляэали липсата ти.Това им е повлияло и от ревност са эапочнали да проявяват инати...поне това е моята версия,така тълкувам нещата.Опитай да говориш с тях,това и най-доброто решение.Иэяснете се ,обясни им че държиш на тях и че беэ тях не е същото, че се нуждаеш от тях и т.н!Ако найстина им липсваш и ти, предполагам ще те раэберат и работата ще се оправи...!Също така не действай само на думи...эапочни да иэлиэаш повечко и с тях.
късмет

free_cool_GirL
06-10-2007, 19:41
don`t worry be happy....mm...mn mi e poznato sq si vika6 4e nqma smis1l da jivee6...sq ko 6e praq....au kraq na sveta.....
mmm...ne spoko be mili4ka gledai si jivota znam 4e ne mi vqrva6 ama b1di 99.99% 4e vsi4ko 6e se opravi...sq te otbl1skvat ama do mesec moje vs da se ob1rne s krakata na gore....hubavo e 4e si os1znala 4e te ne sa ti priqteli...za6toto ne sa...spored men gi ostavi kolkoto i slojno i nahalno da zvu4i....prosto da ne zaprili4a6 na nqkoq opa6ka sled tqh da gi moli6 da se m1knat s tebe...prejivqla s1m go absolutno s16toto taka 4e pone malko mi imai doverie...i ne im se moli taka 6te padne6 po dolu...6tom ne si napravila ni6to na4i nqma6 pri4ina da se izvinqva6 ili ne6to podobno...nali si ima6 gadje pone toi e ne6to istinsko 6tom e do teb spodeli mu ako moje6 pogovorete si da razbere kolko e vajen za teb i kakva cena pla6ta6 ama da ne prozvu4i taka kakto az go kazvam prosto mu spodeli...4e sa te predali....gledai si daskaloto usmihvai se dori da te psuvat i da ne ti puka e hubo normalno e da ti stane nepriqtno ama ne im go pokazvai....6ti vidi6 do mesec absolutno vsi4ko 6te se opravi sega tova e samo edin lo6 period :wink: :smt006 i da ne se tormozi6 tolkoz...nqma smis1l 6te go os1znae6 ama kato sv1r6i vsi4ko...kaji si 3 p1ti mainata mu i gledai napred :smt006