PDA

View Full Version : Pomagaite...:(



06-10-2007, 19:24
Ot dosta vreme haresvam edno mom4e.Vuprosut e 4e neznam dali toi me haresva,znam 4e sega 6te kajete da govorq s engo.No specialno v nasiq slu4ai tova ne stava.V mnogo momenti sum sigurna 4e me haresva,a v drugi ne.Poneje sme v edna komapniq i imenno zaradi tova a i zaradi o6te kup ne6ta ne moga da mu priznaq,ako en sum sigirna 4e me haresva.Za belqzvam 4e me gleda i t.n,kogato ne sum s kompaniqta toi pita kude sum i kara priqtelkite mi da me vikat.Ta iskam da vi pitam za suvet-kak da podrazbera,po koi negovi postupki moga da razbera dali me haresva,daite suvet da napravq ne6to,Predvaritelno vi blagodqrq na vsi4ki!!! :)

hoseto_
06-10-2007, 19:34
ами начини много, по поведение, да питаш неговите проятели, да накараш твоите да го питат, но най-сигурния си остава разговора.

Th3MaN
06-10-2007, 19:59
не се надявай много просто сте в една компания и му е хубаво заедно да сте ама едва ли те харесва. питай некой да се обедиш де.

koalka
06-11-2007, 05:49
Да, наблюдвай поведението му.Защо не започнеш да флиртуваш с него, за да разбереш.Ако започне и той, е почти сигурно, че те харесва.