PDA

View Full Version : Най-добро средство против образования по лицето.



06-10-2007, 19:26
Само пишете името на средството от което сте най-доволен/на.

Moderated by sh3_1s_7h3_0n3
1 точка от правилника!

malka_sladuranka
06-10-2007, 20:45
Пинсета..... ( А емотионка може ли да сложа или само името трябва? 8-[ )

lookatme
06-11-2007, 17:59
под образования,надявам се имаш впредвид пъпки...
Колкото и смешно да звучи аз използвам паста за зъби-Colgate Propolis 8-[
Слагаш малко върху пъпката и на другата сутрин е толкова смалена,че почти не се забелязва (най-лесно се махат тези с бяло връхче)

06-11-2007, 18:06
под образования,надявам се имаш впредвид пъпки...
Колкото и смешно да звучи аз използвам паста за зъби-Colgate Propolis 8-[
Слагаш малко върху пъпката и на другата сутрин е толкова смалена,че почти не се забелязва (най-лесно се махат тези с бяло връхче)
Хмм.... това ще го пробвам, тъкмо имам 2-3 пъпки с бяло връхче :)

sherry
06-12-2007, 11:31
Отлична хигиена+крем "Здраве"

06-12-2007, 11:36
адвантан крем.за сякакви такива рани4ки и т.н.и по-то4но бактериални образувания

quench
06-12-2007, 12:05
образУвания

ползвах един крем против акне, който на усет беше като солна киселина (поливал съм се, знам), но беше много ефективен и не оставяше белези

само трябва да попитам родителите ми какъв беше

Sam90
06-12-2007, 12:10
под образования,надявам се имаш впредвид пъпки...
Колкото и смешно да звучи аз използвам паста за зъби-Colgate Propolis 8-[
Слагаш малко върху пъпката и на другата сутрин е толкова смалена,че почти не се забелязва (най-лесно се махат тези с бяло връхче)
а със Сензодин дали ще стане, докторке? :)

malka_sladuranka
06-12-2007, 16:49
Оуу.. образувания ли.. Аз за някакво обезкосмяване си чета. Ами, ако ми излезне пъпка и аз слагам паста за зъби. Има ефект.

06-12-2007, 20:21
Извинявам се за грешно зададения въпрос :(

-Под образования имах в предвид пъпки и пришки по лицето.

Sam90
06-13-2007, 02:48
Ех, хора, мерси! Снощи си сложих паста за зъби и макар да беше малко сложно после да я махна, опр има ефект някакъв! :) Мерси ;)

lookatme
06-18-2007, 13:21
хехехе...радвам се за теб!а и открих още нещичко....нямам си и на представа какво ще направи,защото не съм го изпробвала,но една фр ми каза ,че използвала сода бикарбонат {нз как се пише ,сори сори!} като я втривала в лицето си и след това я измивала.нямам представа .... :-k ще го изпробвам и ще ви кажа резултата

radito
06-18-2007, 13:25
Кремче Здраве и коректор Амрита с розмарин

***BORK@***
06-18-2007, 13:46
Майка ми ми беше казала за содата!Взимаш сода бикарбонат и я смесваи със сапун и се мажеш по лицето,чакаш малко да изсъхне и се миеш!Аз лично не съм ползвала!Майка също ми каза и за Бирена Мая!Продава се във аптеките и е на таблетки!Пиеш и пъпките изчезват!Това го пробвах и поизчезнаха!Ам после я спрях!На вкус не е много приятна!Един път си зех акне тоник и акне крем-гел (също от аптеката)!Трябва сутрин и вечер първо да се почистваш със памик със акне тоника и после да се мажеш със крем-гела!Към тази серия има и крем,коректор и др.!Като се мазах учудващо ми минаха,но свърши!Преди4 месеца някъде си зах отново,но не се мажех редовно,защото имах много работа и ефектът не беше такъв!Поминаха ама много малко!Майка ми ми беше казала и за Хума купех си и я пробвах,дори сега я ползвам!Има файда!Е неможе без хич но няма чак толкоз!Аз имам пъпки на ръцете,на лицето не чак толкова и се чудя със какво да ги махна!Със хумата бяха заздравяли,но аз ги разчовърках отново!Сега пак ше се мажа и дано се махнат,а иначе ще пробвам това със пастата! :D \:D/

06-19-2007, 14:51
Ами, аз принципно съм с проблемна кожа, но от няколко месеца ползвам една почистваща серия "Elea", в зелените опаковки - българска козметика, достъпна като цена. Мога дасе похваля, че нямам нито една възпалена пъпка, а само няколко черни точки, което си е постижение. Та, това го препоръчвам на момичета с мазна и смесена кожа.
Пастата за зъби е страхотна първа помощ, ако се епоявила пъпка, но иначе нищо не може да замени перфектната хигиена. Имайте предвид, че акнето си е заболяване и то трае около 10 години. Н еможе да се излекува през това време, но при правилна поддръжка се ограничава. Целия проблем е, чесе възпаляват фоликулите на косъмчетата и затова ХИГИЕНАТА Е ПРАВИЛО НОМЕР ЕДНО.

br0ken
06-19-2007, 15:18
Ami az sym dovolna ot edno losionche,koeto mi go bqha napravili v aptekata. Na samoto shishence pishe " Salicilov spirt 2% " , no aptekarkata beshe pribavila i drugi systavki. Mislq ,che moje da se pravi vyv vsqka apteka,no ne sym mnogo sigurna. Ta to mi pomoga izkliu4itelno pri problemi s kojata na liceto.

LecheR_DeViL
06-19-2007, 15:28
2-3 kapki kislorodna voda smeseni sbs 2 chaeni lbjichki sutrin i vecher s pamuk. A predi tova moje da se namaje sbs spirt ili rakiq :P ama nai-dobroto sredstvo e higienata :D