PDA

View Full Version : Какво да правя?



06-10-2007, 19:31
Има един човек който мн ми харесва!В добри приятелски отношения сме.Обичаме да се шегуваме и закачаме. 8) Но проблема е че го харесвам и като повече от приятел.Друг проблем е че връзка между нас е невъзможна.Защо ли?
1.не съм сиг че ме харесва като повече от приятелка
2.аз съм на 17 а той на 26 :shock:
3.приятел е на баща ми забога
А и страшно мн го ревнувам. ](*,) ](*,) ](*,)
Не искам да си разваляме отношенията в никакъв случай.Добър човек е а и ме цени каквато съм-рядко някой се държи толкова мило и не е само защото с баща ми се разбират,приятно му е в моята компания и това се вижда и чувства.
Но нз какво да правя-като не го виждам ми е мн тъпо...

Vladokaaa
06-10-2007, 19:36
ОСтанете си само приятели!!!

Uptown_soldier
06-10-2007, 19:57
ОСтанете си само приятели!!!

И според мен така е най-добре.

Th3MaN
06-10-2007, 19:57
Приятели не повече!

06-10-2007, 20:31
ние сме такива :-D ,но не е толкоз лесно да криеш какво същност чувстваш :roll:

06-11-2007, 11:33
moje bi ne e tolkova golqm,no ako naistina ne si sigurna v 4uvstvata my po dobre osanete priqteli :)
E ako bqh ve4e zavar6ila dare4em sam na 21 a toi na 30 nqma da se use6ta tolkova razlikata ni.No kato cqlo bade6te za nas nqma pone kato pove4e ot priqteli.Vsa6nost toi ponqkoga me pita dali nqma da go zapoznaq s moq sau4eni4ka i da stane ne6to m/y tqh....No sig e na bazik ne mislq 4e 6te tragne s nepalnoletna :-k

sasha_90
06-11-2007, 12:27
Щом не искаш да си разваляте отношенията не ги разваляй!

06-11-2007, 12:38
Според мене най- сериозната пречка е, че е приятел на баща ти, а бащите са много ревниви по отношение на дъщерите си и той едва ли би позволил подобно нещо- първо заради теб и после заради това че му е приятел. С една дума- бягай докато е време да не станат големи патаклами. Бтв баща ти е не знае, нали ?

Klefuci
06-11-2007, 12:49
Има един човек който мн ми харесва!В добри приятелски отношения сме.Обичаме да се шегуваме и закачаме. 8) Но проблема е че го харесвам и като повече от приятел.Друг проблем е че връзка между нас е невъзможна.Защо ли?
1.не съм сиг че ме харесва като повече от приятелка
2.аз съм на 17 а той на 26 :shock:
3.приятел е на баща ми забога
А и страшно мн го ревнувам. ](*,) ](*,) ](*,)
Не искам да си разваляме отношенията в никакъв случай.Добър човек е а и ме цени каквато съм-рядко някой се държи толкова мило и не е само защото с баща ми се разбират,приятно му е в моята компания и това се вижда и чувства.
Но нз какво да правя-като не го виждам ми е мн тъпо...
Едно старо гадже преди мен беше излизала с някъв приятел на баща си. Баща й сега е в затвора няма да обяснявам защо. Разбере ли сама си прави изводите. Пък и ти си на 17, човека скоро ше иска да са жени, зарежи тия гадни драми

_[LiFe-StiLe]_F
06-11-2007, 12:54
чувствата ще преминат с времето ;)
пък и баща ти надали би заскачал от щастие ако разбере за вас... а това може да ти донесе сериозни проблеми. нека не си усложняваме живота сами ;)

06-11-2007, 12:59
сиг съм че баща ми няма да е против особенно ако сме щасливи

_[LiFe-StiLe]_F
06-11-2007, 13:02
сиг съм че баща ми няма да е против особенно ако сме щасливи

ще говориш, че си сигурна като му кажеш :lol: я го направи да те видя когава колко ще си сигурна :lol: ще те потупа по рамото и ще каже "браво, татиното, само така!" ау, съкън, недей, че ще вземе недай си боже и да ви принуди да се жените от щастие :smt005

06-11-2007, 13:38
виш кво-не съм казала че ще ставам гадже с него,между нас има само приятелство и тва че го харесвам не означава нищо.и съм споменавала пред баща ми че имам симпатии към приятеля му той :няма нищо против стига да не правя глупости....

koalka
06-11-2007, 14:16
Определено ще си имаш проблеми с баща ти.Разликата ви е почти 10 години...Най-малко ще се скарате много лошо, а за приятелството между двамата-дума да не става.По-добре го забрави.

06-11-2007, 19:01
Определено ще си имаш проблеми с баща ти.Разликата ви е почти 10 години...Най-малко ще се скарате много лошо, а за приятелството между двамата-дума да не става.По-добре го забрави.
под приятели имам предвид че си споделяме но не сме чак най-добри приятели пък и в приятелство няма нищо лошо.